Gönderen Konu: golf 1 alırken dikkat edilecek hususlar  (Okunma sayısı 27663 defa)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf 1 alırken dikkat edilecek hususlar
« Yanıtla #14 : 05 Ekim 2007, 00:40:20 »
arabanı toplayınca 1 tur bineriz artık :)

Çevrimdışı cHaMeLeOn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 05 Ekim 2007, 08:17:23 »
Hoşbulduk. üyelere ilginiz için çok teşekkür ederim. benim baktığım aracın net fotoğrafları yok. onn için burada gösteremem. ama ilanında 3 tanesini görebilirsiniz toz içinde :) Araba.Com - Seçtiğiniz ilan yayından kaldırılmış, süresi dolmuş, ya da ilan mevcut değil.
araçta karbüratör yoktu. enjeksiyonlu sanırım. sorumu şöylede sorabilirim aslında. 3000 ytlye temiz bir golf bulma şansım varmı?

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 05 Ekim 2007, 12:17:10 »
bnm aracımla aynı kasa ve bence 3000 ytlye alınır bi araç..yalnız bu araba karbüratörlü bence...yani gti deil :)3000 ytlye temiz sıfır masrafsız mk1 bulman çok zor hatta bulamazsında denilebilir...ama zaman zaman orda burda yatırıp kullanmadıkları araçlarını ölesine satan kişilerden temizler düşebiliyor...illa golf alacaksan bu araç güzel en azından orjinal duruyor orjinal koltukları felan üzerinde almanı tavsiye ederim...

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 05 Ekim 2007, 12:26:39 »
evet orjınale benzıyor..
bu fıyatada baska zor bulursun gıbı

Çevrimdışı cHaMeLeOn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Ekim 2007, 12:47:06 »
arkadaşlar araçta ince işçilik fazla. onları halledebilirim fakat motor ve ön takımdan korkuyorum. direksiyonun sertliği normalmi birazda boşluk var. jikle teli kopmuş onu satıcı yaptırır öyle veririm diyor. bugün belki bi servise gösterebilirim o aracı

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 05 Ekim 2007, 14:58:09 »
motor ve ön takımı en kral parçalarla ve işcilikle yaptırsan 1500 ytl yi geçmez tabi insan olan ustalara yaptırırsan...ben yerinde olsam kaçırmazdım araç satılır sonra pişman olursun ndn almadım diye..

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #20 : 05 Ekim 2007, 15:03:11 »
MOtor ve yüyür sorun değil parça bulman ve yaptırman konusunda çok sıkıntı yaşamassın... Senin için en sorun olacak kısım karoser ve şaseler....  Arabanın yürürü ile motor aksamına komple elden geçirmeye kalksan parçalar dahil 750-800 YTL yi geçmez ama kaporta ve boya işçiliğine gireceksen en az 2000 YTL gider... Sana tavsiyem Karoserde sorunu olmayan bir araç bulmaya bak resimler aldatıcıdır yakından görmen gerek ve bir kaportacı muhakkak arabayı incelesin alırken....   malum arabalar yaşını almış durumda mazisi çok önemli benim gibi mazisi kara bir araca denk gelirsen 1 golf kasası daha harcayabilirsin. :)

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 05 Ekim 2007, 15:05:10 »
motor ve ön takımı en kral parçalarla ve işcilikle yaptırsan 1500 ytl yi geçmez tabi insan olan ustalara yaptırırsan...ben yerinde olsam kaçırmazdım araç satılır sonra pişman olursun ndn almadım diye..

Cem o rakamları bulmaz daha geçen gün bizim sanayide 1500cc 4 ileri şanzımanlı golf 1 komple rektefe ve şanzıman bakımını 650 ytl ye yaptılar... Buna Grank yatakları piston ve kolları sekmanlar blok temizliği bilyeler keçeler şanzıman grup dişlileri yağ pompası devidaim pompası baskı ve balata karburator bakımı ve rot bakımları yapıldı..
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2007, 15:07:32 Gönderen: warlock »

Çevrimdışı cHaMeLeOn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 05 Ekim 2007, 15:32:05 »
arkadaşlar çok teşekkür ederim inanılmaz bilgiler veriyorsunuz. bunları değerlendircem. aranızda olmak dileği ile

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 05 Ekim 2007, 15:46:18 »

CEM kusura bakama aradaki EN KRAL parçaları kısmını gözden kaçırmışım...  Evt EN KRAL Malzemeler ve en KRAL işçiliklerele fiyat Opsiyonlu olacaktır...

Çevrimdışı chill

• Bal Kokar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 05 Ekim 2007, 22:14:06 »
arabanı toplayınca 1 tur bineriz artık :)

lafı bile olmaz :)
ASIL AZMAZ BAL KOKMAZ KOKARSA YAĞ KOKAR KÖKÜ AYRANDIR!

Çevrimdışı chill

• Bal Kokar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 05 Ekim 2007, 22:44:17 »
arkadaşlar işte almayı düşündüğüm aracın detaylı fotoları.değerli düşüncelerinizi yazarsanız çok sevinirim.araç geçen sene restore edilmiş.çok ince bir işçilik yapılmamış ama çokda öyle göze batan bir şey yok gibi.taban döşemesi sökülmeden geri kalan her yeri boyanmış ve elden geçmiş.stepne kısmını açtığımda az bir çürüme belirtisi fark ettim.biraz elektrik işçiliği istiyor ve bazı keyfe keder işlemler.tabii bu benim görüşüm.ustalar çıplak gözle görünce ne derler bilemiyorum.
http://img166.imageshack.us/img166/2929/bilkent5fw2.jpg
http://img223.imageshack.us/img223/5323/bilkent6ox1.jpg
http://img112.imageshack.us/img112/5909/bilkent7rg6.jpg
http://img166.imageshack.us/img166/2806/bilkent8wx1.jpg
http://img223.imageshack.us/img223/5897/bilkent9ic6.jpg
 bu aracın orjinal ats jantlarıda var.onlarıda alacağım.

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 05 Ekim 2007, 22:51:58 »
Hımmm.... Bu arabayı almak için 2 hafta sahibi ile muhabbet etmiştim... 2 sene önce anlaşmış ve bakmak için ta ankraya gitmiştim kar kıyamet yollarda yürünmüyordu...   Ozaman 3500 YTl idi Metalik Yeşil renkte idi ve bazı yerlerinde yamaları vardı resimlerde.... Herneyse almaya gittiğimde 20 adım öteden araba bana yaklaşma diyordu.. aracın tavanı falan senteden kaçıktı... Ve ne hikmetse anlaşmaya gittiğimde satıcı arkadaş telefonlarını kapamış bir türlü ulaşamamıştım halbuki bir gün önceden haberleşip aracı almaya geliceğimi biliyordu..... Çok büyük bir hayal kırıklığına uğramıştım ozaman eğer karşıma çıksaydı yüzüne tükürecektim sahibinin... Çünki bana arabasının sadece yürür masrafı olduğunu söylemişti ve ne hikayeler anlatmıştı...   Aradan 1 yıl geçti araç komple bir işten geçmiş olarak satlık ilanlarını gördük hep... Benden sana tavsiye o arabayı iyi incele... Yapılmış bir araç ama nasıl bir işçilik yapıldı bilmiyorum.  2 sene önce enkazdı o...

Çevrimdışı chill

• Bal Kokar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 05 Ekim 2007, 22:56:08 »
plakadan mı hatırladın warrlock.o araç olduğunu nerden anladın