Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: FK Angel landık  (Okunma sayısı 7801 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: FK Angel landık
« Yanıtla #14 : 28 Temmuz 2008, 11:34:55 »
kızartma yağını nasıl dökerler ya yazık günah buldunmu peki dökeni :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:

Nereye bulacan hiçkimse kabul etmiyor sordum ama o ona atıyo o ona atıyo suçu... Bende apartmana ceza yazdırdım .. :) Daire başı 28 YTL (24 hane 672YTL) artık kendi aralarında bulsunlar suçu... :D
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2008, 11:40:20 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #15 : 28 Temmuz 2008, 16:59:53 »
Nereye bulacan hiçkimse kabul etmiyor sordum ama o ona atıyo o ona atıyo suçu... Bende apartmana ceza yazdırdım .. :) Daire başı 28 YTL (24 hane 672YTL) artık kendi aralarında bulsunlar suçu... :D

şerefsiz we weletlerden cok ne var benim arabada ilk cıktığı zaman cizik icindeydi şimdi bile cila ile zor kapatıyorum....

« Yanıtla #16 : 28 Temmuz 2008, 20:40:11 »
hayırlı olsun çok şık olmuş :D allah nazardan saklasın :tamamdir

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #17 : 28 Temmuz 2008, 20:55:02 »
hayırlı olsun çok şık olmuş :D allah nazardan saklasın :tamamdir

Sağolasın elimizden ve cebimizden geldiğince işte darısı hepinize...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"