Gönderen Konu: ankara yıldız sanayi  (Okunma sayısı 16378 defa)

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: ankara yıldız sanayi
« Yanıtla #14 : 05 Ekim 2007, 16:35:50 »
al birini vur ötekine ...

vw ustalarının zaten illakı var tanıdığı hurdacılar onlarla gidilirse en azından iletişim kurması kolay olur  ;D

hemen hemen bütün vw hurdacılarana gitmiş biri olarak yazıyorum ne düzgün bir mekan gördüm( parçalar yağ kir içinde aradığın şey varsa bile bulunmuyor karman çorman) nede dürüstlük sıfır .. daha ağır şeyler yazmak istemiyorum.. buralara doğru düzgün denetim şart..

Çevrimdışı ata666

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 06 Ekim 2007, 14:06:59 »
abicim olmazsa o zaman bi takas bölümü açılsın forumda elinde fazla parça olanlar birbirleri ile takas etsin olmazmı???
efsaneler ölmez şekilde değiştirmez.5 kapı GTİ

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 06 Ekim 2007, 17:18:26 »
abicim olmazsa o zaman bi takas bölümü açılsın forumda elinde fazla parça olanlar birbirleri ile takas etsin olmazmı???
güzel fikir bencede +1

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #17 : 06 Ekim 2007, 17:51:30 »
Güzel fikir ama alıcı ve satıcının çok dürüst olması gerek bu durumlarda....   Bizim forumdada ne tutturursam mantığı ile satmaya çalışşanlarda var...  Halbuki almak isteyen burda o ürünü netten kontrol ediyor ve daha ucuza satan yada muadil olacak bir ürünü buluyor ve satılık ilanların çoğu cevapsız kalıyor....   Benim hoşuma gitmeyen burası madem bir FUN sitesi ona göre satıcı mantığı ile satış yapılmalı... Dürüst davranılmalı hatta aldığı fiyata nerden aldığına ve geçmişine kadar ayrıntı girmeli....   Burda bu ayrıntılar önem kazanıyor...   

Mesala ben Benzin pompası aldım sene 2002 de ozaman orjian ve yurt dışından bana maliyeti 250 YTL ama kullanmadım gerek kalmadı ben bunu satarken bu ayrıntıyı girip ve 300 YTL bir fiyat koysam ihtiyacı olan kişi bunu çok rahat bi şekilde alacaktır.. Ama ben dersemki Almanyada binbir zorlukla benzin pompası getirdim hiçbiyerde bulamassınız fiyatı 500 YTL hiç inandırıcı ve cazip bir durum değil heleki bir FUN sistesinde hiç hoş değil...

Çevrimdışı ata666

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 06 Ekim 2007, 22:16:44 »
aslında benim demek istediğim  para ile değil malzeme değişimi
efsaneler ölmez şekilde değiştirmez.5 kapı GTİ

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 06 Ekim 2007, 22:59:47 »
elindeki malı abartıp satmaya çalışanın yada takas etmeye calışanın malı zaten gitmez oda belki fiyat kırar felan sonuçta kimin neye ne fiyat yazcağınada karışılamaz sonuç olarak dediğim gibi satılmaz zaten bu yeterince tecrübe olur...

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 06 Ekim 2007, 23:01:44 »
Malzeme değişimi biraz zor iş şimdi bende 13 ATS ler var bunlarla bana uyacak 15" jant istesem kim değişir... :D

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 06 Ekim 2007, 23:04:29 »
herkesin zevki farklıdır ben zamanında bbsleri ats le takas düşünüyordum mesela :)

Çevrimdışı sarkeb

• 1982
    • Profili Görüntüle
ankara yıldız sanayi
« Yanıtla #22 : 06 Ekim 2007, 23:05:22 »
Dostum sizlere aynen katılıyroum.Ankara ostime arkadaşımı gönderdim parça sorsun diye. Çocuk bir de ankarada esnef. esnafın dilindende anlar. Gardaş bunlar yamyam olmuş. Parçalara anasının dinini istiyorlar diye yazdı. Bende parçayı kayseriden buldum. Onun için bu forumda sürekli iltirişim içinde kalarak hem parçayı,hemde uygun yerleri bulmakta fayda var.

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 07 Ekim 2007, 00:01:46 »
Dostum sizlere aynen katılıyroum.Ankara ostime arkadaşımı gönderdim parça sorsun diye. Çocuk bir de ankarada esnef. esnafın dilindende anlar. Gardaş bunlar yamyam olmuş. Parçalara anasının dinini istiyorlar diye yazdı. Bende parçayı kayseriden buldum. Onun için bu forumda sürekli iltirişim içinde kalarak hem parçayı,hemde uygun yerleri bulmakta fayda var.

GErekli malzemeleri siz bir topicle yazın olan bende var diyecektir yada bildiği ve uygun fiyatlı olan yerin sana adresini vercektir....  Sana en son çitalar lazımdı sanırım demi... Bende 2 kapı cupe olanlar var elimde fazla sadece ön çamurluklarakiler eksik uyarsa sana yollarım...