Gönderen Konu: Golf 1 almayı düşünüyorum.Üstün bilgilerinizle beni aydınlatırsanız sevinirim.)  (Okunma sayısı 34149 defa)

Çevrimdışı AhmetÇetinarslan

• Profili Görüntüle
virüs bulaşmış sana belli :) öncelikle hayırlısıyla istediğin araca kavuşursun inşallah. mk1 güzel araba hele ilgilenir bakarsan çok daha güzel oluyor benzinlide dizelde kullandım sana tavsiyem 1.6 dan aşağı düşünme hem çekiş yüksek hem yakıt daha düşük. benzinli dizel sana kalmış bişey ama ben dizelin tadını alınca benzinliyi GTI olmadığı sürece aklıma sokmam. gürültüsü fazla fakat yakıtıda gücüde gayet iyi. öncelikle dikkat etmen gereken konu aracın kaportası. bazıları elden geçmiştir ama kazadan dolayı yavru köpekler gibi yan yan gider onlar bidaha iflah olmazlar. stepne altında yada tabanın muhtelif yerlerinde ufak tefek çürükler mutlaka çıkacaktır onlar pek sorun olmaz halledilir. motor sistemi mk2 lerle aynı zaten yürüyeninde malzeme sıkıntısı pek çekmessin ama tofaşa kıyasla pahalıdır.

ama şehir dışından alacaksan 2 3 kere düşünmen lazım resimler herzaman güzel görünür ama yanına gidince hayal kırıklığı yaşama ihtimalin çok yüksek. ankarada ilanda olmayan bi kaç araç var trafikte denk geliyor gene denk gelirse foto falan çeker senin için paylaşırım    hele bitane amcada var fabrikadan kendisimi almış burdan sıfırmı almış tam hatırlamıyorum ama satmıyor çocuklarıda pek ilgilenmiyormuş yolda bi iki kere denk geldi  benzinli lpg görmemiş. evinin önünden geçiyorum bazen bidaha sorarım satarmı diye  :)
Valla böyle bişey yaparsan süper olur abi duacın olurum :D
Burada bir mesaj olması gerekiyor .

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
2. ilan canlı duruyor .;) İkiside öyle ama 2.si daha canlı fotoshopun azizliği sanırım :D :D
olcak olcak acele etme yavaş yavaş arayarak iyisini al benimde kafamda var mk1 ummadık zamanda pat diye alıcam böle  :D
WOLFSBURG STYLE ;)

• Profili Görüntüle
olcak olcak acele etme yavaş yavaş arayarak iyisini al benimde kafamda var mk1 ummadık zamanda pat diye alıcam böle  :D
Benim ilk olacağı için çok heyecan yaptım :D En son bi hondaya hayat vermiştim nasip olursa Gofl1 olucak şimdide :) İnşallah pişman olmam :D :D
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2013, 23:38:53 Gönderen: AhmetÇetinarslan »

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
Benim ilk olacağı için çok heyecan yaptım :D En son bi hondaya hayat vermiştim nasip olursa Gofl1 olucak şimdide :) İnşallah pişman olmam :D :D
;)
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2013, 00:08:14 Gönderen: kuzeyank »
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
2. si Golf 1,5 dan 2 gibi olmuş sanki  :D :D :D
aynen hoş duruyo amaaaa das orjinalden yanayız :D
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı semsas

•  
    • Profili Görüntüle
durumunu en iyi anlayanlardan biri benim sanırım  ;D
bende ankarada oturuyorum ve kırıkkalede okuyorum  :)
uzun bir sure boyunca temiz golf 1 aramıstım bende,  motor hacmi benzinli veya dizel olması benim icin onemli degildi sadece derli toplu, cok fazla sorun cıkarmıcak ve yolda bırakmıcak  bir araba arıyordum kısacası
4-5 ay kadar once istedigim gibi bir araba buldum ve borc harc bi sekilde aldım 77 model 1.3 benzinli (lpg takılmamıs hic  :D)

haftada en az bir kere okula gidip geliyorum yani ortalama haftada en az 350 km yapıyorum ortalama 35 kr yakıyor  :D
eger alabilirsen mutlaka dizel alamanı oneririm benzili alırsanda mutlaka lpg olması lazım  :tamamdir yoksa ogrenci adamı gercekten zorlar  :)

• Profili Görüntüle
durumunu en iyi anlayanlardan biri benim sanırım  ;D
bende ankarada oturuyorum ve kırıkkalede okuyorum  :)
uzun bir sure boyunca temiz golf 1 aramıstım bende,  motor hacmi benzinli veya dizel olması benim icin onemli degildi sadece derli toplu, cok fazla sorun cıkarmıcak ve yolda bırakmıcak  bir araba arıyordum kısacası
4-5 ay kadar once istedigim gibi bir araba buldum ve borc harc bi sekilde aldım 77 model 1.3 benzinli (lpg takılmamıs hic  :D)

haftada en az bir kere okula gidip geliyorum yani ortalama haftada en az 350 km yapıyorum ortalama 35 kr yakıyor  :D
eger alabilirsen mutlaka dizel alamanı oneririm benzili alırsanda mutlaka lpg olması lazım  :tamamdir yoksa ogrenci adamı gercekten zorlar  :)
Eyvallah kardeşim ;) Zaten benzinli ne haddimize lpg li olucak :) Km'de 20 krş filan yakabilsem çok süper olur ;)

Çevrimdışı semsas

•  
    • Profili Görüntüle
Eyvallah kardeşim ;) Zaten benzinli ne haddimize lpg li olucak :) Km'de 20 krş filan yakabilsem çok süper olur ;)

eger satmassam bende lpg ye gecicem 20-25 kr yaksa çok iyi olur zaten :)

• Profili Görüntüle
eger satmassam bende lpg ye gecicem 20-25 kr yaksa çok iyi olur zaten :)
Allah kaza bela vermesin kardeşim aracın çok güzel . İnşallah banada nasip olur böyle bitane :)

Çevrimdışı semsas

•  
    • Profili Görüntüle
Allah kaza bela vermesin kardeşim aracın çok güzel . İnşallah banada nasip olur böyle bitane :)

insallah daha iyileri nasip olur :)

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
ılk ılandaki arac izmirdeydı önceden.
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı semsas

•  
    • Profili Görüntüle

ozel mesaj atamıyorum sanırım mail adresini ver istersen oraya yazıyım  :)