Gönderen Konu: golf 1 toplamıs kaporta ustası aranıyor(kusursuz iş çıkartıcak)  (Okunma sayısı 4676 defa)

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
arabamızda taban curuk taban ve kaporta boya ısını yaptırmak ıcın usta arıyorum...

Çevrimdışı vv176

• Profili Görüntüle
ustad ısın zor vallahi ben umranıyede oturuyorum cok aradım 2-3 dukkana degıstık sımdı 10gunluk kaporta ısı var ama hadı hayırlısı:)
curuk ısıne gıren olmuyor...

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
ya gerçekten , benimde buğüne kadar girdiğim bütün kaportacılar ya hiç çürüme olmuş araba görmemişler,ya kolay kazanmanın derdindeler,yada usta değiller işe girmeye korkuyolar içinden çıkamayıp elinde patlar diye,adamın biri ''ben ustayım ne uğraşcaksın ustalarla bir ton para verceksin, uğraşma hiç elinden çıkar'' diyo arabayı, maddi yönden haklı ama mk1 ci olmakda biraz deli işi akıllı adamların bazıları arabama binmeye korkuyolar :) hani çok eski çürükya:)
 yalandan ustayım diye gezen abilerin dışında karşıma bir usta çıkmadı  neler neler biride arabanın çizgisi yokmuş diyo ,biraz anlıyoruz okadar da keriz degılız biraz yamukluk varsa senin ustalığın bunu düzeltmek bende karşıdan bakıyorum ole sen ustasın, macun boyayı 5 yasında cocuga goster oda yapar,ümraniye sanayiye daha girmedim çok umutlu değilim açıkcası :D

Çevrimdışı Blackbird

• Profili Görüntüle
İyi usta bulmak, iş yaptırmak çok zor hepimizin Allah yardımcısı olsun.

Usta tavsiyesi almak pek kolay değil genelde iş yaptıranlar memnun kalmadığı için.

Çevrimdışı talos

• Profili Görüntüle
bostancı sanayide mardik usta vardı eskiden o emekli oldu ama onun kalfaları ustaları canavar gibidir bi soruştur istersen kususrsuz işi onlar yapar belki mardik usta devretmiştir eski çıraklarına :)))

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
saol.

Çevrimdışı vv176

• Profili Görüntüle
benım bu 3. kaportacım ama bu yapıyor cok saglam bır usta buldum bana gore ıncık boncuguna kadar yapıyor:) ama bıdaha curukmu aman aman aman dıyor yanı:) benım arabayı oncekı usta soydugu ıcın gelen baktıgında gozu korkuyordu belkı ınanmazsınız ama 3000 4000 tl kaporta ıscılıgı ıstıyen vardı:) zamanda soylemıceksın dıolardı nezaman bıterse ozaman :) kısacası aracın devrı sende ama araba bende kalsın dıolardı:)
aracın bır cogu bıttı resımlerıde varda zamanım olmadıgı ıcın restore dıe acmıstım bı forum daha eklıyemedım gerıye kalan resımlerı.

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
ercinin son kaportacısı iyiydi sanırım bi görüş istersen

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
benım bu 3. kaportacım ama bu yapıyor cok saglam bır usta buldum bana gore ıncık boncuguna kadar yapıyor:) ama bıdaha curukmu aman aman aman dıyor yanı:) benım arabayı oncekı usta soydugu ıcın gelen baktıgında gozu korkuyordu belkı ınanmazsınız ama 3000 4000 tl kaporta ıscılıgı ıstıyen vardı:) zamanda soylemıceksın dıolardı nezaman bıterse ozaman :) kısacası aracın devrı sende ama araba bende kalsın dıolardı:)
aracın bır cogu bıttı resımlerıde varda zamanım olmadıgı ıcın restore dıe acmıstım bı forum daha eklıyemedım gerıye kalan resımlerı.

2500-3000 den asağı fiyat veren yok zaten ınanırım yanı:)curukmu aman diyosa bana lazım değil ole usta, bir arka kapı menteselerıni yapmak  ıcın tam 30 gun beklettıler beni delirdimm!!!  >:( >:(

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
ercinin son kaportacısı iyiydi sanırım bi görüş istersen

daha görüşmedim uygun bir zaman görüşcem bakalım...

Çevrimdışı vv176

• Profili Görüntüle
2500-3000 den asağı fiyat veren yok zaten ınanırım yanı:)curukmu aman diyosa bana lazım değil ole usta, bir arka kapı menteselerıni yapmak  ıcın tam 30 gun beklettıler beni delirdimm!!!  >:( >:(
sımdı buldugum usta Adan Zye herturlu kaporta ısını 1000tlye anlastık cakacıda basılacak parcalarda dahıl:) az kaldı bıu haftaya bıterkaportasıda.

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
1000 tl nekadar kaporta  işi var tabi oda önemli,sonuç iyi olsunda hertürlü veriyoruz zaten parayı...

Çevrimdışı mk2_20v

• Profili Görüntüle
1000 tl ye dediğiniz gibi iş yapacaksa eğer elinden öpmek lazım  ;)

Çevrimdışı vv176

• Profili Görüntüle
beyler ıs bayabı vardı actıkca acılıyor derlerdı ınanmazdım ama on takımın oraları bıle yapıyoruz artık hafta sonu teslım dıe konustuk ama hadı hayırlısı bakalım:) ama ıllallah ettı usta bıdaha curuk almam dıo:)