Gönderen Konu: golf 1 dizel motor tipi  (Okunma sayısı 15499 defa)

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
Ynt: golf 1 dizel motor tipi
« Yanıtla #14 : 17 Kasım 2008, 23:07:41 »
SİNİR SİTRES YAPMAYA GEREK YOK uzatmanında manası yok konuyu kapansın oke öptüm hepinizi

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 17 Kasım 2008, 23:39:43 »
burda ustalık taslayan yada eline torna vida alan yok nick usta yazmışsın ama bilmiyomusun enjektörün icinden ne  cıkarsa aynısının takılacağını ;)

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Kasım 2008, 19:32:29 »
Sakin olmakta fayda var bence..

Çevrimdışı usta

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Kasım 2008, 22:35:58 »
sayın golf line 2 arkadaşım aynı enjektör kütüğüne farklı delik çaplarında farklı basıçlarda ve farklı püskürtme açılarında enjektör memesi takmak mümkün olabiliyor bazen tamammı?ben daha önce hiç enjektör memesi değiştirtmedim vw ye onun için böyle bir farklılık durumu söz konusumudur onu öğrenmeye çalışıyorum anladınmı.aklının ve tecrübenin yetmediği yerde sukut etmesini öğrenmen lazım bence.ben kendimde dizel motorlarla uğraşıyorum ve benim uğraştığım dizel motorlarında aynı enjektör kütüğüne 2 ve 3 çeşit meme takar ve ps artışı ve emisyon indirgemesi yaparsın.anladınmı arkadaşım.ben bilmemenin değil öğrenmemenin ayıp olduğunu düşünürüm.

Çevrimdışı usta

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Kasım 2008, 23:29:58 »
ayrıca istemeyerek seni kırdıysamda özür dilerim...

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 19 Kasım 2008, 08:40:33 »
usta abi ben üzerinden çıkan memenin aynısından taktırdım şu an araba çokçok rahatladı zaten 4 memenin üçü biikmiş işiyordu 3 tanesini takımını 160 a aldım ben oralarda piyasası nedir bilemem bosh bayisinde değiştirttim ben. aklında bulunsun.

Çevrimdışı usta

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 19 Kasım 2008, 21:06:04 »
merhaba kardeş bugün sordum hurdacıya senin motoru elinde varmış şanzımansız 3500 ytl dedi.

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 19 Kasım 2008, 22:04:31 »
usta birbirinizi kırmanıza gerek yok kapatın bos yere de uzatmayalım konu dagılsın kadir arkadasımızda iyi bir arkadastır eminimki oda seni kırmak veya üzmek istememiştir saygılarr

Çevrimdışı usta

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 19 Kasım 2008, 22:27:21 »
yok biladerim elbette iyi bir arkadaştır ben bir kötülüğünü görmeden kötü diyemem insana yukarda allah var değilmi.ama ben birşeyler araştırmasındayken arkadaşın yaptığına biraz kırıldım açıkcası.neyse ben unuttum gitti insanız hepimiz olur böyle şeyler.sanasa ayrıca teşekkür ederim sende iyi bir arkadaşsın.ben sorumun cevabını bugün buldum ve düşünclerimde yanılmadığımı anladım.benim arabamın enjektör kütüğüne 4 tane vw motorunun enjektör memesi oluyor.ve diğer marka araçlarda cabası.ve benim araca sadece 1 tanesi takılabiliyor.sonuç alınabilmesi için orjinal memesi hemde..

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 20 Kasım 2008, 09:39:12 »
1,6 AFT 8v Motor demi abi senin soruverdiğin motor.
enj konusuna gelincede bosh servisilerinde vardır zaten orj li. zaten değiştirdiğinizde farkı göreceksin araba bi anda rahatlayıverdi bnmki.3 tanesi işiyormuş::D şimdi çok ii oldu ama termostat sorunumuz çıktı dün akşam hararet sona dayandı şsu devirdaym etmeyince bugün de 60-yada 70C lik termostat aradım bulamadım hiçbiyerde ist tan buldum oradan alacağım işte.inş başka zamanda bi sorun daha çıkarmaz yoruluyorum artık. sanayi sanayi.

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 20 Kasım 2008, 23:37:20 »
bende kötü bişe demedim sökerler icinden ne cıkıyosa onu takarlar  yanlış anlamışsın ben napyım  >:D

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 21 Kasım 2008, 22:02:26 »
kadir öperim seni canım  ;D :t