Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: helezon-yay  (Okunma sayısı 5225 defa)

Çevrimdışı kerem

• golf 1
helezon-yay
« : 15 Nisan 2008, 23:59:14 »
arkadaslar mk1 icin ön ve arka orjinal helezon yay arıyorum. nereden bulurum acaba? parcalar icin genelde aksaray yazmışsınız. ben arada istanbula gidiyorum ama daha ayrıntılı bir adres veya varsa dükkana ait tel numarası verebilirseniz sevinirim ...
4 tekersin cok sekersin :)

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
Ynt: helezon-yay
« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2008, 00:06:45 »
arkadasım bıraz baksan cok rahat bulurdun...
ben yınede yardımcı oluyum...
http://www.vwtr.net/forum/vw-yetkili-ozel-servisleri-ve-digerleri-b88.0/

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2008, 02:47:07 »
bende mevcut fakat bi arkadaşa opsiyonlu suanda.önler mercedesten uydurma arkalar gti yayları.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3 : 16 Nisan 2008, 13:44:20 »
Esin ticarette var önler 90 YTL arkalarda hatırlamıyorum ama 60-70 YTL falandı sanırım...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #4 : 17 Nisan 2008, 23:00:27 »
eğer ısparta' daysan denizli sana daha yakın burada iki adres var balatacı mehmet ve varolanlar tic. fakat fiyatları istanbul'a göre %10-15 civarı yüksek oluyor tabi pazarlık becerinde önemli...helezonlara 125 YTL fiyat çekiyor pazarlıkla 100-110 civarı alabiliyorsun...şu an yanımda tel yok işyerinde eğer istersen bakıp gönderebilirim.

Çevrimdışı kerem

• golf 1
« Yanıtla #5 : 20 Nisan 2008, 18:56:45 »
arkadaslar tesekkurler. bu arada derwish telefon numarası ve adresi verebilirsen cok sevinirim.  haftaya denizliden gececem. parcalar varsa gecerken alırım. tekrar tesekkurler...

« Yanıtla #6 : 20 Nisan 2008, 23:19:49 »
varolan otomotiv telefon 0258 2649977 yerleri de denizli 1. sanayide otogarı geçtikten sonra kavaşakta bir petrol istasyonu var oraya 100m mesafede yol kenarı sayılır..ama önce stoklarında olup olmadığını check edersen vakit kaybetmemiş olursun..balatacı mehmet telefonu bulamadım ama onun yeride iki sokak üstte olması lazım zaten kime sorsan gösterirler ikisinin yerinide..

Çevrimdışı kerem

• golf 1
« Yanıtla #7 : 22 Nisan 2008, 15:24:35 »
derwish cok tesekkur ederim bilgilerin icin....

« Yanıtla #8 : 23 Temmuz 2008, 12:42:12 »
kardeş  ayarlarım  sana  istersen  göndereyim  var  tanıdık larda  ya  benim  golfun  resimlerini  nasıl  koyucam  görünmesi  icin  yardımcı  olun  teşekür  ler :tamamdir