Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: kırmızı boya kodu  (Okunma sayısı 2634 defa)

kırmızı boya kodu
« : 08 Şubat 2012, 12:32:31 »
arkadaşlar elim bu ara boş boya rutusu yapmak istiyorum aynı renk boyayı spray tüp e basıyorlar nasıl yapmam lazım boya kodu ne bilen var mi

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Ynt: kırmızı boya kodu
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2012, 12:43:34 »
kırmızının çok tonu var. internette gezinirken gördüğünüz senin aracın renginde araç fotolarından eklersen renk ismini kodunu mutlaka bilen çıkacaktır. ya da daha önce renk kartelası yayınlandı mı bilmiyorum.

fakat boyası eskiyse kendi boyasının rengi güneşte açılmıştır. spreylenen yer çok cart duracaktır.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2012, 14:36:00 »
Aracından bir parça boya kopar bilgisayarda hemen hazırlarlar onu.. Aracındaki rengi bilemeyiz. Sonradan boyanmış araçlar fabriga rengini tuması çok zor o yüzden en sağlıklısı boya örneği ile satın almak..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #3 : 08 Şubat 2012, 14:48:36 »
Aracından bir parça boya kopar bilgisayarda hemen hazırlarlar onu.. Aracındaki rengi bilemeyiz. Sonradan boyanmış araçlar fabriga rengini tuması çok zor o yüzden en sağlıklısı boya örneği ile satın almak..

aynısını ben de diyecektim son anda vazgeçtim. güneşte solmuşsa mat bir hal aldıysa ki bu solma asimetrik gerçekleştiyse hazırlanacak boya yine de tutmayacaktır diye düşünmüştüm.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

« Yanıtla #4 : 08 Şubat 2012, 15:26:49 »
ben inşaat boyası yapıyorum inşaat boyasında makine ye okutup yapıyorlar da oto boyasında da olması çok güzel