Gönderen Konu: golf 1 cabrio  (Okunma sayısı 13007 defa)

Çevrimdışı ozan_golf_gti

• gti
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf 1 cabrio
« Yanıtla #14 : 07 Şubat 2008, 01:21:56 »
murat bey katılıyorum size bende öle ilan vermeden önce herkez bana sat derdi ama satılık yazdım soran gidiyo nasıl iş anlamıyorum golflerin özelliği herhalde

Çevrimdışı serhan06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 07 Şubat 2008, 21:41:08 »
abi arabanın masallahı var!!!  :) sonra pişman olma bu fıyata bu araba ucuza gıder şahın fıyatına cabrıo verıyorsun tabı sen daha ıyı bılırsın ama bu arabaya yazık olur hayır ben alayım dıyecem ama görgusuzluk olur benım yaptığımda :) allah sattırmasınnnnn..........

Çevrimdışı muratkus

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 09 Şubat 2008, 08:16:55 »
haklısın... ben 2002 yılında aldım bu arabayı ve 6 yıldır kullanıyorum. heme hemen tüm türkiyeyi gezdim arabayla.güçlü olduğu kadar ekonomik de. sanırım enjeksiyonlu olmasının payı var.  bekar ve yeni evli olduğum zamanlarda "asla satmayalım" diye düşünüyordum. çok keyifli ve güvenli bir araba gerçekten de. Ama şu an bir oğlumuz var ve bir ay sonra ikincisi doğacak. arabanın bağajı o kadar küçük ki, bebek arabasını bile sığdıramıyorum. bu yüzden malzeme taşoyacağımda üstünü açıp pikap gibi kullandığım çok oldu. yamaçparaşütü sporuyla ilgilendiğim için bir de paraşüt taşıma gibi bir sorunum var.

her neyse. baktım ki ihtiyaçlar daha öncelikli. o yüzden satmaya karar verdim. Ama satamadım. benim hikayem bu.. :))

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 09 Şubat 2008, 18:12:23 »
evet benimde başıma çok geldi sağa çek lütfen sat,sonra alın satılık arayan soran çok az,bunda bi iş var ama bende çözemedim >:(

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 15 Ekim 2008, 10:45:00 »
bence ilanı gören bu arabayı sattığına göre kesin bi arızası vardır die ilgilenmiyodur benimde başıma çok geldi ben satılık ilanı yapıştırmadım ama bursa fomara meydanında gençler önümüzü kesiolar satıon mu die
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #20 : 15 Ekim 2008, 19:07:51 »
bence ilanı gören bu arabayı sattığına göre kesin bi arızası vardır die ilgilenmiyodur benimde başıma çok geldi ben satılık ilanı yapıştırmadım ama bursa fomara meydanında gençler önümüzü kesiolar satıon mu die

Ya o satıyonmu diyenleri boşverin onlar heryerde var satıyom de bakam bide fiyat söle nediyolar....  Ben hemen söylim oooooooo naptın usta,hoca,abi edermi okadar yada yok biz meraktan sormuştuk gibisinden.... 

Golf ü Golf çü alır , sokakta yol kesip soran kuş a biner... :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 20 Ekim 2008, 09:46:52 »
ya bızm cabrıoya annemı bındırıos bu bısıklet gıbı araba ben hayatta bınmem dıor babamdada baska araba var bende dedım ver ben bıneyım ehlıyet yok bısey yok ılk bındıgım anda tutuldum arbaya dedıklerı gıbı golf aşkı bambaşka babam satalım dıo bn hyr olmas sana noluo dıolar bnde dedımkı bu arbayı satarsanız eger alan adamı olene kadar takıp eder elınde sonunda alırım arbayı ondan olmadı ustu kaplaılardan alırım dedım GOLF MK1 herkes bana delı dıor golfu sevmek sucsa bn bakırkoyun kralıyyım uleyn  ;D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 20 Ekim 2008, 09:49:09 »

Aşıkm benımbe :sevgi:

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #23 : 20 Ekim 2008, 10:20:35 »
İ etmişin boşver sattırma dünyaya 1 kere geliniyo... Benim 11 aylık oğlanda malın kıymetini biliyor koca otoparkta bizim aracı tanıyor ben satmayı düşünsemde mirasçı sanırım bana sattırmaz ilerde :D

Sen kaç yaşındası bu arada...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 20 Ekim 2008, 10:30:08 »
abı bn martın 27 sınde kısmetse 17 olcam su ehlıyet bı gelsın bı bulusma organızasyonu duzenlıyelım ya bu arada senın arabanıda cok begenıyorum :)