Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: GOLF 1 MK1 ÖN PANJUR  (Okunma sayısı 20768 defa)

GOLF 1 MK1 ÖN PANJUR
« : 20 Ocak 2007, 11:34:58 »
ARKADAŞLAR SELAM  BENİM  ARACIN ÇİFT FAR OLAN PANJURU DEĞİŞTİRİP TEK FAR YAPACAĞIM BUNUN İÇİN
TEK FARA UYGUN OLAN ESKİ PANJURUN SIFIRI YADA ÇIKMASINI ARIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Ynt: GOLF 1 MK1 ÖN PANJUR
« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2007, 11:40:34 »
BİDE ARACI 3.5 - 4 CM. ALÇALTACAM BUNUN İÇİN ELİNDE ÇIKMA YAY TAKIMI OLAN ARKADAŞLAR VARSA Bİ GÖRÜŞELİM.MODELİ GEREĞİ  YAY TAKIMINI BULMAK ANCAK YURT DIŞINDAN OLUYOR.O OLAYA GİRMEDEN  ELİNDEN ÇIKARMAYI DÜŞÜNEN YADA YAY KESTİRİP MEMNUN KALAN MK1 Cİ ARKADAŞLARLA İRTİBATA GEÇMEK İSTERİM..

« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2007, 18:27:46 »
Merhaba.ön panjur için çıkmacılara bakabilirsin. Ayrıca yay olayını bende öğrenmek istiyorum. Eger yaptırırsan haberim olsun.

« Yanıtla #3 : 22 Ocak 2007, 09:39:42 »
merhabalar cms var koşuyolunda biliyosundur belki  oraya gittiğimde sormuştum bi kere hemen hemen bütün araçların var tabiiki yeni araçların :) ordaki elemana sorduğumda zaten aracı anlatmam bi 15 dakkamı aldı golfmü? GOLF 5 falandan başlıyo tabii haliyle eleman dedim 83 e doğru geri gidelim falan derken orda önünde olan bi katalogdan baktı yanlış hatırlamıysam vogtland ta bulduk. 300-350 arası dedi bana fiyatı +kdv tabiii yarısı yada 3 te biri nakit dedi ve sipariş edecem 1 ay içinde gelir dedi bana bende bi düşüneyim falan dedim açıkçası biraz pahalı geldi.çünkü diğer araçların yaylarına nazaran biraz pahalı geldi
neyse bende dedim çözerim bi şekilde diye kurcalamadımda.Şimdi araştırmaya başladım gene yay kestirme olayıda var bostancıda sanayiide falan onada 150 ytl istiyolarmış.yani 2 seçenek var açıkçası..

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #4 : 22 Ocak 2007, 11:24:44 »
yurt dışından belki çok daha ucuza getirilebilir bu araçlar orda oldukça popüler
ebay da yokmudur acaba
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #5 : 22 Ocak 2007, 11:36:10 »

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #6 : 22 Ocak 2007, 12:10:18 »
tek far panjur türkiyede biraz zor gibi.
yayı tuning marketlerin hepsi getirebilir.

çıkma arıyorsanız selçuk no fear arkadaşımızda bir ara vardı yanlış hatırlamıyorsam. irtibata geçin isterseniz
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

« Yanıtla #7 : 22 Ocak 2007, 14:07:54 »
Bence yayları falan kesme. Araca zararı olduğunu duymuştum. Koşuyolundaki CMS ye gittim,bana yakın ama başka birşey için. Orda bizim araca göre birşey çıkacagını sanmazdım ama çıkmış,ilginç ???
bence maddi imkanların elveriyorsa satın al,kesme yayları falan.

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #8 : 22 Ocak 2007, 14:10:32 »
Yayları kesmek gibi bir düşüncen varsa bu konuyu bir oku derim.  ;)
Onarım Modu
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #9 : 22 Ocak 2007, 14:20:11 »
150ytl ye kesmek yerine sıfır yay bile almak daha mantıklı...

« Yanıtla #10 : 22 Ocak 2007, 16:30:38 »
Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler.Tabiiki yay kesmek işin en ucuz ve  sağlıksız olanı; görüşlerinize katılıyorum zaten sadece yaylada iş bitmiyor, coliver set yapmak lazım yani burda yay sadece aracı alçaltmaya yarıyo 3-5 cm. fakat yoldaki şokları absorve edemiyo.Bu zaten başlı başına bi iş haline geliyo
Özellikle sert virajlarda kasis yada yoldan kaynaklanacak bir bozuklukta  spin atma yada daha kötü bir duruma girmek sözkonusu.O bakımdan ortalama 1.200 $ dan başlayan coliver set almak yada koni sertleştirilmiş bir amörtisör'le kullanmak en akıllıcası..Ama Maliyet işi.Bakalım çözecez..... :'(

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #11 : 22 Ocak 2007, 16:47:50 »
evet iyi paralar gerçektende  :(

« Yanıtla #12 : 22 Ocak 2007, 19:15:47 »
tabi sadece yaylada bitmiyor dediğin gibi...

Çevrimdışı neco_ua

• Golf mk II
« Yanıtla #13 : 01 Şubat 2007, 02:51:17 »
Usta arabana bineceksen, yapıştır derim.
Eğer gönlünde değiştirme gibi bir durum varsa, yapma derim.
Ben yap derim.Çünkü bu bunu hakediyor ;) :D
II'den ötesi yalan.