Gönderen Konu: gtd  (Okunma sayısı 2104 defa)

Çevrimdışı forza90

• Profili Görüntüle
gtd
« : 20 Nisan 2012, 01:48:46 »
merhaba arkadaslar dızel golf bakıyorum  fakat  mk1 turbo dızel bulmak cok zor orjınal sızce turbo dızelmı bakım yoksa duz dızelmı hangısı mantıklı olur daha once duz dızel vardı fakat pek performans alamıyordum :))turbo dızelını kullanmadım hıc

Çevrimdışı Mertt

• Profili Görüntüle
Ynt: gtd
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2012, 08:16:11 »
Ben kendi aracımı yeni sattım, düz 1.6 dizeldi benim aracım da 5 ileriydi, açıkçası bende hiç turbo dizelini kullanmadım ama aracım son derece güzel gidiyordu. Gerek kalkışı olsun gerekse hızlanması olsun son derece memnundum. Bu yaşlarda turbolu bir araç seni üzebilir hele hele orijinal değilse bence sorun yaşaman mümkün

Çevrimdışı fatih1708

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2012, 14:29:04 »
bendede duz dizel var tamam cok gitmiyor ama oyle cokda kotu degil.birde arkadasinda dedigi gibi duz dizelin sorun cikarma olasiligi daha az.ben performans icin almadigimdan ozellikle duz dizel aramistim.hos zaten cogu duz dizelde  ;D

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Nisan 2012, 14:39:47 »
ben düz dizeli aldığımda gitmiyordu benzinli gtı şanzumandan kaynaklı oldğunu sanıyordum ama o sadece devir yetmediği için son süratı biraz düşük tutuyor ama sente ayarı bozukmuş pompanında avansı bozuktu bu ayarlar yapıldıktan sonra maşallah kedi gibi tırmalıyor çok seri oldu son hızda 140 150 civarında ama motor sesi fazla geldiği için daha fazla basmak istemedim yakıt olarakta en güzeli P.O pro dizel alınca hakkaten ekonomik oluyor erşan abi sağolsun o söyledi :D