Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf cabrıo tente bakımı  (Okunma sayısı 13212 defa)

Ynt: golf cabrıo tente bakımı
« Yanıtla #14 : 08 Şubat 2008, 19:08:56 »
fitiller hariç hepsini değiştirdim.bir kere dış bir kerede kırsızlıktan dolayı komple.aslında o fotolarda herşey anlaşılır durumda.siz ne yapmak istiosunuz,değiştirmek mi yoksa problem mi var?ben ona göre yardımcı olayım.yalnız kendi arabam diye demiorum,tr de böyle tente zor çok zor ya orj olması lazım ya da y.dışından getirtip burda düzgün bi ustaya taktırmanız lazım.ben bu iş için taaa marmaris e bıraktım arabamı.resimler deki adam sefer amcam dır.kendisi senelerce y.dışında çalışıp tr ye dönmüştür ve gerçekten sayılı döşemecilerdendir.yalnız tek sorun artık arabalarla uğraşmıor,sadece tekne işi yapıor oda yabancılarla ve astronomik fiyatlara,ben yeğeni gib olduğum için sadece malzeme parası verdim.umarım yardımcı olmuşumdur.tavsiyem eğer tente yenileyecekseniz,ya y.dışından getirtin ama onuda takarken mahvetme ihtimalleri çok yüksek ya da sefer amca gibi işine SONSUZ güvenebiliceğin bi döşemeci bul.biliosunuz cabrio da tente herşeydir.bir kez yalnış oldumu geri dönüşü çok zor.iyi günler....

« Yanıtla #15 : 08 Şubat 2008, 20:09:09 »
 cıhan bey benımde tenteme sigara bastılar iki yerinde delik var gecenlerde sanayıde oto 88 de bı tentecıye götürdüm adam sadece tente işi yapıyo aracımın tentesı orjınal olduğu için değiştirmeyelım dedı zaten tamamını 800 ytl istedi onun yerıne delıklere sılıkon sıktı delıkler buyumesın dıye doldurma yaptı yanı benım görduğum kadarıyla adamlar tente üzerıne duzgun calışmalar yapmıslar dahada yapıyorlar fakat ne yaparlarsa yapsınlar insan yinede güvenemıyor bu arada bir sey soracam size ankarada golfculerı bır araya getıremezmıyız gecen sene zannedersem sızler bı calışma yapmıssınız bu konuda yardımcı olursanız sevınırım :saygılar

« Yanıtla #16 : 08 Şubat 2008, 20:11:20 »
bu arada tentecının web adresi;

http://www.sunrooftamiri.com/cabriotente.htm

:)

« Yanıtla #17 : 08 Şubat 2008, 20:22:43 »
onu gördüm golf çü olarak düşünme bütün vwtr.net üyeleri ankardaki tabii,biz buluştuk bi kaç kere ama sadece 3 kişi oldu ikinci buluşmamız,yani sadece golf olarak hatta mk1 olarak buluşursak sadece ikimiz olabiliriz ;)o yüzden daha kapsamlı buluşmak daha iyi.bende bu siteyi ilk bulduğumda senin gibi düşünmüştüm ama sonra denedik olmadı,belki olur ileri bi tarihte,hatta büyük bolu buluşması gibi bişey de düşünüoruz ama ne zaman bilmem.tente ye gelince...o döşemecinin resimlerini gördüm fena diil tenteler gayet diri ve düzgün duruor,ama yakından görmeden bişey diyemem,biliosun önemli olan küçük ayrıntılar bu işte.en küçük bi hata veya delik hiç tat vermez...800 fiyat olarak iyi bence daha aşşağası yalan olur zaten...ama iç kısmı değiştiricekmi aradaki yalıtım malzemesini yenileyecekmi bilmiorum yani..çok iddalı bi iş :)

« Yanıtla #18 : 08 Şubat 2008, 20:30:59 »
içini yenileyecek iç süngerlerini ve iç bezlerini komple değiştirecek ben zaten kendim ostimde calısıyorum sanayıde olduğum için  bu tıp olaylardan genelde haberdar oluyorum...bu arada buluşma konusunda sana katılıyorum gecmıs zamanları okudum sen bıraz aktıfmıssın :) insallah beraber yıne guzel bı bulusma olur fakat bolu buluşması cok mantıklı cunku hem ıstanbul hem ankaranın ortasında tam merkezı bı yer istanbuldakı arkadaslarda katılırlarsa cok guzel olur  senınle tanısmakta isterım cıhan yuzyuze bulusma sansımız olursa sevınırım...senın arabayı uzun bı zaman önce tunalıda görmustum zannedersem senın arabandı bıraz hırpalanmıs gıbıydı fakat karıstırmısta olabılırım :)

« Yanıtla #19 : 08 Şubat 2008, 21:24:51 »
onu gördüm golf çü olarak düşünme bütün vwtr.net üyeleri ankardaki tabii,biz buluştuk bi kaç kere ama sadece 3 kişi oldu ikinci buluşmamız,yani sadece golf olarak hatta mk1 olarak buluşursak sadece ikimiz olabiliriz ;)o yüzden daha kapsamlı buluşmak daha iyi.bende bu siteyi ilk bulduğumda senin gibi düşünmüştüm ama sonra denedik olmadı,belki olur ileri bi tarihte,hatta büyük bolu buluşması gibi bişey de düşünüoruz ama ne zaman bilmem.tente ye gelince...o döşemecinin resimlerini gördüm fena diil tenteler gayet diri ve düzgün duruor,ama yakından görmeden bişey diyemem,biliosun önemli olan küçük ayrıntılar bu işte.en küçük bi hata veya delik hiç tat vermez...800 fiyat olarak iyi bence daha aşşağası yalan olur zaten...ama iç kısmı değiştiricekmi aradaki yalıtım malzemesini yenileyecekmi bilmiorum yani..çok iddalı bi iş :)
beyler bu konudada her kim ne kadar vwtrci olarak varsa buluşalım ben şahsen allah izin verirse kısmet olursa kesin varım :D :D :D :D :D

« Yanıtla #20 : 09 Şubat 2008, 08:37:24 »
merhabalar..
cihan beyle daha önce telefonlar görüşmüktük tente yapımı konusunda. geçen yazdı sanırım kendisi hatırlar mı bilmem. ben cihan beyin yaptırdığı tenteyi çok beğenmiştim. ve nerede yaptırdığını sormuştum. marmariste bir ustanın telefonunu verdi bana. Adını hatırlamıyorum ama ustaya benim arabamı da yaparmısın diye sordum. o da bana cihan bey komşumuzun oğlu olduğu için yardımcı olduk ama siz almanyadan getirtirseniz daha iyi olur demişti. ben de ısrar etmedim.

benim tentemin üzerinde de bir iki sigara deliği var. aynen silikonla kapattık. ama arabayı satma kararından vazgeçersek ben de tenteyi yenilemek isterim.  komple değişeceğini hesap ettiğinde 800 YTL uçuk bir rakam değil. (hatta belki iki adet yaptırısak fiyat kırılabilir, ne bileyim üst üste koyar keser falan) yeterki yapılan iş iyi olsun.. cihan beyin de dediği gibi küçük ayrıntılar çok önemli.

(buluşma eğer yaz aylarına denk gelirse katılmayı isterim. İşte 3 üç cabrio yaptı :)

kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.. 

« Yanıtla #21 : 09 Şubat 2008, 18:07:31 »
evet araba şu an kaporta bakımından biraz zor durumda,yazı bekliorum parçalar hazır,havalar ısınsın yine coşturucam umarım arabayı ;) tunalı bahçeli ulus her yerde görebilirsiniz :)

« Yanıtla #22 : 09 Şubat 2008, 18:10:48 »
tamam murat bey bende sizi hatırladım :) telefonda da sölemiştim yardımcı olamayacaklarını ama siz yine bi arayın demiştim,kendileri biraz fazla yoğun olduğundan ve bu iş çok para tutmadığı için uğraşmıolar maalesef.benim tente yi de akşam üstleri boş saatlerde,baba oğul,zevk olsun diye yaptılar diyebilirim..