Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Dizel'i GTI a Çevirmek  (Okunma sayısı 14689 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: Dizel'i GTI a Çevirmek
« Yanıtla #28 : 01 Nisan 2008, 09:43:38 »
o zaman masrafa gerek yoq diyorum bende..ya takas yapacagım ya aracımı satıp bi gtı alacagım.

Bana sorarsan golf golf tür eğer aklında aracını koşturmak gibi bir niyetin yok ise şuan kullandığın araca bir iyilik yap çürük çarık eksik patlak yerleri var ise yapmaya bak... Nekadar temiz ve sorunsuz hale getirirsen kullanırkende bir okadar zevkle aracına binersin... 

Mk1 herşeyi ile çok güzel bir araç dile kolay en az çeyrek asırı devirmiş kasalar ve çoğu ayakta hala...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #29 : 01 Nisan 2008, 22:46:01 »
Bana sorarsan golf golf tür eğer aklında aracını koşturmak gibi bir niyetin yok ise şuan kullandığın araca bir iyilik yap çürük çarık eksik patlak yerleri var ise yapmaya bak... Nekadar temiz ve sorunsuz hale getirirsen kullanırkende bir okadar zevkle aracına binersin... 

Mk1 herşeyi ile çok güzel bir araç dile kolay en az çeyrek asırı devirmiş kasalar ve çoğu ayakta hala...

mk1 e aldım alası zevkle biniyorum..ben sadece biraz daha hız istiyorum o kadar..aracımı cok begeniyorum ve zevkle de biniyorum bununla ilgili bi sorunum yoq..

mk1 hastalıgı var işte biraz daha hızlı oldumu yeterli :D
OLD SCHOOL  MK2 ....

« Yanıtla #30 : 01 Nisan 2008, 23:04:18 »
gtı yapma yerine daha güçlü bi dizel takmak daha iyi olmazmı?

« Yanıtla #31 : 02 Nisan 2008, 00:57:12 »
ben sadece biraz daha hız istiyorum o kadar
biraz daha hızlı oldumu yeterli

Vereyim benimkini, fazlasıyla yeter sana ama biraz değil bayağı bir hızlı olur, korkmayasın sonra.  ;D

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #32 : 02 Nisan 2008, 10:26:41 »
mk1 e aldım alası zevkle biniyorum..ben sadece biraz daha hız istiyorum o kadar..aracımı cok begeniyorum ve zevkle de biniyorum bununla ilgili bi sorunum yoq..

mk1 hastalıgı var işte biraz daha hızlı oldumu yeterli :D

Yahu negerek var birazdaha hıza yolmu var memlekette....   Motorun bakımlı ve iyi durumda ise küçük bi turbo ilavesi düşün ozaman birazcık sana hız katacaktır.... Ama tabi bir GTI gibi hiçbirzaman olmayacak (bakşimdi aklını çelecez gene)   

Aracını sat ve büyük sabırlarla araştır ve temiz ve bakımlı bir GTI bulmaya bak... (TR de baya zor bir iş sitelerde bile GTI diye satılan golf lerin %80 ini sahte veya ölü)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #33 : 02 Nisan 2008, 10:35:23 »
denk gelmesini bekliyecegiz o zaman araştırmalar başlasın:D
OLD SCHOOL  MK2 ....