Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf 1 Cabrio  (Okunma sayısı 8927 defa)

Çevrimdışı mck

Golf 1 Cabrio
« : 04 Nisan 2008, 14:06:38 »
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.Dün itibariyle 1986 model Golf 1 Cabrio sahibiyim :) ilk arabam.Arkadaşlar aşağıda resimlerdende gördüğünüz üzere arabamın iç döşemeleri biraz bitik.Yan kapı döşemeleri ve vitesin olduğu kısımdaki konsolu arıyorum.Tentede biraz yırtıklar var yeniden diktirmek gerekiyormuş sanırım.Fiyatı uygun şekilde diktirebileceğim bir yer varmıdır?Tahmini fiyat aralıkları nelerdir?Nereden bulabilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.Saygılar sevgiler.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: Golf 1 Cabrio
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2008, 14:11:58 »
cihan uzmanlık alanın kazasız belasız..
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2008, 14:17:08 »
hoşgeldin kardeşim :) şehir nedir onu söylersen daha kolaylaşabilir işimiz...

« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2008, 15:35:08 »
http://www.ozis.com.tr/urunler.asp?kategori=&katadi=&modelid=&modeladi=&sayfa=10
bu sitede kapı döşemeleri var..fiyat sormadım online satışları varmı bilmiyorum..fakat bu döşemelerin içinde kontrplak kullanılır ki oda söküp takma, su ve neme karşı dayanıksız bir üründür çabuk kabarır ve deforme olur...ben kendim kalıp çıkartıp 4 mm mdf ile kapı döşemelerimi kendim kesiyorum istersen eğer el becerin varsa çok zor bir iş değil.. renklendirme hususunda da oldukça fazla seçeneğe sahip ouyorsun..ben su geçirmez türden boya ile halletmeye karar verdim...maliyeti de oldukça düşük mdf nin tabağı 23 ytl (bir tabak 5 m2 bizim arabalara 2 m2 mdf gidiyor) geriye sadece dekopaj testere kalıp ve el becerisi kalıyor... boya, kumaş yada deri kaplama seçeneğine göre toplam maliyet değişiyor...tente işi beni aşar kolay gelsin...

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2008, 15:37:35 »
Hoşgeldin.cabriolar çoğalıyor maşallah :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #5 : 04 Nisan 2008, 20:24:29 »
hoşgeldin allah kazadan beladan nazardan korusun :tamamdir

« Yanıtla #6 : 05 Nisan 2008, 20:12:46 »
HOŞGELDİN birader aramıza allah kaza bela vermesın memleketini belirtirsen daha ayrıntılı yardımcı oluruz tente iç döseme hakkında bizde az bucuk bilgi sahıbı olduk eee az cekmedik  :)  bide resimlerden bıraz daha koyabılırsen sevınırız  :saygılar

Çevrimdışı mck

« Yanıtla #7 : 06 Nisan 2008, 02:56:21 »
Arkadaşlar tekrar merhaba.İstanbul anadolu yakasındayım bostancıda.saygılar sevgiler

« Yanıtla #8 : 06 Nisan 2008, 02:58:05 »
Hoşgeldin. Allah kaza vermesin. Bende Üsküdar'dayım.  :)

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #9 : 06 Nisan 2008, 03:00:53 »
Hoşgeldin.

Çevrimdışı mck

« Yanıtla #10 : 06 Nisan 2008, 13:23:15 »
Hoşbulduk arkadaşlar.Bana yardımcı olabilecek kimse yok mu acaba?İstanbul Bostancı'dayım.saygılar sevgiler.

« Yanıtla #11 : 08 Nisan 2008, 20:22:32 »
hangi konuda yardım istiodun?tavan mı döşememi?başka bişey mi?

Çevrimdışı mck

« Yanıtla #12 : 09 Nisan 2008, 11:40:01 »
ilk başta kapı döşemesi daha sonra vitesin bulunduğu konsol , torpido yani komple ön konsol diyelim. şuan için önemli olan bunlar.saygılar sevgiler.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #13 : 09 Nisan 2008, 12:43:06 »
Kapı döşemeleri için üstte link vermiş arkadaşlar... http://www.ozis.com.tr/urunler.asp?kategori=&katadi=&modelid=&modeladi=&sayfa=10

Orta konsoluda ikitelli O.S. atatürk sitesinde veysel oto da bulabilirsin...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"