Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: mengentailer "benzin dağıtıcısı" ARIYORUM - acil..  (Okunma sayısı 12975 defa)

Çevrimdışı VolBull

• -35 KRL 53-
Ynt: mengentailer "benzin dağıtıcısı" ARIYORUM - acil..
« Yanıtla #28 : 04 Şubat 2011, 20:03:29 »
Eğer doktorumuz bu dediklerime onay verirse bi dene derim.

Enjektörleri manifolttan çıkar ve enjektörleri hortumlarından sök. Kontağı aç ve benzinin şişelere biraz dolmasını bekle. Eğer şişelere dolan benzinler aynı miktarda ise mengenteilerin sağlamdır.
İkinci olarak enjektörleri yerine takarak şişelerin içine koy. Kontağı aç, fakat  mengenteilerin sondasını kaldırman gerekecek. sonda kapalı konumdayken enjektörler yakıt püskürtmüyor. Sondayı biraz kaldırıp enjektörlerin şişeleri biraz doldurmasını sağla. Enjektörler buhar şeklinde püskürtmüyor çok işiyorsa ve şişeleri aynı miktarda doldurmuyorsa problem enjektörlerdedir.

-35 KRL 53- -16 AV 332-
81 Scirocco Mk1 1.6 GL 87 Scirocco Mk2 1.8 GTi 92 BMW 318i

« Yanıtla #29 : 04 Şubat 2011, 21:40:37 »
Hoşbulduk tekrar arkadaşlar :) enjektörlerin ikisi az ikisi çok püskürtüyordu, yer değiştirince yenileride az püskürtüyordu bide ilk gaza dokunuşta sondanın sert giriş çıkışından yavaş hareketinden dolayı araç gaz yemiyodu pas sökücü sıkıldıtemizlendi ama nafile..

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #30 : 05 Şubat 2011, 09:23:10 »
Mengenteiler ı yerinden çıkartın sonra sondayı çıkar dikkat et yumuşak bir yay var orda bunları bir geçe tinere bas (annelerimizin beyazları hipoya bastığı gibi) sonra güzelce benzin giriş kısımlarından basınçlı hava tut.  Hava tutarken sondayı hareket ettir.  Toplarken dikkat edin yay hassastır bide sondayı ters takmayın. Aracın soğuk ve sıcak iken çalışma devirleri nasıl bu arada..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #31 : 05 Şubat 2011, 13:25:03 »
GTI 'bu alt devirlerdede üst devirlerdede delirmesi normal yeterki delirtmeyi bil Eg makina olduğu için 4000 devir falan tam kudurma sınırları 7000kadar gider her viteste 7000 devir  :sevgi:
Ama sen hala vitesi bitmeden değiştiriyorsun Gökhan :D
Üstadım hayırlı olsun kazasız belasız günler :)

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
« Yanıtla #32 : 05 Şubat 2011, 14:59:52 »
önce doktorların yorumlarını ve fıkırlerını degerlendırmekte fayda var...tecrube ıle sabıttır emınım...en son care olarak parca doktorunuza basvurunuz... ;) :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #33 : 05 Şubat 2011, 19:35:10 »
Ama sen hala vitesi bitmeden değiştiriyorsun Gökhan :D
Üstadım hayırlı olsun kazasız belasız günler :)
Saolsun sizin gibi gençler öyle egzozlarla geldiki bizi kovalamasınlar diye bende macburiyetten sussturdum ben,m kızı yoksa bi kükredimi senin ufaklık bile kaçar  :tavkiss:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #34 : 06 Şubat 2011, 04:50:01 »
Saolsun sizin gibi gençler öyle egzozlarla geldiki bizi kovalamasınlar diye bende macburiyetten sussturdum ben,m kızı yoksa bi kükredimi senin ufaklık bile kaçar  :tavkiss:
Hadi nan ordan :D Topiği dağıtma :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #35 : 06 Şubat 2011, 12:01:51 »

« Yanıtla #36 : 09 Şubat 2011, 19:47:25 »
bıraktığım usta mengentailerı açmış, oringlerini parçalamış bir oringi ve "sondanın altındaki yayı kaybetmiş :(((" sanırım yayın sertliği önemli onun için artık eskiden ümidimi kestim ... KOÇ tşk ederim.. Selçuk ta varmış ondan cevap bekliyorum..

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
« Yanıtla #37 : 09 Şubat 2011, 20:37:52 »
barı 1 tane resım koy  :)
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2011, 20:38:05 Gönderen: SNCKTR »
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

« Yanıtla #38 : 09 Şubat 2011, 21:01:39 »
:))) koyucam arkadaşlarda işten çıktığımda hava kararıyo sanayiye gidene kadar iyice karanlık oluyo aydınlık bi zamanda çekerim diye düşünmüştüm..

Çevrimdışı VolBull

• -35 KRL 53-
« Yanıtla #39 : 10 Şubat 2011, 00:24:08 »
barı 1 tane resım koy  :)

Resmini görmediğimiz arabaya yorum yapasımız gelmiyo ya. Resim bekliyoruz.

-35 KRL 53- -16 AV 332-
81 Scirocco Mk1 1.6 GL 87 Scirocco Mk2 1.8 GTi 92 BMW 318i

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #40 : 10 Şubat 2011, 19:28:27 »
Resmini görmediğimiz arabaya yorum yapasımız gelmiyo ya. Resim bekliyoruz.
+16 ;)