Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: İyi bir usta ve tecrübelerinize ihtiyacım var!!  (Okunma sayısı 4244 defa)

İyi bir usta ve tecrübelerinize ihtiyacım var!!
« : 08 Eylül 2010, 00:47:05 »
Selam arkadaşlar!!Herkese selamlar..Adım mehmet ve aranıza yeni katıldım.Siteyi 1 aydır inceliyorum ve anca yeni kayıt olabildim...Bende 1980 model golf mk1 dizel var,25 mart'ta aldım ve bu zamana kadar 12500 km yol yaptım,çok şükür tık demedi ufak tefek sıkıntılar dışında..Şuanda iş sebebiyle istanbul silivride ikamet ediyorum ve iyi bir ustaya ihtiyacım var..silivride olması gerekmiyor hernerde olursa giderim..Arabamın direksiyon kutusunun,fren hortumlarının,ön teker bilyalarının vb.. birkaç şeyin değişmesi lazım..Ayrıca aracımdaki helezonlarladan dolayı aracım yok yüksek duruyor düşürmek istedim, yalnız cantların yapısından dolayı tekerler çamurluğun biraz dışında duruyor ve sürtme yapıyor..Ayrıva kış için kaç numara yağ koydurmalıyım??Yarın aksaraya gidip parça temin edeceğim ve yaptıracağım..Eğer bana bu konularala ilgili hızlı şekilde yardım edebilirseniz çok sevinirim..

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
Ynt: İyi bir usta ve tecrübelerinize ihtiyacım var!!
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2010, 01:40:00 »
istanbul sefaköyde iyi bi motorcu ustam var yardımcı olabilirim...

« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2010, 01:48:53 »
saolasın..nasıl iletişime geçebilirim...

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
« Yanıtla #3 : 08 Eylül 2010, 15:42:07 »
Hoşgeldin aramıza öncelikle mk1 in hayırlı olsun parçaları aksaraydan uygun fiyata temin edebilirsin anadolu yakasında iyi ustalar var kartal taraflarında  :tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

« Yanıtla #4 : 08 Eylül 2010, 21:37:59 »
çok teşekkürler ercijuana...Bugün burak kardeşimin yönlendirdiği bir servise gittim.tabiki bugünün arefe olduğunu hiç hesaba katmamışım ve geç kalmışım.usta gitmiş ve kapatıyorlardı....pazartesi günü bostancı tarafına gideceğim,sabah erken gidip kadıköyde arabanın işlerini hallettirip bostancıya geçebilirim diye düşünüyorum...Yalnız senden ricam lütfen bana srvisin ismini ve tam olarak nerde bulabileceğimi belirtirmisin..çünkü istanbula geleli daha 1.5 ay oldu ve yolları tam bilmiyorum..trafik büyük bir çile burda...

Çevrimdışı Han

« Yanıtla #5 : 08 Eylül 2010, 22:35:27 »
kartal oto sanayide Şehit oto var bir kere gittim bir parça almaya çıkma adamın bilgileri golf mk1 ve jetta mk1 ler konusunda bayağı iyi gibi geldi tecrübeli eski topraklardan tahmin ettiğim kadarıyla bir git işllerini halledersinde senin yukarda değişmesi gereken diye bahsettiklerini her motorcu halleder diye düşünüyorum çok zor işler değil.

Şehit oto kartal oto sanayi sitesi B 8 No:5 kartal - istanbul gsm 0532 274 04 27 tel: 0216 389 88 01

« Yanıtla #6 : 08 Eylül 2010, 22:52:11 »
Çok teşekkür ederim kardeşim...sana bir şey daha sormak istiyorum spor helezon takmak istiyorum araba çok yüksek ve yol tutusu berbat araştırdım biraz netten ama bulamadım.bulabileceğim bir yer biliyormusun???

Çevrimdışı Han

« Yanıtla #7 : 08 Eylül 2010, 22:53:35 »
Almanyadan getirtebilirsin yada forumda satan arkadaşlar olabilir ben coil alınca bende spor helezonları satıcam ama daha çok zamanı var

« Yanıtla #8 : 08 Eylül 2010, 23:00:49 »
profil resimindeki yeşil araba senin arabamı?

Çevrimdışı Han

« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2010, 23:04:43 »
Evet bir zamanlar o haldeydi şimdi tıkla o resme açılan konu benim konum şu an ne halde görmek istersen tabi :D

Profil + imzadaki benim mk1
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2010, 23:05:06 Gönderen: ercijuana »

« Yanıtla #10 : 08 Eylül 2010, 23:42:48 »
vallaha kardeşim araç 10 numara,allah kaza bela vermesin...cantlar tam istediğim tarz borbet ve 13 incini antalyada bulamamıştım şimdi istnbulda araştıracam uygun fiyata bulursam alacam..varsa bildiğin satan görüşebilirim..mk1 i yeniden hayata döndürmüşsün,buna aşk deniyor galiba...amblemsiz panjurda harika nerden bulabilirim bende aynısını?

Çevrimdışı Han

« Yanıtla #11 : 09 Eylül 2010, 00:50:31 »
Panjuruda satan arkadaşlar var forumda selçuk abide mevcut şuan yanılmıyorsam.
13" borbette forumda bir arkadaşım satıyordu yusa diye sanırım.
Şimdi benim proje baştan aşağı değişicek her şey bambaşka olucak inşallah ::D
15" janta geçiş yapıyorum ats cup

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #12 : 09 Eylül 2010, 00:55:40 »
X-treme Tuning : Online Mağaza

Tavsiye ederim 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum istersen standart amortisörlerlede kullanabilirsin. Konforu iyi ama 50 yanak lastiği geçme derim 50 yanak üstü lastiklerde lastik üstünde zıplarsın buda hoş olmaz zaten yay takılıyorsa lastik yanağıda düşük olması şart..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"