Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: gerçi bir kaç kisiye danıştım ama sizden de fikir alayım 16'' JANT?  (Okunma sayısı 4873 defa)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
nasıl olur? iyi ya da kötü önerilerinizi bekliyorum.
sanırım, yay ve amortisör kiti de almak gerekecek... :-\ :-\ :-\

« Son Düzenleme: 01 Şubat 2009, 22:42:51 Gönderen: panik »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
 :tamamdirBence harika olur ama abi yay ve amortismanları değiştirince araba çok yukarı kalkacak bence çamurluk oydurma en iyisi
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
:tamamdirBence harika olur ama abi yay ve amortismanları değiştirince araba çok yukarı kalkacak bence çamurluk oydurma en iyisi

60mm yada 80mm takınca araba yükselmez ama bu 16 jantların ofsetine göre çamurluklar işlem isteyebilir...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Ufak bi hatırlatma. Arabada süspansiyon son derece sertleşecek, bozuk yollarda bütün titreşim kasaya iletilecek ve birçok aksamda gevşemeler, zamanla sesler oluşacaktır. Ayrıca kendi aracımdan bir tecrübe olarak söyliyeyim 3-4 ayda bir telkerlek rulmanları bozuluyordu, çareyi standart ölçüye dönmekte buldum. Yine de karar senin.

15  in üstüne çıkma derim...

Çevrimdışı escocem

• street racer
2yıldır 16 kullanıyorum ne bilyelerde bozulma oldu nede ses var aracımda.göğüste az ses var oda benim göstergeyi vb söktüğümde gevsettiğim ayağı sıkmayı unutmamdan dolayı..görüntü istiyorsanız 16 bence çok güzel duruyor tabi jantta çok önemli.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

Cem abi o zaman bi foto koyda görelim senin şu 16 ları  ::)

Çevrimdışı PoloGTI

• Otomobil
    Vw Polo 6N2
  • Ersan
Vw Polo 6N

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

Gökhan üstündekiler galiba :)
http://www.sahibinden.com/15000_de_1981_model_golf_mk1_gti_1_8WQQaXQQ11884872WQQpXQQdisplayitem
Yok abi benimkiyle bi alakası yok cem abininkiler BBS RS bn onları 15 zannettim ondan 16ları koy dedim. ;)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
yahu, takas yapacağım adam vazgeçmiş... üzüldüm valla ne yalan deyim...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

yahu, takas yapacağım adam vazgeçmiş... üzüldüm valla ne yalan deyim...
Olsun abi daha iyileri çıkar kısmet değilmiş.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Her işte bi hayır vardır... Kendini daha çok üzecektin...  16" bizim araçlar için büyük bir ebat.. Yay ve amortisör takmadan büyük sorun + 6,5j den sonrası için çamurlukları açman şart ki bu her ebat jant için geçerli.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"