Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: K-Jetronic  (Okunma sayısı 14644 defa)

K-Jetronic
« : 04 Haziran 2007, 22:41:41 »
k jetronıc sıstemın ehlı tanıdıgınız usta varmıdır arkadaslar basınc degerlerını olcebılecek arızayı tespıt edebılecek ıstanbulda
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2007, 22:50:11 Gönderen: G60 »
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ
1983 MK1 DX GTİ 1994 MK3 ABF GTİ MY LİFE GOLF GTİ

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: K-Jetronic
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2007, 23:24:33 »
topkapıda bosch servisi varmış ben antalyadayken bu işlerden çok ciddi anlamda sıyırmış bir usta tr de bir tek orada fabrika verilerine getirildiğini sölemişti...yalnız 500 civarı bir ücret alınıyormuş...

« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2007, 23:41:19 »
net olarak adres bılıyormusun
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ
1983 MK1 DX GTİ 1994 MK3 ABF GTİ MY LİFE GOLF GTİ

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2007, 23:45:21 »
hayır

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #4 : 06 Haziran 2007, 15:41:10 »
500 ytl ye yenisini alırsın yahu... :D

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #5 : 06 Haziran 2007, 15:49:49 »
çıkma yenisi :)2el bilmediğin bi jetronik alacağına kendi bildiğin sistemini ayarlattırmak bence daha mantıklı...

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #6 : 07 Haziran 2007, 17:24:09 »
valla çıkma mıkma girerim ebay.de ye çok gereken malzeme için kralını alırım veririm 50€ kargosuna genede 500 ytl ayarlatma parası vermem...

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #7 : 07 Haziran 2007, 17:26:09 »
ben gözümle gördüğüm jetroniğe güvenipte almadım sen yurt dışından hiç görmediğin sistemi alırım diyorsun...helal olsun ne diim :)

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #8 : 07 Haziran 2007, 17:32:30 »
ESCOCEM...

Almanyayı lütfen turkiye ile kıyaslamayalım adamın ciğerini sökerler orda dandik ve bozuk malzeme için... Satıştada ebay satılan ürünün üzerinde 1 çizik varsa bile bunu bildirmesini istiyor satıcıya... Orası EU TR değil... Bunu unutmayalım.. Bizim turklerimiz işin dalaveresinde malesef bunu dünyanın heryerinde görüyoruz malesef çok iğrenç insanlarımız var....   En son tampon ararken başıma geldi....   Ama araya araya en sonunda ön ve arka daha ambalajında sıfır nikelajlı orjinal tamponları izmirde tanesi 75ytl ye buldum....  Çıkmalarına 300-400 YTL diyen lerde bitaraflarına tampon yapsın lar nediyeyim artık...

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #9 : 07 Haziran 2007, 17:37:04 »
o konuda sonuna kdr haklısın bu konuda o kdr çok verebilceğim örnek varki hangi birisini vereyim...ama sorun olursada uğraşmak adamı sıkar bir sürü yazış geri yolla onu yap bunu yap o açıdan dedim ben:)

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #10 : 07 Haziran 2007, 17:47:43 »
bence sorun olmaz zaten paypal ile alışveriş yapılıyor ürün elinize gelmeden onay vermiyorsunuz zaten ürün elinize geldikten sonra en az 3 gün size deneme ve onay sunuyorlar... Gelen üründe dolandırıcılık varsa enfazla size ingilizce ürün hakkında detay bildirimi olucaktır ve size kargo parasına kadar geri iade edilecektir.....   Ben daha oran 1 ürün aldım ve çok memnun kaldım kargom UPS ile geldi 35€ para verdim aldığım ürün tr de 600 YTL çıkması, ebay dan açık arttırma ile 85€ aldım... 

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #11 : 07 Haziran 2007, 17:51:00 »
hıım çok iii kafam bi rahatlasa bende düşünüyorum bir şeylerde ne zaman var ne kafam müsait birazda gümrükte takılma olayları takılıyor kafama gerçi sülalenin yarısı gümrükcü istanbuyda ama sevmiyorum ağız eymeyi...sevseydim trde tek yapabilirdim heralde...

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #12 : 07 Haziran 2007, 18:26:37 »
gümrükle işin yok aslında ....  zaten alına ürün 2. el oluyor ve kargo ayağına kadar getiriyor... Ebay da önemli olan satıcını yurt içi değil tüm dünyaya yollanır kısmını girmiş olması lazım....   Gümrükte takılması için 1. el ürün ve 500$ üstü olması gerekiyor... Sonuçta alınan bir parça komple bir araba değil çoğunluklada 2. el oluyor...    Aslında 80-83 model arası temiz bir golf almanyada 50 ila 1500€ arası ordan akarabası olan 2. el alıp tr ye gümrük parası da ödeyebilir.. düşünmüyorda değilim aslında..  Sonuçta eski model bir araba olduğu içinde tr de 2. satış fiyatları baz alınarak gümrük vergisi işleniyor...

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #13 : 07 Haziran 2007, 18:32:01 »
bi sıra ses sistemleri aksesuar işine giriyordum ozaman steffany marka 2.el jant alıcaktım özel ölçüde 400 euro gibi bir paraydı kimle konuştuysam takılır dediler sonrada vazgeçtik zaten işten kaldı öle...araba alma durumu dediğin gibi mantıklı tabiki ama arabayı görmek lazım madem böle işe gircen doğru düzgün bir şey alıp gelmek lazım..burdaki 2.el fiyatına o sekilde trde olmayacak temizlikte araçlar getirtilebilir aslında...