Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf I Biagini Passo 4x4 country modeli hakıında bilgi ve fotolar...  (Okunma sayısı 9123 defa)

VW Golf Biagini Passo

Golf 1  Convertible kasanın ,Golf Country platformu üzerine konumlandırılmasıyla az sayıda üretilmiş olan bu 4x4 arazi aracı Fiat tarafından İtalya'da geliştirilmiştir.1990 ve 1993 yılları arasında üretilen bu Golf 1 arazi aracı 1.8 i olarak değişik beygirlerde geliştirilmiştir.155 km/s  hızı olan Golf 1 Biagini Passo  90 km/s ile 8.5 L, şehir trafiğinde ise 11.9 L kurşunsuz benzin tüketmektedir.    http://www.faltdach.net/vwgolfbiaginipasso.htm        web adresinden bilgi alabilirsiniz.
Herkese iyi günler.

ya bu Volkswagen neler yapmış...

ya zaten ne olsa bizim bu TR ye hep mahrum kalıyo

İlginç bir model, ilk defa görüyorum. Paylaşım için teşekkürler.

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
ne önü, ne de arkası benziyor mk1'e. 
mk1'in şık ve sevimli duruşu kaybolmuş
mk2 syncro gibi olmamış malesef. 

evet bunu biliorum değişik bişey olmuş ama önden bakıldığında vw değilmiş gibi gelio  :(

Bence Golf Biagini Passo Modeli  güzel bir araç . Golf 1'e 4 çeker de çok yakışıyo..

Çevrimdışı Golf_ld

• Otomobil
    Golf mk2 1,3 C
  • only VW
romanyanın aro jiplerine dönmüş golf karakteristiği hiç kalmamış keşke dış hatları daha golf olsaymış
1984 1,6 şahin ,1979 1300 mirafiori,1968 w115 220 mercedes,1989 2,0 taunus gls,1990 mazda 323hb,1979 w123 mercedes,1986 kartal ,1997 daewoo tico, 1980 mk1 1,6 diesel golf, 1992 mk3 1,9td,1981mk1 1,6ld

Bence Aro'dan daha dinamik ve tok duruyor.Aro daha çok Land Rover ve Toyota Land Cruiser'ın bir kırması,taklit gibi yani.En azından bu 4 çeker özgün bir dizayn.

keşke golfün çizgilerini bozmadan biraz yükselterek az bişeyde oynayarak yapsalarmış yaa bide tr ye gelseymiş tam olurmuş

Çevrimdışı chill

• Bal Kokar
arkadaşlar ben ümitköy tarafında 4x4 golf gördüm.mk2 kasaydı ve sadece şekil olsun diye yükseltilip 4x4 havası verilmiş bir araç değildi.bir müddet arkasından gittim ve arkadaki difransiyelin arka tekerleri döndürdüğünü gördüm.acaba orjinalmiydi yoksa sonradanmı yaptırılmış bilmiyorum.keşke yolda durdurup sorsaydım.biraz  inceler bir iki de fotoğraf çekerdim belki.acaba satarmıydı  :)
ASIL AZMAZ BAL KOKMAZ KOKARSA YAĞ KOKAR KÖKÜ AYRANDIR!

yanılmıyosam o arkadaş foruma üye zaten.

Çevrimdışı SpAwNXSpideR

• MustanG YanlısI
biagini miagini neyse ne ama golfff sınır tanımayan tek tutku :D paylaşım için teşekkürler...