Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golfumun resimleri ve yedek parca sorunu  (Okunma sayısı 11730 defa)

Çevrimdışı kerem

• golf 1
golfumun resimleri ve yedek parca sorunu
« : 06 Nisan 2008, 20:11:01 »
arkadaslar buda benim golfun resimleri. biraz modifiye yapmak istiyorum. bu konuda gorus ve onerilerinizi bekliyorum. Ayrıca icine bir orta konsol lazim bide kapi ici lastiklerini degistirecem. bu ve bunun gibi parcalari nereden temin edebilirim acaba? tesekkurler...

4 tekersin cok sekersin :)

Çevrimdışı kerem

• golf 1
golfumun resimleri ve yedek parca sorunu
« Yanıtla #1 : 06 Nisan 2008, 20:13:05 »
firestarter verdigin link icin tesekkurler...sonunda ekledim resimleri yalnız bi yanlıslık oldu hem buraya hemde yeni konuya ekledim kusura bakmayin ...:)

Ynt: golfumun resimleri ve yedek parca sorunu
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2008, 23:46:25 »
Bence araban iyi duruyor.Alttaki sisleri söküp bi de panjura far üstü bi kaş bulur ya da fiberci de yaptırırsan başka bişeye ihitiyacı yok arabanın.Bi de ileri de daha spor bi lastik ve cant alırsın.Al sana fıstık gibi Golf 1.Zaten fıstık gibi de,daha fıstık olablir :) Ama lütfen o sisleri sök.

Çevrimdışı kerem

• golf 1
« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2008, 14:08:57 »
yorumlarin icin saol ozgur. bu kasın orjinalini bulabilir miyim acaba? lastik olayını bende dusunuyorum..degiştirecem cant ve lastiği.... :tamamdir

« Yanıtla #4 : 08 Nisan 2008, 14:53:51 »
aracın çok güzel derli toplu duruyor kazasız belasız bin  :) modifiye yapmak derken ne gibi bir işlem yapacaksın motor hacmin felan nedir? yanılmıyorsam satılık bölümünde orta konsol vardı bi arkadaşımız satıyordu. buldum burda http://www.vwtr.net/forum/satilik/satilik-golf-mk1-ve-mk2-parcalari-t3982.0.html 14. sırada

« Yanıtla #5 : 08 Nisan 2008, 16:04:56 »
yorumlarin icin saol ozgur. bu kasın orjinalini bulabilir miyim acaba? lastik olayını bende dusunuyorum..degiştirecem cant ve lastiği.... :tamamdir
Valla Kerem ben bulamadım ama belki fibercilerde yaptırabilirsin.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #6 : 08 Nisan 2008, 17:00:13 »
Mşallah çok diri duruyor..Bence fazla oynama bu araçla, şu hali çok güzel.Kazasız belasız
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı kerem

• golf 1
« Yanıtla #7 : 09 Nisan 2008, 13:38:13 »
saydam link için tesekkur ederim. yorumlara da ayrıca tesekkur ederim..

Çevrimdışı kerem

• golf 1
« Yanıtla #8 : 09 Nisan 2008, 13:41:08 »
 saydam benim arac 1500cc dizel. motora sadece bakım yapacam ama modifiyeyi daha cok kaporta ve iç tavan-taban döseme, konsol vs yapacam. gorunusunu biraz daha spor hale getirecem yani...

« Yanıtla #9 : 09 Nisan 2008, 14:05:28 »
biraz alçatabilirsen güzel olur.  :tamamdir satılık bölümünde var spor yaylardan.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #10 : 10 Nisan 2008, 09:24:49 »
Orta ve normal sertlikte yay ayarlamaya bak malum TR de yaşıyoruz....  Bende 60mm var ve aracımla şehir içinde bile gezerken kuleleri patlatıcam nerdeyse....
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #11 : 24 Temmuz 2008, 11:40:13 »
Kerem bence araban çok güzel duruyo... Bulabilsem ucuza da bende bu kadar temiz duran bişey alıcam ama çok istiyolar.
Güle güle kullan allah kaza bela vermesin.
Henüz slogan yok... Önce arabamı alayım ondan sonra...

İlgililere duyurulur.. 5 Kapı MK1 aranıyor... Az yakan uygun fiyatlı.. :)

« Yanıtla #12 : 26 Temmuz 2008, 19:23:31 »
harika  olmuş  arkadaş  şimdi  benimkisi  olacak  şu  anda  kaporta ve  boyası  oluyor :sevgi: :t

« Yanıtla #13 : 28 Temmuz 2008, 12:03:42 »
Kreme kardş hoşgldin foruma.sonundabi ıspartalı vwtr cimiz daha oldu.:)arabanın maşallah ı var.