Gönderen Konu: Sizde Tanıdınızmı ?  (Okunma sayısı 9326 defa)

Çevrimdışı Burzum

• Profili Görüntüle
Ynt: Sizde Tanıdınızmı ?
« Yanıtla #14 : 06 Ocak 2008, 01:11:34 »
Araba satmak kolay da vw satmak o kadar kolay olmuyor bence. O aracı da takip etmiştim warlock'un aracını da... İlanı olan oto restorasyondan sonra satılığa çıktı ben üzüldüm valla. Sen o kadar uğraş didin birisi gelsin ona fiyat biçsin keyfini sürsün.
Bazen görürsünüz evlerin bahçelerinde eski model ama satılamayan araçlar... İnsanlar kıyamaz satmaya, kullanamazlar da belki ama öyle yatar orada...
Benzinli ise etmez dizelse eder teorik olarak da yaptırmaya kalksa biri o aracı para değil ;ama sabrı ve sevgisi yeter mi acaba, ben bunu merak ederim...Sorulması gereken bu oluyor bazen
Sahip olduklarını kendilerinin en önemli yanı sayanlar genellikle sahip olduklarından daha değerli olamazlar.

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 06 Ocak 2008, 21:20:06 »
burzum cuğum sen çok güzel söylüyosunda ben bu konunun başlığına cevap yazdım :sevgi: he araçlarımız mk1 olarak  :sevgi: :sevgi: :sevgi: ben şahsen bmv  hyundai  şahin doğan  reno opel gibi araçlar olsun mk1 mi değişmem çünkü ben mk1 mi zevkle aldım zevkle topladım zevklede biniyorum :D :D :D

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 06 Ocak 2008, 21:27:55 »
burzum cuğum sen çok güzel söylüyosunda ben bu konunun başlığına cevap yazdım :sevgi: he araçlarımız mk1 olarak  :sevgi: :sevgi: :sevgi: ben şahsen bmv  hyundai  şahin doğan  reno opel gibi araçlar olsun mk1 mi değişmem çünkü ben mk1 mi zevkle aldım zevkle topladım zevklede biniyorum :D :D :D

bu dediklerine şahidim cnk. benim aracı 98 corsayla değiştim dedim refik arkadaşımıza seninkinide değişelim dedim hadi ordan ben arabamı asla değişmem dedi denedik arabasına karşı ilgisi nasıl die gercektende mk1 cok sewiyor :tamamdir

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 06 Ocak 2008, 21:52:24 »
herkesede mk1ni hakketten seviyor elindende geliyorsa derimki sırf hava atmak  için bile olsa mk1 toplayıp ona ship çıksın çünkü mk1 düzgün olarak pıyasada yok zaten  :saygılar :saygılar :saygılar

Çevrimdışı djtiko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 06 Ocak 2008, 21:58:18 »
valla bende de mk1 var zevkle biniyorum elimden geldigince de bakıyorum arabama...
OLD SCHOOL  MK2 ....

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 06 Ocak 2008, 22:00:04 »
h.g. djtiko arabanın resimlerini beklioruz...

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 06 Ocak 2008, 22:02:21 »

+1 katılıyorum...

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 06 Ocak 2008, 22:14:39 »
vallaha bende şahsen görmek isterim o fotoları :sevgi:

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 06 Ocak 2008, 22:17:55 »
ben gerçi yakından gördüm o iki mk1 de ama geceydi iyice dikkat edemedim neyse karlar bitsinde bide gündüzden dikkat ederiz :) :)