Gönderen Konu: Golf GT Motora Blow-Off  (Okunma sayısı 4214 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Golf GT Motora Blow-Off
« : 24 Ocak 2010, 17:30:10 »
Arkadaşlar sitede arattırdım ama geniş çaplı arama bulamadım bu yüzden burda konu açtım benim motora blow-off takılırmı yoksa illaki turbomu olması gerekiyor duyduğuma göre sahteleride varmış fiyatları ne kadar bunların ve nereye bağlanıyor ben ardı ardına çufçufçuf ses çıkartmasını istiyorum  :saygılar
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf GT Motora Blow-Off
« Yanıtla #1 : 24 Ocak 2010, 17:37:54 »
bloww off sadece ama sadece turbolu araçlara takılıo gökhan onun sahteleri bnm bildiğim egzost başlığının içine falan monte edilip üff üfff die ses yapıo tek ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2010, 17:44:47 »
bloww off sadece ama sadece turbolu araçlara takılıo gökhan onun sahteleri bnm bildiğim egzost başlığının içine falan monte edilip üff üfff die ses yapıo tek ;)
Yok abi o egzoz ucuna takılanları biliyorum arkadaşımın kamyonetinede taktırdık bide ıslık çalanlar var ben blow-off istiyodum fakat turbo lazımmış peki BMW'nin turbosu falan benim arabaya olurmu olursa belki turbo takabilirim  ::)

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Ocak 2010, 17:58:56 »
olmasına olur da :-X

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Ocak 2010, 18:20:20 »
turbo maliyetli iş motorun bir çok parçası turboya göre değiştirilmesi gerekli falan :D motor rektefiye yapacağın zaman taktırırsan maliyeti daha az gelir sana :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 24 Ocak 2010, 18:40:17 »
yada ben gibi, ileride takarım die rektefiye ederken turboya göre doldurcan bloğu  ;)

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Ocak 2010, 18:43:05 »
aynen ;) bende güzel bir motor bulmazsam swaplayacak turbo düşünüyorum :D ama daha motorun maşallahı var rektefiye uzun bir süre istemeyecek gibi şimdi sadece düşüncelerimde kalıyor :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 24 Ocak 2010, 19:16:27 »
aynen ;) bende güzel bir motor bulmazsam swaplayacak turbo düşünüyorum :D ama daha motorun maşallahı var rektefiye uzun bir süre istemeyecek gibi şimdi sadece düşüncelerimde kalıyor :D
Sende komple giriş sadece karoseri boyayı yapıp bırakma bi kere yap tam yap kroser turbo nos supercharger falan  :D

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 24 Ocak 2010, 19:42:18 »
Sende komple giriş sadece karoseri boyayı yapıp bırakma bi kere yap tam yap kroser turbo nos supercharger falan  :D
bu sefer farrklı düşünüyorum zaten komple motor dahil indireceğim motor komple revizyona girecek yada farklı motor swaplanacak revizyona girerse turbo kesin düşünüyorum geç çıksın güç çıkmasın ;)