Gönderen Konu: golf 1 alırken dikkat edilecek hususlar  (Okunma sayısı 27690 defa)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf 1 alırken dikkat edilecek hususlar
« Yanıtla #42 : 06 Ekim 2007, 22:46:11 »
warlock en sağlam kaynaklarımdan birisinin linkini vermişsin :tamamdir alım satım konularını konuşursak forumdaki tüm yazıların toplamı kadar yazı yazılır ;)

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #43 : 06 Ekim 2007, 23:06:57 »
Ebay dünyanın en sağlam açık arttırma sitesi desek doğru olur....  Bide gittigidiyor sanırım ortaklık kurdu ebay la ama gittgidiyor un madurları ile memnunları bi saysak acaba ebay bu ortaklığa neder....   Ben elektronik eşşada çok madur oldum mesala yalan başlıklar la ürün çok satan var ve bu kişilerin başındada büyük firmalar geliyor.... Defolu ürünleri satıyolar yada müşteriye satılıp geri gelmiş sorunlu malları bu siteden eritmeye çalışıyolar... Ve geri iade de baya sorunlar yaşanıyor.... Ebay çabuk davran ya düzene sok yada bırak orayı...

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 06 Ekim 2007, 23:18:15 »
benim yazıma hitaben yazdıysan ben gazi üniversitesinin linki için yazmıştım ;)

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #45 : 06 Ekim 2007, 23:56:10 »
He valla sana yazdım... Ama olsun yazılanlar boşa gitmez genede... 

Çevrimdışı cHaMeLeOn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 07 Ekim 2007, 00:38:04 »
arkadaşlar şu araba hakkında bi yorum yaparmısınız. fiyatı çok ucuz geldi. kadran 200 ü gösteriyor tdi mıdır nedir. garip geldi. sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / Ä°ÅŸ Arayanlar ve daha fazlası

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 07 Ekim 2007, 00:57:08 »
kadranla bir şekilde oynandığı gözüken kmdende belli ;)az yakan bi arabam olsun dersen dizel olduğu için doğru seçim yok ben mk1 hastası olmaya adayım dersen bi gti bul derim ;)

Çevrimdışı cHaMeLeOn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 07 Ekim 2007, 01:01:15 »
normal bir 1,6 gti km de ne kadar yakar? ayrıca resimdeki arabanın motoru yeni değişmiş ondan km öyle

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 07 Ekim 2007, 01:12:57 »
jetroniği tamamen sorunsuz bi 1.6 gti daha görmedim bu sebeble çok doğru bi fiyat sölemek mümkün değil... fakat sakin kullanımda sehir içinde ortalama 290 sehir dışında 230(120 geçmemek şartıyla) yakar kullanımına göre sehir içinde 500 üde yakalarsın...

Çevrimdışı cHaMeLeOn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 07 Ekim 2007, 01:16:16 »
deli paraymış :) dizel yada 1.3 lere bakmam daha sağlıklı olacak anlaşılan :) bu arada yardımların için teşekkürler

Çevrimdışı cHaMeLeOn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 08 Ekim 2007, 16:35:21 »
Arkadaşlar gözümü kararrttım ve golf mk1 gti 1,6 16v araç için anlaşmaya vardım. bayramdan sonra alıcam bi aksilik olmazsa. yavaş yavaş kırğını döküğünü toplarız inşallah

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 08 Ekim 2007, 16:45:01 »
hayırlısı olsun :tamamdir

Çevrimdışı ata666

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 08 Ekim 2007, 16:53:27 »
ben arabamı almaya gittiğimde hiç bi yerine baktırmadım. çünkü bir an önce almalı ve binmeliydim. golfümden önce kaplumbağam vardı çok iyi paraya sattım. çıtamı yükseltip hep istediğim tek farlı bi gti aradım ve buldumda.pazarlığımı yaptım arabamı aldım. allah yüzüme baktı arabamda hiç bi sorun çıkmadı. canavar gibi biniyorum. çıkan sorunlarda benim yüzümden oldu. (bütün ön takımlar + şase yenilenmesi) bu işler birazda kısmet gibi geliyor bana.bişey daha söyliim bu siteye üye olduktan sonra arabama bakışım çok değişti, sadece arabayı sevmek değil en küçük detaylarını bile bilmek araba sevgisini daha anlamlı hale getiriyormuş bunu öğrendim burda. saolun arkadaşlar.
efsaneler ölmez şekilde değiştirmez.5 kapı GTİ

Çevrimdışı cHaMeLeOn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 08 Ekim 2007, 17:20:32 »
jetroniği tamamen sorunsuz bi 1.6 gti daha görmedim bu sebeble çok doğru bi fiyat sölemek mümkün değil... fakat sakin kullanımda sehir içinde ortalama 290 sehir dışında 230(120 geçmemek şartıyla) yakar kullanımına göre sehir içinde 500 üde yakalarsın...

1.6 gti 16 v enjeksiyonlu ne kadar yakar tahminen arkadaşlar? şimdiden kara kara düşündürüyo yakıt beni :)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 08 Ekim 2007, 17:24:22 »
alıntı yaptığın yazıdakinden çok farklı olmaz..basarsan sistemiz sağlığına göre geçme şansın var 500 ykr yi..alıntı yaptığın yazıdada bu konudada basarsın derken fazla yakmak için uğraşırsan anlamında söylüyorum, normalen düz yolda basmak olarak algılama...