Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Fren vakumu arıtorum acil sıfır yada 2. el olur arkadaşlar acil  (Okunma sayısı 4400 defa)

Çevrimdışı filizbilgisayar2006

• Mk1 e Selam Dolaşmaya Devam
slm arkadaşlar 1982 model mk1 için audi tipi fren vakumu aramaktayım aracımın frenleri iyi tutmamaktadır ondan dolayı acilen fren vakumu arıyorum bu vakum audi tpiymiş usta söyledi içinde 3 tane yaprak varmış sadece yaprakları değiştirirsekte olurmuş yardımlarınız bekliyorum ayrıva  parçayı daha iyi anlamanız için anlatıyorum motorun üzerinde westen housenden gelen hortumun uçuna bağlanan parça motorun üzerinde yardımlarınız bekliyorum saygılar ve iyi seneler herşey gönlünüzce olsun :t

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
yağ pompasının üzerinde frenle ilgili bir parça var ondan mı bahsediyosunuz
içinde bir conta var o parçanın, biz değiştirmiştik o contayı jetta da.
çok uzun zaman oldu eğer yanlış hatırlamıyorsam ustam bmc parçası satan bir yere göndermişti
audi için diye söyle onlar biliyor demişti. contayı oradan almıştım.
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2009, 18:35:46 Gönderen: MK-IV 35 »

Çevrimdışı filizbilgisayar2006

• Mk1 e Selam Dolaşmaya Devam
valla kardeş fren vakumu diyorlar işte fren çok sert tutmuyor nerdeyse

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
tamam benimde fren çok sertti.
o conta değişince, yeni model araçlardaki gibi yumuşacık olmuştu.

kardeş kafanı karıştırmadan anlatayım bahsettiğin modellerdeki jetta ve golflerde 2 tip vakum vardır biri senin bahsettiğin fiber bıçaklı olan birde çek valfli membran lastikli olan vardır contası değişen senin vakum değil.ama çek valfli olandan takarsan daha iyi olur.tamir takımı vw parçacılarında var 15 lira.