Gönderen Konu: gtd blow off montaj.  (Okunma sayısı 2699 defa)

Çevrimdışı rapteg

• Profili Görüntüle
gtd blow off montaj.
« : 09 Nisan 2012, 15:42:27 »
meraba arkadaşlar. uzun suredır form da pek aktif olamıyorum. aracımın butun eksıklerını tamamladım. oglumun hiç bi eksigi kalmadı. fakat turbo olması blow off u baglatmama sebeb oldu :). mekanıkden anlamam da buna ek bi sebeb . blow off u bagladım. fakat bizim dizellerde gaz kelebegi olmadıgı için siviç eklememiz gerekiyor. ayrıntısına kadar bılmıyorum. benzınlı olsa iligini sökerdim fakat dizelde bende tıkanıp kaldım. elektronik sistem için magzemeleride az çok biliyordum ve aldım. fakat emiş için firenin merkezindeki emişi mi kullanayım kararsızım. siz ne dersiniz. uygulayan arkadaşlar varsa detaylı anlatım yapabilirlermi.

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
Ynt: gtd blow off montaj.
« Yanıtla #1 : 09 Nisan 2012, 19:52:56 »
blow off u bızım araclara baglarken swıch e gerek yok dıye bılıyorum. Baglamakta kolay dıye bılıyorum.emıs ıcın fren merkezının emısı kullancaksın. Ben turbo boss gosterge taktım sıra blow offta ama ılgılenemıyorum ara
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Nisan 2012, 19:53:57 »
blow off u bızım araclara baglarken swıch e gerek yok dıye bılıyorum. Baglamakta kolay dıye bılıyorum.emıs ıcın fren merkezının emısı kullancaksın. Ben turbo boss gosterge taktım sıra blow offta ama ılgılenemıyorum ara
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Nisan 2012, 20:45:07 »
fren sercosuna giren vakum vakum pomasından gelir vakum pompasına en yakın yerden alırsan daha saglıklı olur ve vakum valfinin borularnu ne kadar ksa tutarsan o kadar iyi ollurr..
Exclusive Garage

Çevrimdışı rapteg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Nisan 2012, 17:15:28 »
herşeyi hallettim. elektronik işi kaldı onuda bos zamanımda yapacagım. herkez gaz pedalının altına koyuyormus ben pompanın üstüne monte etmeyi düşünüyorum. fakat blow of un yüzügü kayıp :) ses çıkmıyor. nasıl temın ederiz