Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: İstanbul için usta tavsiyesi ve yapılacak işler  (Okunma sayısı 15641 defa)

Ynt: İstanbul için usta tavsiyesi ve yapılacak işler
« Yanıtla #14 : 27 Haziran 2012, 12:00:02 »
arkadasım senın aracı sankı 2gun once tepeustu verdgı daıresının orda huzur pıdenın onunde gordum gıbı eger yablıs hatırlamıyorsan dogru aracmıdır acaba?

O benim araç değil hocam, işlerimi halledeli bayağı oluyor, maşallah şu an hiçbir sorun yok. Ana konuya yazdığımdan buraya cevap vermeyi unutmuşum. Teşekkürler yinede ilginiz için  ;)
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2012, 12:00:45 Gönderen: Nopass »

« Yanıtla #15 : 28 Haziran 2012, 19:33:26 »
yok ustadım ben yurur halde gordum aracı ya:)

« Yanıtla #16 : 28 Haziran 2012, 21:05:33 »
İstanbul içi bende usta tavsiyesi alsam camların spralleri bozulmuş atlıyor takılıyor falan nerde yaptırabilirim anadolu yakasında.

« Yanıtla #17 : 29 Haziran 2012, 21:07:37 »
umranıye sanayıyı bılıyorsa en usttunde caddeye bakan tarafların orada corner tunnıg var onun yanından gırdınmı eskı camcı var bmwsı var e30 3.25ıx kırmızı sordunmu soylerler zaten yapamıyacagı kılıt cam otomatık sanruf yok kulagı kesık ustalardandır.

« Yanıtla #18 : 29 Haziran 2012, 21:39:22 »
Yarın gidip baktırıcam, teşekkur ederim tavsiye için.
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2012, 21:39:40 Gönderen: Blackbird »

Çevrimdışı Bayram ali

Otomobil
    golf mk1 cabrı,iolet carman gti
« Yanıtla #19 : 05 Haziran 2014, 11:44:10 »
Topkapı tuna oto tavsiye ederim bosh servis akınal sanayi sitesinde

Çevrimdışı Bayram ali

Otomobil
    golf mk1 cabrı,iolet carman gti
« Yanıtla #20 : 05 Haziran 2014, 11:44:41 »
Kjet sıkıntısı olanlarda gidebilir

« Yanıtla #21 : 25 Haziran 2014, 00:52:16 »
Ömer abi candır golflerın cananıdır.  Yesılköyde gecenin 12sınde kaldım yolda aküm bitti marşta tık yoktu.meğer şarz dinamısu gıtmiş,bir aradım yetişti geldı kendı aküsünü söktü taktı aracıma ,benim aküyü kendine koydu şarz etsin diye ve farlarını bile yakamadan tehlikeye girerek mertere kadar  geldı .konuyu görünce paylasmak istedim kendisine çok teşekürlerimi sunarım...

« Yanıtla #22 : 27 Ağustos 2014, 23:43:13 »
Ömer Usta istediği arabaya binebilecek durumda  olsa da golf 2 den vazgeçmeyen tutkulu bir golf aşığıdır.Sorunlu arabaları onarmaktan keyif alır.Onun için golfleri  söküp takmak eğlenceli bir hobi haline gelmiştir.Ben eli bu kadar hızlı bir ustaya henüz rastlamadım.
Telefon açtığınızda yardıma koşar.Doğru arıza tespiti yapabilen ve insanı doğru yönlendiren tanıştığım günden sonra vazgeçemediğim  ömer ustama  bende teşekkür ederim.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #23 : 28 Ağustos 2014, 01:35:31 »
Ömer Usta için Cem'in söyledikleri çok doğru.
Tel: 0532 284 8338

Karbüratör temizletme işini bence benzin istasyonuna bırakma ustayı sen bul yaptır ve parasını al, benim aracımın karbüratör ayarını yapan İlhan Usta var Maslakta o da her şeyden önce insandır son zamanlarda tanıdığım en iyi ustalardandır.
İlhan Karaca 0532 310 8823

Konu eski ama geçen hafta ben de arkadaşımla İlhan ustaya gidip karbüratör tamirini yaptırdık. Öncelikle kendisi gerçekten çok iyi bir insan ve kesinlikle Türkiye'nin en iyi karbüratör ustası. Böyle insanlar ne yazık ki artık bulunmuyor. :-\
Akıl yaşta değil baştadır.

« Yanıtla #24 : 03 Eylül 2014, 00:11:56 »
Aracım golf 1 cabriolet 1990 karmann. Digifant motor. Sorunum rölantide iken dalgalanma, özellikle 2. Viteste tekleme ve bazen gazdan ayağımı çektiğimde stop ediyor. Buji, buji kabloları yeni. Distrubitör yeni ama yan sanayi. Bunların dışında tahminimiz akışmetre. Ayrıca arabanın çiğ benzin atması da akışmetreden şüphelendiriyor. Bir fikri yada usta tavsiyesi olan varsa çok sevinirim.
Ayrıca akışmetrenin fişini çıkardığımda çalışıyor ama hemen stop ediyor.
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2014, 00:13:13 Gönderen: benonim »
Ww golf 1 cabriolet karmann edition
1990 digifant k-jet tronic

« Yanıtla #25 : 03 Eylül 2014, 20:47:21 »
Yok mu yardımcı olabilecek biri :(

Çevrimdışı azap5555

• Otomobil
    1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #26 : 03 Eylül 2014, 22:08:01 »
araba çok nokta enjeksiyon mu?

« Yanıtla #27 : 03 Eylül 2014, 22:59:37 »
vallahi o kadar anlamıyorum araçtan. Enjeksiyonlu motor kodu 2H olduğunu biliyorum.