Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf 1 hakında yardım  (Okunma sayısı 2678 defa)

golf 1 hakında yardım
« : 10 Ağustos 2012, 14:54:10 »
arkadaslar aracı beğendim öneri ve görüşlerinizi almak istiyorum    kaça alınır bu fiyata alınırmı + ları    -    leri nelerdir     araç hakıında bilgisi olan varmı tavsiye edermisiniz      http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2006-06-06-trafik-cikisli-94931227/detay/

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: golf 1 hakında yardım
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2012, 22:15:45 »
yorum yapmak zor. marmara bölgesinde satılık birçok mk1 baktım özellik ile resimlerde düzgün gozukenleri at gibi kosturdum ama hep hüsran yaşadım. mk1 de ilk özen gösterdiğim sasilerde oynama varmı . tekerleklerin yani on ve arka dingil mesafelerinin cm si benim için en kilit noktadır sonra aracın tavan sentesi.  geri kalan karoserinde vuruklar yamuklar kapıların düzgün kapanmaması gibi kriterler proje için düşündugum araçta çok önemli değil. canlıyı gidip gör derim. binmek içinmi yoksa proje içinmi ona göre degerlendir.

ben binmek için alicagim mk1 i çok iyi isterim ve parasını ona göre ayarlarim ama proje varsa dusuncemde rakam baya taban olmalı.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2012, 22:45:18 »
ben arabayı dıştan gördüm kapıları kitliydi sn internete düştü    benım projeye ayıracak ne param   ne de zamanım var o yuzden binicem diyorum ufak tefek tabiki çıkar   sorunlar ona kabulüm ama diyorum ki şahin alıp bineceğime mk1 e binerim daha iyi bugune kadar   polo jetta   şahin lada palio  reno 9 serileri  tempra gibi araçlarasahıp oldum son zamanlarda 99 polo ve 2007 jetta kullanıyorum vw  hastalığı sardı 99 polomu yenı sattım çeşitli nedenlerden dolayı   şimdi golf 2 veya golf 1 alıp bineyim diyorum   ayrıca ilginede teşekkür ederım  kardeş   

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #3 : 11 Ağustos 2012, 00:32:18 »
alıp bineyim diyorsan mk2 bak bence

« Yanıtla #4 : 11 Ağustos 2012, 19:22:30 »
alıp bineyim diyorsan mk2 bak bence
  10 lira çekiyolar çok para

« Yanıtla #5 : 12 Ağustos 2012, 01:53:47 »
uygar abi 81 model 1.3 motor araca 6 lira da cok para bence.10 yas fazlasına vatandaş 4lira fazla cekmiş cok mu...  :)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #6 : 12 Ağustos 2012, 01:59:39 »
  10 lira çekiyolar çok para

turbo dizelini 6 liraya alıyoruz inşallah forumdan bi abimize :) aramasını bilene araba çok hemde sıfır motorlu dediğim araç

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #7 : 12 Ağustos 2012, 03:17:20 »
turbo dizelini 6 liraya alıyoruz inşallah forumdan bi abimize :) aramasını bilene araba çok hemde sıfır motorlu dediğim araç

mk2 td 6000tl  :o vardır onun büyük bir sıkıntısı elinizde patlamasını .
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #8 : 12 Ağustos 2012, 03:28:34 »
mk2 td 6000tl  :o vardır onun büyük bir sıkıntısı elinizde patlamasını .

döşeme haricinde bi sıkıntısı yok abi :) yazılan fiyatlara bakma sen ankarada 6 7ye bisürü td var :)
bunuda 6ya bağlamıştık ama geri vazgeçti 7 istedi :)