Gönderen Konu: Golf 1 almayı düşünüyorum.Üstün bilgilerinizle beni aydınlatırsanız sevinirim.)  (Okunma sayısı 34312 defa)

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
Haklısın . Yarın bi arayıp görüşürüm . Hayırlısı neyse o olsun :) Bide bişey daha sorayım ankarada mk1 ciler olarak buluşma filan oluyor mu ?
sadece mk1in buluşması olmuyo ama arkadaş grubu olarak buluşuyoruz biz sürekli :) a city'de atlantis te falan
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2013, 23:02:24 Gönderen: STAK67 »

Çevrimdışı AhmetÇetinarslan

• Profili Görüntüle
sadece mk1in buluşması olmuyo ama arkadaş grubu olarak buluşuyoruz biz sürekli :) a city'de atlantis te falan
Süpermiş inşallah bende aranıza katılıcam :) Yakın zamanda bi buluşma filan varmıdır acaba ?
Burada bir mesaj olması gerekiyor .

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
Çok haklısın çok teşekkür ederim abi . Nedense bu ilandaki araba içime çok siniyor . Bunu istiyorum yani :D Bi heyecan oluyo bilmem anlatabildim mi :D http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1975-model-mat-siyah-1,4-golf-103266670/detay/ bi fikrini alsam bununla ilgili süper olur abi :)
güzel gibi duruyo yani diri ve toplu ama yanlış bilmiyosam 80 ve sonrası mk1lere bak onlar çürümeye karşı daha dayanıklı bide dikkat et dizel alırsan orjinal dizelmi benzinliden çevirmemi orjinal düz dizelse bloğun arkasında 1.6D yazar turbo dizelse 1.6TD yazar benzinden dönmeyse bişey yazmaz ;)
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
Süpermiş inşallah bende aranıza katılıcam :) Yakın zamanda bi buluşma filan varmıdır acaba ?

hiç belli olmaz :) olduğunda haberdar ederim mesajla

• Profili Görüntüle
güzel gibi duruyo yani diri ve toplu ama yanlış bilmiyosam 80 ve sonrası mk1lere bak onlar çürümeye karşı daha dayanıklı bide dikkat et dizel alırsan orjinal dizelmi benzinliden çevirmemi orjinal düz dizelse bloğun arkasında 1.6D yazar turbo dizelse 1.6TD yazar benzinden dönmeyse bişey yazmaz ;)
Abi ben bu aracı çok beğendim :) En azından bu paraya olan ilanlar içinden :) Bide dizel düşünmüyorum abi hem geçmişte kötü anılarım var hemde öğrenci olduğumuz için gaz biterse benzine geçişimiz olsun yolda kalmayalım :) :) :)

• Profili Görüntüle
hiç belli olmaz :) olduğunda haberdar ederim mesajla
Çok iyi olur kardeşim eyvallah ;)

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
Abi ben bu aracı çok beğendim :) En azından bu paraya olan ilanlar içinden :) Bide dizel düşünmüyorum abi hem geçmişte kötü anılarım var hemde öğrenci olduğumuz için gaz biterse benzine geçişimiz olsun yolda kalmayalım :) :) :)
dizelde mazot yerine 10 numara yağ koyarsın gene ucuza gelirsin :D
WOLFSBURG STYLE ;)

• Profili Görüntüle
dizelde mazot yerine 10 numara yağ koyarsın gene ucuza gelirsin :D
Yada semtteki tırcı abilerden mazotu ucuza mı alsam ne yapsam :D :D :D Abi dizelde çok kötü anılarım var dizel sürmem diye yemin ettim :D :D Sakın yanlış anlama ;)

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
Yada semtteki tırcı abilerden mazotu ucuza mı alsam ne yapsam :D :D :D Abi dizelde çok kötü anılarım var dizel sürmem diye yemin ettim :D :D Sakın yanlış anlama ;)
:) :) :) kardeşim kalbine sineni al tabi bizimkiler sadce alternatif fikir  :)
WOLFSBURG STYLE ;)

• Profili Görüntüle
:) :) :) kardeşim kalbine sineni al tabi bizimkiler sadce alternatif fikir  :)
Bu sana attığım linkte beğendiğim dediğim golf yalovada . Yalovada olan forumdan birisi var mı abi veya bu araçı bilen fikri olan ? Veya fikir sahibi olabileceğini düşündüğün birisi :)

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
Bu sana attığım linkte beğendiğim dediğim golf yalovada . Yalovada olan forumdan birisi var mı abi veya bu araçı bilen fikri olan ? Veya fikir sahibi olabileceğini düşündüğün birisi :)
grupta golfmk1cabrio isimli gökhan diye bi arkadaşımız var bursada ikamet ediyo belki o görmüştür biliyodur bi özelden mesaj at istersen hani yakın yalova bursa görme ihtimali var :)
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
virüs bulaşmış sana belli :) öncelikle hayırlısıyla istediğin araca kavuşursun inşallah. mk1 güzel araba hele ilgilenir bakarsan çok daha güzel oluyor benzinlide dizelde kullandım sana tavsiyem 1.6 dan aşağı düşünme hem çekiş yüksek hem yakıt daha düşük. benzinli dizel sana kalmış bişey ama ben dizelin tadını alınca benzinliyi GTI olmadığı sürece aklıma sokmam. gürültüsü fazla fakat yakıtıda gücüde gayet iyi. öncelikle dikkat etmen gereken konu aracın kaportası. bazıları elden geçmiştir ama kazadan dolayı yavru köpekler gibi yan yan gider onlar bidaha iflah olmazlar. stepne altında yada tabanın muhtelif yerlerinde ufak tefek çürükler mutlaka çıkacaktır onlar pek sorun olmaz halledilir. motor sistemi mk2 lerle aynı zaten yürüyeninde malzeme sıkıntısı pek çekmessin ama tofaşa kıyasla pahalıdır.

ama şehir dışından alacaksan 2 3 kere düşünmen lazım resimler herzaman güzel görünür ama yanına gidince hayal kırıklığı yaşama ihtimalin çok yüksek. ankarada ilanda olmayan bi kaç araç var trafikte denk geliyor gene denk gelirse foto falan çeker senin için paylaşırım    hele bitane amcada var fabrikadan kendisimi almış burdan sıfırmı almış tam hatırlamıyorum ama satmıyor çocuklarıda pek ilgilenmiyormuş yolda bi iki kere denk geldi  benzinli lpg görmemiş. evinin önünden geçiyorum bazen bidaha sorarım satarmı diye  :)

• Profili Görüntüle
grupta golfmk1cabrio isimli gökhan diye bi arkadaşımız var bursada ikamet ediyo belki o görmüştür biliyodur bi özelden mesaj at istersen hani yakın yalova bursa görme ihtimali var :)
Eyvallah abi hemen atıyorum ;)