Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf ustaları bu arac alınır mı? acil  (Okunma sayısı 7326 defa)

golf ustaları bu arac alınır mı? acil
« : 17 Ekim 2008, 06:09:14 »
merhaba golf ustaları
ben golf leri severim ama hiç anlamam arabadan.
sizce fiatı uyumlu mu araç hareket halinde ses cıkarıyor bayağı..
http://www.araba.com/1553258.html

Ynt: golf ustaları bu arac alınır mı? acil
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2008, 16:51:35 »
        Selam arkadaş.Karanlıkta araba hatlarını pek belli etmiyo r.En iyisi sen orada bi VW ustasına götür ve baktır.Resimden pek anlaşlımaz zaten.Çürüğü çarığı var mı yok mu?Motor nasıl? Fiyata gelince ,araba muayyerse 3.500 - 4000 YTL piyasa değeri zaten.Umarım araba iyi çıkar ve sen de biw VW ci olursun.

« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2008, 16:52:37 »
   Ayrıca bu araba Golf II değil.Bu araç Golf 1.

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2008, 18:28:26 »
ağbi  özelden attım  fanatic06  nın  aracına  bi  bak 
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2008, 02:18:55 »
doğru düzgün bi dizeli kimse 4 liraya vermez diye düşünüyorum dzel motorun masrafı ağır olur ama yaşlı araçlarda öncelik kaportadadır motora bi kere para harcanıp yapılır çıkar ama kaportaya girince iş baya can sıkıcı hale gelir :tamamdir

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2008, 14:04:40 »
Sen sana yakın olan yerlerdeki araçların bir listesini yap sonra görmek isteğin araçların sahipleri ile randevulaş ama arabadan anlamıyorsan mutlaka yanıda bu işten anlayan birisi olsun....

Malum mk1 lerin en genci 25 yaşında.. İşlem görmemiş mk1 piyasada bulmak çok zor... Resimlerden hiçbirşey anlaşılmaz ve satıcının sözleride hiçbir anlam ifade etmez burası TR kimse malına kötü demez...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"