Gönderen Konu: kararsızlık....  (Okunma sayısı 1972 defa)

Çevrimdışı rapteg

• Profili Görüntüle
kararsızlık....
« : 28 Ocak 2012, 21:00:11 »
merhaba arkadaşlar. adım samet uzun zamandır golf mark 1 sevdam vardı. ve nasıbse ayın 3 ünde gtı bozması turbo dizel motorlu 1976 model kaza boya olmayan bır golf mark 1 alıyorum. foruma uye olmak bu gune kısmet miş. ankaradan mark 1 sevdalıları ile tanışmak kaynaşmak isterım. aracımı ak volkswogen servisine gösterdik ve alınacak bir araç oldugunu söylediler. motor yenı revısyonlanmıs ve kasasında çürük mevcut degil fakat dikkat etmem gereken neler var kısaca açıklama yapmanız mümkünmü dostlar.

Çevrimdışı alcey5

• Profili Görüntüle
Ynt: kararsızlık....
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2012, 23:53:24 »
tamam arkadaşlar,zehiri almış kanına işlemek üzere olan bir kurban daha düştü aramıza :) ;) ;D ;D ;D

bu arada hoşgeldin rapteg

Çevrimdışı eses GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2012, 00:04:16 »
kazası yok çürük yok  bu yaşta çok iyi de inandırıcı değil bence fiyat uçuktur o zaman motor şasi nolara bak birde dingil aralıklarını ölç derim 240mm olmalı. hayırlı olsun

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Ocak 2012, 02:39:54 »
polatlıdakı aracı almıssın sanırım dostum benımde gozume kestırdıgım araclardan bırıydı. gule gule kullan guzel bı arac sahıbı olmussun.
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı rapteg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Ocak 2012, 12:45:42 »
:) evet zehiri bayagı bi kaptım artık babam evden kovucak. :) aracı gösterdim temiz kagıdı ile beklıyor cuma gunune izin alabildigimiz için o gun satısını alıyorum. araç polatlıdaki fakat araç etimesgut da ikamet ediyor. kasa da en ufak bir sıkıntı söz konusu degil. motor numarası ve şasi numarası da sorunsuz. babam emnıyette ilk dosyasına kadar çıkarttırdı. araç 87 gumruk girişli. ben 3 cü sahibii olacagım . aracıda cok uygun bır fıyata alacagım fakat fiyatı su an için açıklamayı pek istemıyorum dogrusu. ilan fıyatı 4,500 tl idi onun altında alıyorum. alacagım arkadaş ögrenci oldugu için ögrencinin halinden iyi anlıyor. benı kırmayarak fıyatta güzel bir indirim yaptı. hep hayalimdi ve gerçekleşecek insallah. ankaradan bütün dostlarla tanışmak kaynaşmak istiyorum . :)