Gönderen Konu: YARDIIM!!Arkadaşlar yaz sonuna kalmadan ben de bir mk1 alabileceğim sanırım  (Okunma sayısı 18975 defa)

Çevrimdışı ceycey0034

• Profili Görüntüle
nizam tessekkuler sımdı sıze bır soru daha yada fıkır alayım bır tane 81 model gti buldum arac talaş sızce ne der fıyat olarak

Çevrimdışı ceycey0034

• Profili Görüntüle
son bır sorudaha mk1 gti hakkında bılgı de verırsenız sevınır sımdıden tessekkurler not elımde 81 model dızel var orjınal arac ısteyene yardımcı olurum

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
nizam tessekkuler sımdı sıze bır soru daha yada fıkır alayım bır tane 81 model gti buldum arac talaş sızce ne der fıyat olarak

kaportası ne durumda çamurluk bagaj taban da çürük var mı motor ne durumda bunlar + veya - etkiler pazarlıgı
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ceycey0034

• Profili Görüntüle
motor kılıtlemiş yurumuyor kaporta boya ıstıyor yalnız arac cıft farlı sutoplar buyuk sunroof var mayer bır arac

Çevrimdışı Ex_tremegolf

• Profili Görüntüle
eger benim gidip grdügüm gti dan bahsediyorsan .... siyah yatan bi gti ...nettte ..

Çevrimdışı ceycey0034

• Profili Görüntüle
evet her halde senın gordugun

Çevrimdışı SpAwNXSpideR

• MustanG YanlısI
    • Profili Görüntüle
o aracı bende biliyorum adamla da görüştümde adamın lafı aynen şu " ya arkadaş benim bi ş.. oğlum var birde ***** ortağım vardı benim bu ş...oğlan sen arabayı kaçır arkadaşlarıma hava atıcam diye sıkıştır motoru okulun o yokuşta kitle bırak. benim ortağım olacak veled-i zinha da beni dolandırdı. oyüzden yaptıramıyorum. ama sana 1000 ytl bırakırım" dedi tabi işin içine haciz girince maliyeye 600 ytllik borcu varmış galiba. 900e kadar düşürdüm fiyatı ama motor ve kaportayı eş zamanlı istemesi beni korkuttu vazgeçtim.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
ob ein leben nach dem cabrio ist ???