Gönderen Konu: Kaporta Ustası ???(kendi arabası gibi işcilik, vicdan sahibi kişilik;)  (Okunma sayısı 4518 defa)

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
uzun lafın kısası usta lazım usta:)

Çevrimdışı kemanchi

• Profili Görüntüle
siz nerede ikametgah ediyorsunuz bilmiyorum ama esenyurtta fatih san sit yusuf usta var kendisininde mk 1 dizeli var baştan aşağı yeni topladı yakınsan uğrarsın  ( yüceler oto C7 blok no 24 esenyurt ).
metin

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
saol kadıköydeyim ben biraz uzak gerçersm o tareada bakıcam saolasın

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
saol kadıköydeyim ben biraz uzak gerçersm o tareada bakıcam saolasın
Aynı dert benim de başımda var. Kesinlikle buradaki ustalara güvenemiyorum. Gözümü kararttım Anadolu da yaptıracağım. Mutlaka burada da düzgün birileri vardır ama insan işini şansa bırakmak istemiyor. Ne de olsa Anadolu daki adam bir sonraki işi değil adının " kötü" ustaya çıkmamasını istiyor. Ayrıca burada kaporta boyada 3.000 - 4.000 den aşağı çıkmak çok zor. İstanbul dışında rahatlıkla 1.000 TL oynar. Orada ilgilenecek birileri de lazım tabi.

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
ümraniyede han nickli arkadasın arabasını yapan yer var bnde bostancıda bır yer buldum oda ps 048 siyah  bır mk1 var onu yapan usta arastırıyorum suan...

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
ps 048 cenk abinin arabası ve fena ötesi :)  :sevgi:
ümraniyede han nickli arkadasın arabasını yapan yer var bnde bostancıda bır yer buldum oda ps 048 siyah  bır mk1 var onu yapan usta arastırıyorum suan...

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
ps 048 cenk abinin arabası ve fena ötesi :)  :sevgi:

bu ps 048in son durumu nedir. halen diri ve sağlam mı ?
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
Motor Cenk abimizde şanzımanı ile birlikte sattmadı ise tabi arabayı motorsuz sattı avrupa yakasında bir kişide 1,8T koyma planları vardı en son sorduğumda vazgeçmşti...

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
Ümit selam.  Bostancı daki yerin adı ve telefonu sende mevcut mu ya da bulabildin mi? Paylaşırsan sevinirim. Oradan ben de bir fiyat alayım. Parmağımı kırdım, bu halde Muğla ya gidemeyebilirim :(

Çevrimdışı talos

• Profili Görüntüle
bostancı sanayi sitesinde mardik usta gerçi işi bırakmış olabilir ben 12 senedir izmirdeyim ama bi bakın isterseniz onun usta- kalfaları hala devam ediyorsa işinizi on numara yapar...