Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Herkese merhaba sonunda üye olabildim(3 ay sonra) Bir türlü üyelik formuaçılmadı  (Okunma sayısı 12443 defa)

Demek ki, Bomfunk Mc's dinliyorsun. Buradan bu sonuç çıkıyor.  ;D

Bomfunk Albumu ile inletmek lazım o zaman İstanbul Buluşmasını di mi İbo... :D :D :D :D

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
Aramıza hoş geldin keyifli forumlar..

Olabilir. ''Stir up the Bass'' parçası, bu iş için ideal.  :tamamdir

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL

warlock senin arabanı da restorasyon sırasında takip etmiştim , senin ve emeği geçenlerin ellerine sağlık eşin ve çocuğunla mutluluklar. :)Allah kazadan beladan korusun.  :)

Teşekkür ederim dileklerin için... Allah hepimize böyle güzel mutluluklar versin....

Bence aracının orjinalliğini sakın kaçırma...  Bizim kasalar çok tatlı bikaç ekleme ile çok yakışıklı oluyorlar..  Güzel bir çelik jant, Tampon altına bi karlık, Ön ızgaraya bi kaş bide biraz alçalttımı son model spor arabalara taş çıkartıcak kadar güzellikte oluyor...

merhaba arkadaşlar bizim de bir golf gld miz var 80 model.brz yaşlandı ama olsun:D yazın bi bakım istiyoruz hayırlısı inşallah...

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
merhaba arkadaşlar bizim de bir golf gld miz var 80 model.brz yaşlandı ama olsun:D yazın bi bakım istiyoruz hayırlısı inşallah...

hoş geldin i forumlar kazasız belasız gecer karlı günleriniz inş. aracınıda tanıyalım konuyuda saptırmayalım yeni konu acabilirsin aracınla ilgili :tamamdir

konu kalabalığı olmasın diye buraya yazdım resimlerini çekip koyarım yakında.

hmm ya bende baya uğraştımda ibo kadir sağolsun :sevgi: :sevgi:

hoş geldin aramıza kadirin dediği gibi kazasız belasız gecer karlı günleriniz inş. :sevgi:

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
osman zorluyor uyelerı..
kararlı olanları alıyor :)

mehmet haklısın herkes zor üyelikten bahsediyor.. ;) :D osman test yapıyor..

hos geldin kardeşim güle güle kullan arabanı kıymetini bilene ver aracı tamire resim bekliyoruz..
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

hos geldın aramıza

neyse en sonunda üye  :saygılar :saygılaroldunya sen ona bak