Gönderen Konu: golf1 cabrio  (Okunma sayısı 4510 defa)

Çevrimdışı extra_ordinary__

• Profili Görüntüle
golf1 cabrio
« : 25 Ekim 2009, 01:51:16 »
Hep istemişimdir cabrio bi arabam olmasını ters bi zaman şu an mevsimden dolayı ama fiyat açısından da düşük olduğu bir zaman :) benim golfü verip cabrio golf almayı düşünüyorum artısı eksisi nedir yakıt normallerinden fazla mı bir de sanırım garaj olması lazım tentenin sağlığı açısından ama böyle bi imkanı yok güvenlik açısından da sorun yok güvenlikli sitede oturuyorum kapılar camlar açık duruyo gece zaten..kullananlar bilenler yardım :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf1 cabrio
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2009, 10:10:20 »
Bazı arkadaşlar gibi bende bir Cabrio sahibiyim yakıt üzerindeki motora göre değişkenlik gösterir ama temizin bulmakta zordur ama Cabrio sahibi olmak istiyorsan sana tavsiyem garaj şart benim garajım olmadığı için üzerine naylon örtüyorum ama yazında havası bi başka oluyor tabi piyasada çok güzel cabriolar var önemli olan arayıp bulmak ama alırken özelliklede motoruna ve tentesine iyi bak derim ama arkadaşların dediğine göre tente 240 euroya yurtdışından getirtilebiliyormuş benim tentem bayağı yıpranmış olduğu için içine su alıyor bunlar göz önüne al ama kullandığın zaman bırakamayacağın bir arabadır zaten dikkat çekici fakat dahada dikkat çekici bir renk alırsan herkesin gözü sende olur  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı anf07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2009, 11:01:50 »
slm antalyada vw ustası bi tanıdık var bu kişide 9 tane araç var bunlardan 5i golf bitaneside cabrio seninle takas dahil her türlü ticarete girer ama söyliyeyim arabanın boya döşeme ihtiyacı vardı en son gördüğümde eğer düşünürsen eksiksiz istediğin gibi yaptırıpta verebilir sana  ilgilenirsen görüşürüz [email protected]
07BBB14

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Ekim 2009, 11:57:06 »
Ben bi araba buldum genelde cabriolar yenidir ama bu 79 model yeni boyanmış tentesi yeni güzel bi araba 1600 motor benzinli..garajım yok ama su almaz herhalde yeni yenidir.şu anki arabamla 90 100 kuruş yakıyorum o da aynı motor lpg var onunla da aynı değerleri yakalayabilirmiyim cabrio arabalar kaç kilogram ? benimki 940 kg yazıyor ruhsatta.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 25 Ekim 2009, 11:59:20 »
Ben bi araba buldum genelde cabriolar yenidir ama bu 79 model yeni boyanmış tentesi yeni güzel bi araba 1600 motor benzinli..garajım yok ama su almaz herhalde yeni yenidir.şu anki arabamla 90 100 kuruş yakıyorum o da aynı motor lpg var onunla da aynı değerleri yakalayabilirmiyim cabrio arabalar kaç kilogram ? benimki 940 kg yazıyor ruhsatta.
benimkinde ruhsatta 900 kg yazıyor  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #5 : 25 Ekim 2009, 12:16:17 »
Sahibinden de 3 tane çok güzel cabby var satılık 1 gümüş gri baya düzgün 1,8 benzinli diğeri izmirdi sanırım beyaz ve dizel motor var gene 1 tane çok orj beyaz 1,6 motorlu var bu 3 cabby 9-10bin civarı ama çok temizler... Tenteleride buna dahil..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Ekim 2009, 12:20:19 »
ağırlık iyiymiş aynı yakar o zaman..ancak sahibindendeki ilanları biliyorum hepsi yeni model 79 modeline bakıyorum torpidosuna varana kadar aynı herşeyi sanırım tek fark motorları

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 25 Ekim 2009, 14:57:57 »
5 ileri şanzıman al