Gönderen Konu: Bu Araba Bizden Birinin Mi??  (Okunma sayısı 15494 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bu Araba Bizden Birinin Mi??
« Yanıtla #28 : 08 Ekim 2007, 00:50:10 »
ben motordan anlamadığım için hiç resmine bakma gereği bile duymadım :) ama racing sanırım 600 dediğine göre
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 08 Ekim 2007, 00:59:27 »
600 ve 750 cc si var zaten sradın 750 trde çok fazla yok...arabayı almadan evvel alacağım makine srad 600 dü parayı tamamladık anneden vetoyu yedik 300 euro verip mont almıştım halen montu gördükce içim çızlıyor beklliyor kenarda giyileceği günü ???

Çevrimdışı living-legend

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 08 Ekim 2007, 01:32:28 »
arac alırken dıkkatlıce bakmak lazım cok bılen cok yanılır bılıyorsun kazalı arabayı cakarlar adama anlamazsın vallahı  ;D

bırbırınızle polemıge gırmeyın.  emege saygı duyun.erşan cok ugrastı..ölüyü diriltmeye calıstı...mk1 restore etmek kolay degıl..aslında kolayda degecek kasayı bulmak kolay degıl...yanlıs ata oynamak kotu ...ugur senın arabanda cok guzel ve temız kıymetını ıyı bılıyorsun...ama abartmamak lazım..mk1  her turlu parcası mevcuttur.restore etmek zor bır ıs degıl.ama dedıgın gıbı degecek bır mk1 bulmak lazım..

ersana da saygı duyuyorum

ugur sanda saygı duyuyorum..

bırbırınızı yanlıs anlamayın. mk1 lerınıze ıyı bakın.

onlar degerlı araclar.

ıyı aksamlar.
1982 golf gti limited
1988 golf gti 16v
1990 golf gti 16v 1996 golf cl   8v 1997 golf gti limited edition 1998 golf sport 2000 golf gti exclusive

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 08 Ekim 2007, 08:27:44 »
bırbırınızle polemıge gırmeyın.  emege saygı duyun.erşan cok ugrastı..ölüyü diriltmeye calıstı...mk1 restore etmek kolay degıl..aslında kolayda degecek kasayı bulmak kolay degıl...yanlıs ata oynamak kotu ...ugur senın arabanda cok guzel ve temız kıymetını ıyı bılıyorsun...ama abartmamak lazım..mk1  her turlu parcası mevcuttur.restore etmek zor bır ıs degıl.ama dedıgın gıbı degecek bır mk1 bulmak lazım..

onlar degerlı araclar.

ıyı aksamlar.

:tamamdir 
sanırım bu yeter ;)

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #32 : 08 Ekim 2007, 11:02:15 »
  Evt bana kazalı arabayı çaktılar malessef hemde çakanda bu forumda üye ve kendisi golf lerin profesörü diye hörmet gösterdiğiniz birisi...  Onun hakkında hiçbirşey yazmak istemiyorum ben vicdanen çok rahatım çünki ben aracı alırken Golf leri çok seviyorum ve kısmetse düzgün bir araç almak istiyorum ve ileride vaktim ve maddi durumum olursa en iyi şekilde toparlamak istiyorum diyerek aldım, sadece özelliklerini bilirim ama kaportacı yada mortorcu birisi değilim anlarım ama benim anlamam bir bilgisayarcı olarak nekadar olur...

Ben MKII den özür diliyorum YALAN kelimesini kullandığım için ama aramızda devamlı diyalog kuran kişiler ve bu yakınlık hissinden dolayo böyle bir kelime kullandım ve sonunada LATİFE olarak anlaşılması için SMILE koymuştum yanlış anlaşılmışım tekrar Ö.D.   Ama bukadar lafı hakedicekte bir olay olduğunu sanmıyorum çünki bizim araçları alıcak kesim belli bu araçların hayranları ve TEK kelimesi fazla inandırıcı olmuyor alıcak kişiler için..
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2007, 11:09:13 Gönderen: warlock »

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 08 Ekim 2007, 11:27:44 »
  Evt bana kazalı arabayı çaktılar malessef  

Bana da çakıyorlardı az kalsın başka şeyleri ama ben onlardan daha zeki olduğum için kurtuldum son anda. Güzel, temiz olanları kendileri kullanırlar ancak; sakat yada çakma olanları da düzgünmüş gibi, hemde ucuz olmayan yollardan satarlar insanlara. Birşeyin derdi, sıkıntısı varsa söyleyeceksin kardeşim. Ne olursa olsun, ister otomobil ister başka bir mal yada ürün. Yoksa sonra çok ah alırsın. O zaman da, ne sen görürsün hayrını, ne de eller  :(

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 08 Ekim 2007, 12:31:44 »
boş verin arkadaşlar bu forumda eskiden beri takılan ve bu araçlarla yakından uğraşan kişilerin hepsi birbirlerinin nsl kişiler olduğunu her ne kadar muhabbetleri olmasada çok ii tanıyorlar ..herkesin kendi tarzı kişiliğidir kimsenin tarzı,yaşamı,kişiliği,nerden ne aldığı ne sattığı nsl sattığı bir başkasını ilgilendirmez...işine gelmeyen muhattap olmaz alış veriş yapmaz bu kadar basit..hem muhattap olup hemde alış veriş yapıp sonrasında milletin arkasından konuşmakta yakışık olmuyo..herşeyi ortaya dökmek pahasına foruma zarar vermek yerine msn muhabbetlerinizden devam etmeniz daha doğru olacaktır bence...

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 08 Ekim 2007, 12:47:43 »
boş verin arkadaşlar bu forumda eskiden beri takılan ve bu araçlarla yakından uğraşan kişilerin hepsi birbirlerinin nsl kişiler olduğunu her ne kadar muhabbetleri olmasada çok ii tanıyorlar ..herkesin kendi tarzı kişiliğidir kimsenin tarzı,yaşamı,kişiliği,nerden ne aldığı ne sattığı nsl sattığı bir başkasını ilgilendirmez...işine gelmeyen muhattap olmaz alış veriş yapmaz bu kadar basit..hem muhattap olup hemde alış veriş yapıp sonrasında milletin arkasından konuşmakta yakışık olmuyo..herşeyi ortaya dökmek pahasına foruma zarar vermek yerine msn muhabbetlerinizden devam etmeniz daha doğru olacaktır bence...

yukardakı yetmemıs buda takvıyesı ;)

Çevrimdışı MK2 GTİ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 08 Ekim 2007, 16:35:46 »

onlar degerlı araclar.

ıyı aksamlar.

cenk cok guzel yazmıssın haklısın fakat bu sıtede herkesın aracı kendıne guzel ve hepımız aracımıza asığız sende bılıyorsun ınsanlar bu sıtede ne arabalara ıltıfat edıyor ve yuceltıyor maksat gönül almak keyıf almak  eğer bısey yazmıssa bır adam yalancı vs  dıye elestırmemek lazım benım kızdığım üslup zaten boyle dıyologların içinde olmaktanda hiç hoşnut değilim acık söyliyeyim herkesın bır tarzı vardır gerek gıyımınde gerekse yasam tarzında arabada boyle bır sey aslında ben orjınllıkten yanayım baska bır arkadasımız fıber işçilikli her yerı elden gecmıs modıfıyelı bır arabadan yana olabılır herkes kendıne gore tek onemlı olan dediğin gibi saygı ama kişiye zaten gerisi kendinden gelir he bu arada herseyı var dıyosun olanlar senın bodrumda zaten ,bak bır sağ ayna bulamadım halen daha
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ
1983 MK1 DX GTİ 1994 MK3 ABF GTİ MY LİFE GOLF GTİ

Çevrimdışı living-legend

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 08 Ekim 2007, 17:27:34 »
cenk cok guzel yazmıssın haklısın fakat bu sıtede herkesın aracı kendıne guzel ve hepımız aracımıza asığız sende bılıyorsun ınsanlar bu sıtede ne arabalara ıltıfat edıyor ve yuceltıyor maksat gönül almak keyıf almak  eğer bısey yazmıssa bır adam yalancı vs  dıye elestırmemek lazım benım kızdığım üslup zaten boyle dıyologların içinde olmaktanda hiç hoşnut değilim acık söyliyeyim herkesın bır tarzı vardır gerek gıyımınde gerekse yasam tarzında arabada boyle bır sey aslında ben orjınllıkten yanayım baska bır arkadasımız fıber işçilikli her yerı elden gecmıs modıfıyelı bır arabadan yana olabılır herkes kendıne gore tek onemlı olan dediğin gibi saygı ama kişiye zaten gerisi kendinden gelir he bu arada herseyı var dıyosun olanlar senın bodrumda zaten ,bak bır sağ ayna bulamadım halen daha

ok.kal saglıcakla...
1982 golf gti limited
1988 golf gti 16v
1990 golf gti 16v 1996 golf cl   8v 1997 golf gti limited edition 1998 golf sport 2000 golf gti exclusive

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 08 Ekim 2007, 19:27:17 »
Erşan a aracı satan benim. Beni bi çok kişi tanır bu sitede mk1 i olupda yardım etmediğim kişi sayısı azdır. Saçma sapan konuşmalarla ne beni rahatsız edebilirsin nede bi başkasını erşan. Anca kendini tatmin edersin. Benimde vicdanım rahat çok anladığın mk1lerden bana geldin araba almak için sana ön panel değişmiş dedim al bak göster dedim gerek yok belli araç tam istediğim gibi dedin 1saatte aldın gittin.sana arabanın 3te bir parası eksiğinede güvenip satışını verdim gönderdim. Çok anlıyorum vs dedin bende sana dedim bak için rahat olsun dedim gidelim birine gösterelim dedim. Nerde kayıklık var neresi kaçık bende bilmiyordum ölçüleri ne o zamanlar bende başka mk1 vardı yarış arabası onla uğraşıyodum kar kış diyede otoparktan çıkarmıyodum aldım  biraz bindim otoparka çekmiştim. Bu arada kimse bana prof vs gözüyle sözüyle bakmıyo sadece senden daha iyi anlıyorum daha seviyorum ve daha ilgiliyim hee prof kelimesinide şöyle söyleyebilirim bilgisayarcıyım mk1 değil ben çoğu model marka otomobilden anlarım çünkü oto tamircisiydi babam emekli oldu. Bu mk1 prof meselesine gelince MK1 konusunda Türkiyede Cenkten başka iyi bilen birisi yok . Ondan sonra ben olabilirim belki çünkü en az onun kadar ilgiliyim o benden daha önce başladı mk1 işine mükemmel de bir aracı var TR deil avrupada sayılı araçlar arasında olabilecek profesyonel bir araç Allah kaza bela bişey göstermesin inşallah böcüğümüze Cenkte bilirki en az onun kadar seviyorum arabasını. Erşan burda sen yazılarında saçma konuşup yazıyosunu bazen yazmak isteğim şeyler oluyo ama sen o hakkını kaybettin biliyosun arkamdan konuştun sınra bana msjlar atıp bana yardım et dedin mk1 den çok anlayan erşan bey. Safsataları bırak arabanı yapmaya bak . Ankaralara gittin arabayı 100 m den tanıdın kazalı olduğunu vs geldin gözünün önündeki arabayımı anlayamadın madem. Sanki ben orjinal kazasız hiç problemsiz dedim de kazalı çıktı arabayı. Nete ilan verdim geldin baktın aldın gittin . Bugünlerde arabayı benden aldığındaki fotolarını nete koyarım varsa sen koy kaça aldığını yaz bakalım ne diyecekler sana .

Hayırlı Günler Herkese Hayırlı Kandiller.
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 08 Ekim 2007, 19:34:58 »
sonuçta olmuş bitmiş bi olay bu abi kimsenin kalbi kırılmadan halletmeye bakın bence