Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: FK Angel landık  (Okunma sayısı 7806 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
FK Angel landık
« : 27 Temmuz 2008, 20:35:57 »
 :tamamdir  :tamamdir  :tamamdir  :tamamdir

« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2008, 20:49:20 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: FK Angel landık
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2008, 21:39:27 »
ersan abi tamponlar nikelaj veya eline bi pamuk ve polish ile parlat beni diyor abi yakısmıs GTI  :D ;)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2008, 21:57:06 »
hayırlı ugurlu olsun ersan abi..güle güle kullan.

« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2008, 21:59:29 »
güle güle kullan  :sevgi:

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #4 : 27 Temmuz 2008, 22:40:21 »
Sağolun... Tamponlar yenide orda siyah bant vardı o çıktı onun yapışkanı kaldı... Plastiklerini arıyorum onların...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #5 : 27 Temmuz 2008, 22:47:55 »
Sağolun... Tamponlar yenide orda siyah bant vardı o çıktı onun yapışkanı kaldı... Plastiklerini arıyorum onların...

bence polisle abi daha güzel durur güle güle kullan farları  :sevgi:

Yunus EMRE

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #6 : 27 Temmuz 2008, 23:17:15 »
Yok onları sabunlu bezlede temizlerim yapışkan izi... Bugun farları takarken bant çekicektim aynı şansıma reklamcı kapalıydı öle kaldı....  Çokta göze çarpar hale getirmek istemiyom aracı gözü kalanlar arabayı yeteri kadar çizdi zaten....  Neisterler bu şuhursuz insanımız bilmiyorum zaten... Aracı yıkayıp parlatmak bile istemiyom yeri geliyor... :(
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2008, 23:48:38 Gönderen: Mk1GTI »

« Yanıtla #7 : 27 Temmuz 2008, 23:30:48 »
jantlar noldu onlarıda beklioruz

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #8 : 28 Temmuz 2008, 02:43:37 »
jantlar noldu onlarıda beklioruz

al bendende  okadar ne oldu jantlar ersan abiiii :D

farlarında güzel olmuş güle güle eskit  :D

aydınlatmada bi faydası oldumu?

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #9 : 28 Temmuz 2008, 08:39:37 »
Yok onları sabunlu bezlede temizlerim yapışkan izi... Bugun farları takarken bant çekicektim aynı şansıma reklamcı kapalıydı öle kaldı....  Çokta göze çarpar hale getirmek istemiyom aracı gözü kalanlar arabayı yeteri kadar çizdi zaten....  Neisterler bu şuhursuz insanımız bilmiyorum zaten... Aracı yıkayıp parlatmak bile istemiyom yeri geliyor... :(

senin kapalı garaj yokmuydu abi hayırdır ne çizmesi aracı ?

Yunus EMRE

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #10 : 28 Temmuz 2008, 10:15:37 »
al bendende  okadar ne oldu jantlar ersan abiiii :D

farlarında güzel olmuş güle güle eskit  :D

aydınlatmada bi faydası oldumu?

Jantlar sanayide bekliyor benim alıp parlatmaya götürmemi ama polisaj yapan yer daha yakınlarda bulamadım... Bursa da varmış sanırım orayı araştıracam....

senin kapalı garaj yokmuydu abi hayırdır ne çizmesi aracı ?

Nerde sokaklarda kurda kuşa emanet nizam heryeri çizik içinde kaldı aracın....  Bigün hatta bi baktım kaputun üstü yağ içinde apartmandan biri kızartma yağı dökmüş aşa yarısı benim aracın üstüne çıkartana kadar iflağım kesildi.... 

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #11 : 28 Temmuz 2008, 10:19:33 »
Nerde sokaklarda kurda kuşa emanet nizam heryeri çizik içinde kaldı aracın....  Bigün hatta bi baktım kaputun üstü yağ içinde apartmandan biri kızartma yağı dökmüş aşa yarısı benim aracın üstüne çıkartana kadar iflağım kesildi....   

yok artık abi branda al üstüne aracın yazık yaf :t :t :t

Yunus EMRE

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #12 : 28 Temmuz 2008, 10:27:45 »
Cizikler için son rötüşa girecek bu yaz sonu ozaman brandasınıda diktirecem... Dediğin gibi şart...

« Yanıtla #13 : 28 Temmuz 2008, 10:47:06 »
kızartma yağını nasıl dökerler ya yazık günah buldunmu peki dökeni :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz: