Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golflere LSD kapı sıstemı uygulayan oldumu bızden hıc  (Okunma sayısı 10584 defa)

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
Ynt: golflere LSD kapı sıstemı uygulayan oldumu bızden hıc
« Yanıtla #14 : 17 Mayıs 2007, 22:52:24 »
yokya günü geçmedi 1 sene daha var ama cms shop lar kapanıyor

Ynt: Golflere Lsd Kapı Sıstemı Uygulayan Oldumu Bızden Hıc
« Yanıtla #15 : 19 Mayıs 2007, 09:23:12 »
evet koşuyolundaki kapanmış :(

« Yanıtla #16 : 21 Mayıs 2007, 16:10:28 »
arkadaslar LSD DOOR kapı sıstemlerı MK1 de uygulanıyor ama masrafı cok fazla ve eskı kapı sıstemıne gecemıyorsun bırdaha bende yapmaktan vaz gectım ama sıstemıde aldım :(
VW GOLF R 32

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n

« Yanıtla #18 : 25 Haziran 2007, 09:14:35 »
Bu sistem bir tane mk1 gti'mızda olacak kısmetse  :)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #19 : 25 Haziran 2007, 09:29:20 »
Cem'in dediği gibi 1500 YTL ye her golfün kapısını LSD yaptırırız :) ya bi vosvosa takılmıyo şu LSD :(

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #20 : 25 Haziran 2007, 10:59:53 »
anlaşıldı :)

« Yanıtla #21 : 29 Haziran 2007, 03:25:18 »
ben bu sistemi çok araştırdım. bu linkteki http://www.flashmotors.cz/lambo.html sistemin aynısından makine torna işi yapan bi tanıdığa yaptırdım. arabayı toplatırken LSD ye geçiş yapıcaktım fakat çamurlukların iç mesafesi istediğimiz gibi çıkmadı, biraz şişirip ana direkle de oynamak gerekiyordu... sonra orjinal kalmasına karar verdik ve sadece kapı kollarını iptal ettik... yapılır... yapılmaz diye bişi yok fakat çok uğraşmak gerekiyor... bilginize.

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #22 : 29 Haziran 2007, 03:46:58 »
aslında o kdr zor değil yaptığınız menteşede biraz oynama yapıp ana direğide içe doğru (menteşenin oturduğu kısmı sadece)alsaydınız 2cm kdr kurtarıyor...bnm ön çamurluklar sökülüyken elimizde olan bir menteşeyle ölçtük biçtik aynen dediğim gibi oturuyor...püf noktası kapıya bağlanan koldaki merkezleme vidasını menteşenin en alt kısmından uyguluyorsun(örnekteki çamurluk bağlantı çıkıntısının ordan) ve suan merkezleme aparatlarının olduğu kısmı çapraz sekilde taşlıyorsun bölece problem kalmıyor...diğer bir yoluda ana direği ve çamurluğun içte kalan vidalama kısmını kestikten sonra örnek menteşede kapıya bağlanan kısım ve yuları aşağıya hareketli olan kısmı paralel değil ters istikamette kaynatıyorsun yaklaşık 20-25 derece bu seferde kapının dışa açılma ayarını yaptığın sağ üstteki vidayı içe alyan vidayla değişip(4-5mm kazandırıyor) sırtı yine taşlıyorsunki kapı kapanırken çamurluğu kasmasın...ana direkle her sekilde oynamak gerekiyor fakat çamurluğa dokunmadan bu yollarla mümkün uygulamak...

« Yanıtla #23 : 01 Temmuz 2007, 00:59:35 »
ben bu sistemi çok araştırdım. bu linkteki http://www.flashmotors.cz/lambo.html sistemin aynısından makine torna işi yapan bi tanıdığa yaptırdım. arabayı toplatırken LSD ye geçiş yapıcaktım fakat çamurlukların iç mesafesi istediğimiz gibi çıkmadı, biraz şişirip ana direkle de oynamak gerekiyordu... sonra orjinal kalmasına karar verdik ve sadece kapı kollarını iptal ettik... yapılır... yapılmaz diye bişi yok fakat çok uğraşmak gerekiyor... bilginize.

BU saglıksız ıstanbulda 2 arabada ozellıkle kontrol ettım ve sallatı yapıyor bılgınıze
VW GOLF R 32