Gönderen Konu: Herkese merhaba sonunda üye olabildim(3 ay sonra) Bir türlü üyelik formuaçılmadı  (Okunma sayısı 12484 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Freestarter yazmışım pardon Firestarter kardeşim kusura bakma... ;D
ahahah free starter iiydi :D :D
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Burzum

• Profili Görüntüle
Evet komik olmuş gerçekten de ;D
Arabamın fotolarını en kısa zamanda ekleyeceğim.
Bazı planlarım da var onunla ilgili yardımcı olacağınıza da gönülden inanıyorum.
Sahip olduklarını kendilerinin en önemli yanı sayanlar genellikle sahip olduklarından daha değerli olamazlar.

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
Özellikle Mk 1 konusunda çok tecrübeli arkadaşlarımız var.Onlar elinden geldiğince yardımcı olurlar, biz diğer model vw sahipleride  bildiklerimizi paylaşır bilmediklerimizi yorumlarız artık :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Burzum

• Profili Görüntüle
Evet biliyorum bu sitedeki paylaşımı ve samimiyeti gerçekten aylarca uğraştım ama üye olamadım bir türlü üyelik formu açılmıyordu.

Herkese ilgisinden ötürü teşekkürler tekrar...
Sahip olduklarını kendilerinin en önemli yanı sayanlar genellikle sahip olduklarından daha değerli olamazlar.

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
osman zorluyor uyelerı..
kararlı olanları alıyor :)

Çevrimdışı Burzum

• Profili Görüntüle
Freestarter. İlginç oldu bu.  :D

Ama alternatif de düşünülebilir gerçekten iyi olmuş heralde freestyler dan geldi öyle

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
Demek ki, Bomfunk Mc's dinliyorsun. Buradan bu sonuç çıkıyor.  ;D

Çevrimdışı Burzum

• Profili Görüntüle
Asla ama fena parça değildi Burzum sana bişeyler çağrıştırmadı mı ? :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
İkinci konumuz nickindi atladım evet :)
funk fink fonk flm boşver ibocum gel seni şöyle black metal köşemize alalım :)
patron ne işle meşgulsün?

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
Metal ile pek aram yok. Ama bir ara; Papa Roach, Rob Zombie, Ozzy Osbourne, Emperor vs.dinlerdim. Gerçi hala güzel, birkaç parçasını dinlerim bunların.  :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
Papa roach un yeni abümü çıktı.reckless dye bi şarkısı var kesin dinle o zmn ibo süper :)

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
Dinleyelim bakalım. O grubun en sevdiğim parçası Blood Brothers' dı.  :)