Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf1 parça isteklerim için yardımcı olurmusunuz ?  (Okunma sayısı 7826 defa)

golf1 parça isteklerim için yardımcı olurmusunuz ?
« : 18 Ağustos 2009, 02:13:21 »
tanışma mesajına yazmak istemedim o yüzden yeni konu açıyorum birkaç parça gerekiyor sıfır değil çıkma istiyorum bu şekilde yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.sökmek takmak yapmak elimden gelir başka arkadaşlara da ben bu konuda yardımcı olurum.
gelelim listeye ;
1-cam krikoları 4 cam
2-el frenini tutan alttaki dişli
3-ön kaput ve kilidi
4-karbüratör şapkası
5-tek far ön panjur
6-spor yay
7-direksiyon mafsalı
8-el freninin altındaki çevreleyen plastik
9-yan aynalar (bombeli) içten ayarlı ya da dıştan ayarlı farketmez
10-taban halısı bagaja kadar..
11-bir takım cam ve kapı fitili
ve ekstra olarak
12-modifiye ya da orjinal olabilir ön arka tampon
13-cam üstü ya da tavan spoiler

teşekkür ederim :)

Ynt: golf1 parça isteklerim için yardımcı olurmusunuz ?
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2009, 11:01:14 »
Eksiğin çokmuş Allah(cc) kolaylık versin.Benim golf1 de şu an kaportada ben tamponları golf2 balon tampon aldım. Yarın takılacak. Bakalım güzel durursa tekrar haber ederim.Sıfır aldım Ön tampon 105 TL arka tampon 175 TL.

« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2009, 11:04:03 »
Eksiğin çokmuş Allah(cc) kolaylık versin.Benim golf1 de şu an kaportada ben tamponları golf2 balon tampon aldım. Yarın takılacak. Bakalım güzel durursa tekrar haber ederim.Sıfır aldım Ön tampon 105 TL arka tampon 175 TL.

golf2 balon tampon uyuyor mu ki 1 lere :S

« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2009, 11:19:26 »
zannediyorum olacak ölçüler aşağı yukarı tamam. Yarın kesin neticeyi veririm.

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2009, 11:35:20 »
4-5cm geniş gelir ama o anlaşılmaz bile

« Yanıtla #5 : 18 Ağustos 2009, 11:40:29 »
arka tamponu ölçmedim ama golf2 ön tampon 138 geliyor içten içe golf1 deki takılacak yerde 140 falan 2 cm dar aslında Golf2 tampon ama kaportacı arkadaş onu çözeriz belli olmaz dedi. Tamponların güzel yanı bir daha alta ek bir karlık yapmak gerekmiyor. Bakalım yarın aracın üzerinde görüp beğenirsem fotosunu atarım size.

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #6 : 18 Ağustos 2009, 11:43:47 »
pmden cevap atmıştım beni,m ilanlarımda istediğin bir çok parça mevcut bak istersen yardımcı olurum ;)

Çevrimdışı eercanli

• BARON
« Yanıtla #7 : 18 Ağustos 2009, 12:05:32 »
selam arkadaşlar....
ben de aracını yeni toplamış birisi olarak Allah yardım etsin diyorum...Ama arkadaşlarımız bu konuda gerçekten destek oluyorlar...Escocem sağolsun arka cam silecek motoru vermişti..nerden bulacağım diye düşünür dururdum..yine de bir iki eksik var..aynalar iyi durmuyor..devir saatini 2 defa sökmeme rağmen çalışmadı..stop ederken çalışıyor...önceden hiç hareket etmiyordu...km sayacı söküp temizlememe rağmen çalışmadı...iyi bir elektronikçi yapar aslında...onu da bulmuş değilim...ama aracımın bu haline şükür...severek kullanıyorum...hele yakıtı koklaması mükemmel...geçen hafta Bodrum' a gittim geldim...no problem...
umarım aradığınız parçaları bulursunuz..ben de bulursam haber veririm..
Şimdiden kolay gelsin...

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #8 : 18 Ağustos 2009, 12:27:40 »
selam arkadaşlar....
ben de aracını yeni toplamış birisi olarak Allah yardım etsin diyorum...Ama arkadaşlarımız bu konuda gerçekten destek oluyorlar...Escocem sağolsun arka cam silecek motoru vermişti..nerden bulacağım diye düşünür dururdum..yine de bir iki eksik var..aynalar iyi durmuyor..devir saatini 2 defa sökmeme rağmen çalışmadı..stop ederken çalışıyor...önceden hiç hareket etmiyordu...km sayacı söküp temizlememe rağmen çalışmadı...iyi bir elektronikçi yapar aslında...onu da bulmuş değilim...ama aracımın bu haline şükür...severek kullanıyorum...hele yakıtı koklaması mükemmel...geçen hafta Bodrum' a gittim geldim...no problem...
Şimdiden kolay gelsin...

Abi nerdesin sen bi yüzyüze görüşmek nasip olmadı..perşembe günü senin boyacının 4dükkan yukarsında motoru yüklüyor olacağız araca müsayit olursan buyur gel tanışalım bi..yaklaşık 1 ay sonra 7-8 mk1 toplanmayı planlıyoruz :tamamdir

Çevrimdışı eercanli

• BARON
« Yanıtla #9 : 18 Ağustos 2009, 13:08:44 »
Merhaba Cem....Büyük ihtimalle orda olurum...ama sen yine de gsm den hatırlatırsan sevinirim...senin ustayla  tanıştık..hatta Antalya MK 1 toplanırsak daha da hoş olur...
sana bir de mesaj attım..aracım şu anda çok iyi...Allah' a şükür yolda kalmadım...Dünya'yı gezerim o kadar güveniyorum..yağ yakma problemi var...araştırıyorum..detaylı konuşalım..
kendine iyi bak...

Çevrimdışı eercanli

• BARON
« Yanıtla #10 : 18 Ağustos 2009, 13:16:08 »
arka tamponu ölçmedim ama golf2 ön tampon 138 geliyor içten içe golf1 deki takılacak yerde 140 falan 2 cm dar aslında Golf2 tampon ama kaportacı arkadaş onu çözeriz belli olmaz dedi. Tamponların güzel yanı bir daha alta ek bir karlık yapmak gerekmiyor. Bakalım yarın aracın üzerinde görüp beğenirsem fotosunu atarım size.

selam...internette görmüştüm çok da iyi duruyor..ama gördüğüm araçların hepsi iyi restore edilmiş araçlar...Konya  da iyi ustalar olduğunu duydummm..bakalım fotolarına karar verelim...
bekliyoruz..

« Yanıtla #12 : 18 Ağustos 2009, 21:48:17 »
http://www.sahibinden.com/vw_golf_mk1_mk2_rs_4_look_on_tampon-86WQQaXQQ11536501WQQpXQQdisplayitem

fiyatta bişeyler yaparım...

daha önce gördüm ilanınızı gerçekten güzel duruyor fakat arkasının olmaması tekrar uğraşacak olmam biraz uzakta tutuyor açıkçası

« Yanıtla #13 : 18 Ağustos 2009, 21:48:41 »
selam arkadaşlar....
Şimdiden kolay gelsin...

çok teşekkür ederim :)