Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf 1 sport helezon...  (Okunma sayısı 5626 defa)

Çevrimdışı escocem

• street racer
golf 1 sport helezon...
« : 05 Aralık 2005, 23:00:58 »
arkadaşlar avatarda görünen araca sahibim lastiklerim 215 ve ofsetli jant olduğu için sürtme vardı çamurluklarda neyse ustanın dediğine göre orjinal amortisör ve helezonları takıldı aracıma...aracın arkası kalktı eskiye nazaran fakat çok esneme var araçta ve bu nedenle halen sürtme devam ediyor ufak tefekte olsa...eskiler kesilmiş fakat sertti baya...birde aracın arkasında 140 kg gibi bir ağırlık var..sizce ne yapmalıyım..yada spor yay amortisör mümkünmüdür uygun fiyatlı...arkası daha çok kalksın istemiyorum arabanın....istediğim sertleşsin biraz o kadar...

Çevrimdışı corrado

• amca
Ynt: golf 1 sport helezon...
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2005, 18:14:20 »
merhaba
sizin problem amortisör değilde jant lastik uygulamasından olmasın.jant ve lastikler orjinal ölçüdemi.sürten yer kaporta mı yoksa amortisorun taşıyıcılarımı. kaporta ise genişletilebilir.taşıyıcılarda ise lastiğe bakan kısmı ufakta olsa kesiyolar ama açıkçası bana pek mantıklı ve sağlıklı bi uygulama gibi gelmiyo.kolay gelsin
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2005, 01:42:18 »
lastiklerden olduğu kesin 215 genişlik var...suan sorunumu çözdüm orj helezonlar takıldı sıkıştırılarak ve en uçlardaki ince yumuşak baklalalar alınarak ayrıca sıkıştırılarak...böylece az yükseklik ve sert lik sağlandı sağlıklı bir şekilde..teşekkürler ilgin için...

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #3 : 16 Aralık 2006, 19:48:00 »
arkadaşlar bildiğiniz bir yerde tamamen orj.4cm spor helozon(omp hariç-bilstein,eibach,spax tercih sebebidir) veya önü arkaya oranla 2 cm daha fazla düşüren coil varmı acaba...?şimdiden thanks...

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #4 : 16 Aralık 2006, 20:01:31 »
cenk arkadaşımız vardı şimdi askerde.onun elinde olabilirdi.
no faer nickli selçuktada bir ihtimal olabilir.
olmadı
. : RACERCORNER : .

bilirsin bu siteyi büyük ihtimal alman vogtland getiriyorlar.
sipariş verirsin gelir.
hatta yurt dışı internetten alişveriş imkanın varsa yılbaşı bayramlarda pek gümrüğe takılma derdi olmuyor.
yurt dışından al daha ucuza gelebilir.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #5 : 16 Aralık 2006, 20:21:40 »
evet yurt dışında çok uygun örneğin 259 euroya kw coil buldum fakat duyumlarımdan öte yurt dışı alışverişten anlamıyorum malesef...selçukla tanışıyoruzda bayadır konuşmadık açıkcası...racercornere bakayım ii hatırlattın sağolasın...

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #6 : 16 Aralık 2006, 20:33:13 »
racerda pahalı malesef 175 euro:)yurtdışı gözükecek bizede bakalım:)almanyada bmw de daym var aslında fakat aramız iyi değil bi iyi olsa yapıcam trde tek ama malesef...:(

Çevrimdışı spy

« Yanıtla #7 : 16 Aralık 2006, 21:31:55 »
birlas'ta 40lık apex yaylar vardı.. bir gorus istersen

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #8 : 16 Aralık 2006, 21:44:06 »
ok sağolasın...