Gönderen Konu: Golf TDI turbosu ?  (Okunma sayısı 14747 defa)

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
Ynt: Golf TDI turbosu ?
« Yanıtla #28 : 03 Mayıs 2010, 22:14:06 »
Aaaaa eeeee erhan duymamış olim mk1 kasanın 200 den sonra zevk vermesi olayına.. Tak yayı tak kalın taban ince yanak lastiği ver gazı inan bana altındaki kanatlı araba gidiyor yerine yere yapışmış otoban faresi geliyor.. Unutmayalım ilk model golf ile son model golf lerin yürüyen aksamı aynıdır  :t
abi ööle olabilir de bende fazla sürat merakı yok sadece süratlenme sağlam olacak araçta. ama sen basarsın ben yanda otururum orası ayrı  :D
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2010, 22:15:04 Gönderen: braveheart53 »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #29 : 03 Mayıs 2010, 22:18:39 »
Benim demek istediğim mk1 kasa üretildiğindede o yılların çok üstün teknolojisi ile üretilmiş ve çok kafa yorulmuş bir kasa.. Kasanın dinamikleri ve yere daha yakın oluşu ki günümüzdeki araçlarla yan yana geldiğinde aralarında dünya kadar boy farkı var bide buna günümüz süspansiyon ve tekerlek seçeneklerini eklediğinizde size tek yapmanız gerek fren sistemini güçlendirmek yada herşeyi ASD ye bırakmaya kalıyor..  :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
« Yanıtla #30 : 03 Mayıs 2010, 22:23:15 »
yada herşeyi ASD ye bırakmaya kalıyor..   :D :D  :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
haklısın abi o bakımdan düşünmemiştim daha doğrusu işin detayını bilmiyordum  :)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 03 Mayıs 2010, 22:36:09 »
 >:D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin