Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf cabrıo resimleri  (Okunma sayısı 10126 defa)

golf cabrıo resimleri
« : 06 Şubat 2008, 23:42:54 »

acemılığımızın kurbanı olduk kusura bakmayın bı sıkıntı oldu zannedersem yazı karakterımle ılgılı :-[

Ynt: golf cabrıo resimleri
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2008, 23:53:22 »
Bi kaç tanede benden olsun...

Bu da Benznliğin Cabriolet Gümrük çıkışlı GLI +ATS Jant+Beyaz deri döşeme...Motorundaki problem nedeniyle 1 Yıldır yatıyo..En son ben sürdüm olduğu yere sokmak için...Ufak çürükleri de var...

« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2008, 23:56:54 »
Maşallah. Rengi de, kendisi gibi çok güzel. Allah kaza vermesin.

« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2008, 23:59:27 »
 sıyah cabrıo canlıymıs beyaz cabrıoyu trabzonda gördum sankı eee dılek olay 5 yılımız gectı trabzon da :)

« Yanıtla #4 : 07 Şubat 2008, 00:01:08 »
maşallah cabrio güzel :tamamdir
acaba ne sorunu varda yatıyo  :)

« Yanıtla #5 : 07 Şubat 2008, 00:01:40 »
Hadi ya naptın abi Trabzon'da.Bizimki Akçaabata taraflarındadır.Ama sağlam olduğu zaman ağlatırdı asfaltı merkezde  ;D

« Yanıtla #6 : 07 Şubat 2008, 00:03:26 »
maşallah cabrio güzel :tamamdir
acaba ne sorunu varda yatıyo  :)
Ahh Refik abi ne sen sor ne ben söliim.İlk başta dinamosunda problem var dediler dinamosunun bişesini deiştik.Sonra kızdırma bujileri dediler değiştik.En son elektriksel problemleri var dediler.Bizde daha üstelemedik.Beni bekliyo orda dinlensin biraz çok yoracam onu  ;D  ;D  ;D

« Yanıtla #7 : 07 Şubat 2008, 00:06:11 »
hmm diesel miki o cabrio  ;)
ona göre bi çözüm bulalım istersen :tamamdir sorununu giderelim

« Yanıtla #8 : 07 Şubat 2008, 00:07:26 »
 :) karadeniz teknık unıversıtesındeydım  :)hala gıder gelırım trabzona sızın oralarda ahmet kardes bıde kırmızı bı cabrıo olacak ama duruyormu bılmıyorum  8)

« Yanıtla #9 : 07 Şubat 2008, 11:14:02 »
hmm diesel miki o cabrio  ;)
ona göre bi çözüm bulalım istersen :tamamdir sorununu giderelim
Yok abi GLI ama ne hikmetse kızdırma bujilerinden bahsediyorlar.Anlayamadık.Başak bi aküden şarj edince çalışıyor araba çok az gidiyor sonra tekliyor.Sence ne problemi var abi ?
:) karadeniz teknık unıversıtesındeydım  :)hala gıder gelırım trabzona sızın oralarda ahmet kardes bıde kırmızı bı cabrıo olacak ama duruyormu bılmıyorum  8)
Abi o kırmızı cabrio akçaabatta bi tır şöföründeydi satıldı İstanbula gitti şimdide satılık eğer bunu  diyosan...
sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası

« Yanıtla #10 : 07 Şubat 2008, 22:05:50 »
Yok abi GLI ama ne hikmetse kızdırma bujilerinden bahsediyorlar.Anlayamadık.Başak bi aküden şarj edince çalışıyor araba çok az gidiyor sonra tekliyor.Sence ne problemi var abi ?Abi o kırmızı cabrio akçaabatta bi tır şöföründeydi satıldı İstanbula gitti şimdide satılık eğer bunu  diyosan...
sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası
o mk enjeksıyonlumu acaba  :)

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #11 : 08 Şubat 2008, 13:24:47 »
Bu kırmızı araba 2 seneden beri el değiştiriyor ve sanırım bunda mk2 gti motoru var 1.8 lik 16v ama tahminimce bu araç sorunlu.. hem el değiştiriyor hemede 12,5 tan 7,5 lara kadar idi 5 e inerse şaşırmayın....  Bu aracı en kısa zamanda yüreği mk1 mk1 mk1 diye atan biri satın alıp bu ızdırptan onu kurtarmalı....

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #12 : 08 Şubat 2008, 13:28:32 »
Bu kırmızı araba 2 seneden beri el değiştiriyor ve sanırım bunda mk2 gti motoru var 1.8 lik 16v ama tahminimce bu araç sorunlu.. hem el değiştiriyor hemede 12,5 tan 7,5 lara kadar idi 5 e inerse şaşırmayın....  Bu aracı en kısa zamanda yüreği mk1 mk1 mk1 diye atan biri satın alıp bu ızdırptan onu kurtarmalı....

+1903

Fakat bir üyemizde vardı kırmızı gti bu o değil onunla karıştırılmasın.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #13 : 08 Şubat 2008, 13:29:24 »
o mk enjeksıyonlumu acaba  :)

bilmiyorum abi sence nedir sorunu ?