Gönderen Konu: Golf 1 Almak  (Okunma sayısı 5046 defa)

Çevrimdışı proqamer

• Profili Görüntüle
Golf 1 Almak
« : 28 Ocak 2012, 01:59:32 »
İyi Geceler öncelikle forumu uzunca bir zamandır takip ediyorum,pek çok konu okudum birazda olsa bilgi edinmeye çalıştım.Sizlerden de gördükten sonra mk1 sevdası başladı bende de eski arabamızı sattık şimdi bende bir mk1 istiyorum fakat bugün babam ustaya sordurmuş 'Abi bulaşma masrafı çok olur' tarzı şeyler söylemiş biraz soğuttu bu beni açıkçası.Bu konuda bilgi almak istiyorum evim Ankara'da,Aydın da üniversite okuyorum.Yol yapabilmesi gerekir arabanın bazı konularda okudum kışın diğer arabalardan rahat çalıştığını vs ama tekrar görüşlerinizi sormak istedim, öğrenciyim mk1 önerir misiniz,mk1 alırken dikkat etmem gereken şeyler neler,birde dediğim gibi Ankara-Aydın arası gidip geleceğim bu yol için hangi motor u tercih etmeliyim?
Şimdiden ilginiz ve yardımlarınızı için teşekkürler..

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Golf 1 Almak
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2012, 02:07:59 »
Devamlı uzun yol yapacaksın öğrencisin ilk tercihin dizelden yana olması eli ayağı düzgün mk1 bak yoksa masrafın çok olur bizim gibi dişlileri sıyırmışsan eğer eli ayağı düzgün bir mk1i toplamak istersen masrafın çok olabilir ama keyfi başka tabi :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı proqamer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2012, 02:19:08 »
1.6 Lpg li ne kadar yakar,önerir misiniz?Yoldan ziyade Ankara'da oturan arkadaşım var 2-3 kişi birleşip gideriz gerekirse :) idareten bişey bulsam sonradan ufak ufak toplarım dedim ama usta masraf çok olur dedikten sonra kafam iyice karıştı,niyetim araba aldıktan sonra aranıza katılmaktı ama arabayı doğru seçmek önemli bişey fikirlerinizi alıyım eğer olursa aranızda kalmaya devam ederim inş.. :) Dipnot:O keyifi sabırsızlıkla bekliyorum :)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2012, 02:22:37 »
Tamam sen virüsün ilk dozunu kapmışsın :D diğer aşıları biz burdan sana tedarik ederiz sıkıntı yok sen aklındaki araçları burdan paylaş bizde haklarında yorum yapalım :) bu böyle olur bu şöyle olur diye ;) Sen ustalara bakma usta denilecek usta dinazor gibi bu devirde bitti bitecek türlerinin son örnekleri kaldı :D  :tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2012, 02:28:39 »
http://www.vwtr.net/forum/satilik/81-golf-mk1-gld-satilik-t24172.0.html

bak güzel kardeşim dizel araç motoruda yeni yapıldı forumdan bir arkadasımızın aracı.kendiside öğrenci aracla uzun mesafeye gidip geliyorda.hem arkadasında para ihtiyacı varmıs durumun yeterliyse 5500 TL yazmıs ikiniz içinde hayırlı olur inş .düşün derim

konusuda budur incele istersen
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/nunu-81-golf-mk1-gld-t19859.0.html
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2012, 02:29:42 Gönderen: cnr_mk1 »

Çevrimdışı proqamer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2012, 02:41:45 »
@Han
O ilk dozu hissedebiliyorum zaten :) Usta dediğim babamın eski ustası yıllarca beraber çalıştılar herhangi bir sıkıntı olmadı ona güvenerek söyledim yoksa bu sektörde güvenilecek insan sayısı oldukça az, ilanlara baktım ama kesin bu iyimi diyebileceğim bişeyler çıkmadı buldukça yazmaya çalışırım.Motor olarak kullanım amacımı söyledim ona göre motor söyleyebilirseniz bende o aralıkta hareket edip ona göre araştırıyım.Tekrar teşekkürler arabam olmadan burda olmak bile şimdiden güzel..:)

@cnr_mk1
İlgin için teşekkürler konuyu daha önce gördüğümü hatırlıyorum.Daha aklımda kesin bişey olmadığı için direk bişey söyleyemem fakat babamla konuştuktan sonra olumlu olursa arkadaşla irtibata geçerim tekrar teşekkürler..

Çevrimdışı fatih1708

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 28 Ocak 2012, 11:05:07 »
vallahi dizel golf al derim.turbosuz düz dizel bak.hem turbo derdin olmaz,uzun ömürlü motor hemde yakıtı cidden çok ekonomik.yolda yapacağım diyorsan araba masraf çıkarsa bile bütünüyle düşünürsen ekonomik olacaktır.ilk başta biraz sıkıntı yaşasamda prodizel kullanmaya başladığımdan beri antalya'da ş.içi 20krş yakıyor.clio symbol dci ancak bu kadar az yakar yani.şehir dışı hele birde 5vitesse 16krş görmek falan çokda zor değil.bu açıdan düşünüp dizel bir mk1 alırsan yakıttan çok tasarruf edersin.varsın birazcık masraf çıkarsın.birde arkadaşlar bu arabaların yedek parçası öyle pahalıda değil.5vites şanzımanı 500 liraya satıyorlar.şunu söyleyeyim rav4'ün şanzımanı 16milyar.

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 28 Ocak 2012, 11:10:13 »
hız ceviklik ve karizma istersen bende bunu tasiye edeyim :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-redrunner-72110988/detay/

kmde sehiçi 25-30 kr yakıyor :D kendi el cegızlarımla topladım :D

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 28 Ocak 2012, 14:39:08 »

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-redrunner-72110988/detay/

güzel bi 13 jantla  bu arabayla parmakla gösterilirsin gerçekten güzel araba ...  :tamamdir

Çevrimdışı proqamer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 28 Ocak 2012, 15:02:45 »
vallahi dizel golf al derim.turbosuz düz dizel bak.hem turbo derdin olmaz,uzun ömürlü motor hemde yakıtı cidden çok ekonomik.yolda yapacağım diyorsan araba masraf çıkarsa bile bütünüyle düşünürsen ekonomik olacaktır.ilk başta biraz sıkıntı yaşasamda prodizel kullanmaya başladığımdan beri antalya'da ş.içi 20krş yakıyor.clio symbol dci ancak bu kadar az yakar yani.şehir dışı hele birde 5vitesse 16krş görmek falan çokda zor değil.bu açıdan düşünüp dizel bir mk1 alırsan yakıttan çok tasarruf edersin.varsın birazcık masraf çıkarsın.birde arkadaşlar bu arabaların yedek parçası öyle pahalıda değil.5vites şanzımanı 500 liraya satıyorlar.şunu söyleyeyim rav4'ün şanzımanı 16milyar.
Bilgilendirmeniz için teşekkürler dizel şuan daha ağır basmaya başladı fakat çekiş durumları dizelde biraz daha az olabilirmi diye düşünüyorum yol gidecek bi sıkıntı yaratmaz demi dizel de?

Arabayı biliyorum daha önce görmüştüm ilanını fiyat pahalı olmasa gözüm kapalı alabileceğim bir araç :)

güzel bi 13 jantla  bu arabayla parmakla gösterilirsin gerçekten güzel araba ...  :tamamdir
Jantsızken bile gayet hoş jantlarla banbaşka olur heralde :)

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 28 Ocak 2012, 16:00:14 »

Arabayı biliyorum daha önce görmüştüm ilanını fiyat pahalı olmasa gözüm kapalı alabileceğim bir araç :)

fiyatta kolaylık yaparız :D düğün hazırlıkları var ondan dolayı satılık yoksa satacagım bi araba değil  :'( inşallah değerini bilen birisi satın alır

ATS CUP lar polisajdan cıktı ama 14 lastik alıp takamadık maddi durumlardan dolayı üzerindekiler 13 jantta modeli iyi değil

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 28 Ocak 2012, 16:34:14 »
fiyatta kolaylık yaparız :D düğün hazırlıkları var ondan dolayı satılık yoksa satacagım bi araba değil  :'( inşallah değerini bilen birisi satın alır

ATS CUP lar polisajdan cıktı ama 14 lastik alıp takamadık maddi durumlardan dolayı üzerindekiler 13 jantta modeli iyi değil

Ats deme ya Ats deme  :) içim gidiyoo :)