Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Herkese merhabalar 4 aydır üye olmaya çaılışıyorum sitenize  (Okunma sayısı 7454 defa)

merhabalar 4 aydır üye olmaya çalışıyorum bu gün muradıma erdim 1 ay sonra bir golf mk 1 gld olacak hayırlısı ile ve aranıza katılacağım

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
şimdide katılmışsın :) i forumlar

Aramıza Hoşgeldin, İnşallah Gönlünün istediği gibi güzel bir araca sahip olursun... İyi Forumlar.

Hoşgeldin. Sitemizde mk1 olarak ciddi bir artış var. Allah arttırsın.  :)

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
Hoşgeldin.. İnşallah en kısa zamanda aracına sahip olursun... MK1 lerde patlama hakkaten...

vallahi bendeki araba ile golf gld yi takasa girecegim gerçi eşim çok kızsada 1980 model arabamı alınır diye bakalım hayırlısı uye olup foruma gelmek güzel

beyler benimde kardeşim kadar sevgiğim bi mk1 ci ark şimdi üye oldu" dj_tiko "

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
vallahi bendeki araba ile golf gld yi takasa girecegim gerçi eşim çok kızsada 1980 model arabamı alınır diye bakalım hayırlısı uye olup foruma gelmek güzel

Ehehehe ben aracı alalı 2 ylı geçti hanım hala kakar kafama negüzel alcaktık sıfır araba bincektik diye manyaksın sen diye kızar bana hala...  Valla araba kullanmayı bilse gidecem alacam onada bi araba dırdırından kurtulmak için :D

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
  Ehehehe ben aracı alalı 2 ylı geçti hanım hala kakar kafama negüzel alcaktık sıfır araba bincektik diye manyaksın sen diye kızar bana hala...  Valla araba kullanmayı bilse gidecem alacam onada bi araba dırdırından kurtulmak için :D

erken bıkmısın atan bir karsılayan sıfır  ;D

abi 4 ay dır ne üyelikmiş hosgeldin osman testte yapmaz ama hadi bakalımm  ;)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
Arabamı satmadan alcam satarmıyım hiç MK1 i... Daha ne hayallerim var onla benim du bakam... Mk2 GTI motor şanzuman yada G60 sistem düşünüyorum ona bide klima motoru taktımı tamamdır...

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
Arabamı satmadan alcam satarmıyım hiç MK1 i... Daha ne hayallerim var onla benim du bakam... Mk2 GTI motor şanzuman yada G60 sistem düşünüyorum ona bide klima motoru taktımı tamamdır...

16w motorları warmış karşıda biyrde 1000ytl'ye takıyorlarmış ibo biliyordu :tamamdir

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
Arkadaşın konuyu fazla dağıttık kusura bakmasın...  Daha motor değişikliğinde acelem yok vakti zamanı geldimi elbette buradan haberdar edicem ilgilenenleri... Şimdilik böyle bi sefasını sürmeye başlasak başka bişey istemiyom.. Öümüzdeki yıllarda nasıl olur bilmiyorum...  Ama aklımda almanyadan çok düzgün temiz bir 83 prelli edition getirtmek te var...

İsteyip te, alabildikten sonra, herşey bulunuyor Kadir.  :)