Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf tek kapı 2 yerıne 1 sılecek ?  (Okunma sayısı 4907 defa)

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
Golf tek kapı 2 yerıne 1 sılecek ?
« : 06 Şubat 2010, 19:39:36 »
mk1 re 1983 model aracım var sıleceklerını teke dusurmek ısıtyorum oluyormu olursa nasıl yapabılırız?sılme acısından kaybımız olurmu?
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: Golf tek kapı 2 yerıne 1 sılecek ?
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2010, 19:51:00 »
Birini sök  ;D Şaka bi yana evet düşürebilirsin ama bence çift daha hoş duruyo heleki muz sileceklerle ilk başta senin silecek motorunu sökmen gerkiyo ve delikleri kapattıracaksın üzerine boya vs. sonra ortadan bir delik açıcaksın ve tek silecekli motor takacaksın ve silecek kolunuda daha uzun takıcaksın merak etme görüş açısından kaybın olucağını zannetmiyorum sitemizde var tek silecek kullananlar onlarada sorabilirsin  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2010, 20:46:21 »
Birini sök  ;D Şaka bi yana evet düşürebilirsin ama bence çift daha hoş duruyo heleki muz sileceklerle ilk başta senin silecek motorunu sökmen gerkiyo ve delikleri kapattıracaksın üzerine boya vs. sonra ortadan bir delik açıcaksın ve tek silecekli motor takacaksın ve silecek kolunuda daha uzun takıcaksın merak etme görüş açısından kaybın olucağını zannetmiyorum sitemizde var tek silecek kullananlar onlarada sorabilirsin  :tamamdir

aracım ztn komple boya olucak 3 cu sahıbıyı m aracın ustundekı fabrıka etıketlerı duruyor degısenı yok :D  o delıkler sorun degıl ama ne olculerde hangı markaların sıleceklerını kullnammız gerekcek. ztn suankı sıleceklerım calsımıyor :D
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2010, 10:17:11 »
aracım ztn komple boya olucak 3 cu sahıbıyı m aracın ustundekı fabrıka etıketlerı duruyor degısenı yok :D  o delıkler sorun degıl ama ne olculerde hangı markaların sıleceklerını kullnammız gerekcek. ztn suankı sıleceklerım calsımıyor :D
Sileceklerin markaları önemli değil sen motoru taktıktan sonra kendi kafana görede uzunluk taktırabilirsin istersen muz istersen orjinal faan önemli olan tek silecek motorunu bulman ve deliği düzgün ölçüde delmen sitede arattırırsan tekli silecek motoru satan arkadaşlarımız vardı yada ARANIYOR bölümüne bi konu açıp isteklerini yazabilirsin...
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #4 : 07 Şubat 2010, 15:03:00 »
cédric tek silecek yapılmış bir araba, geçen gün merak ettim baktım, içindeki orijinal motor, içinde dönen mekanizmalar, frezeler, kaynaklar filan yer değiştirmiş, oynanmış, yeniden kaynaklanmış, silme açısından bir kaybım yok, gayet güzel, tavsiye ederim, şekil güzel oluyor, yeni yapılan garfield'a da aynısını yapacaz. yapılabiliri birşey yani, ama sanırım epey uğraştırır.