Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Filmlerin GULÜ  (Okunma sayısı 124701 defa)

Ynt: Filmlerin GULÜ
« Yanıtla #56 : 11 Temmuz 2010, 12:21:06 »
AYNEN KAAN benım eskı aracımı aradılar :) vermemiştim. anlasamadık
reklam için benide aradılar hatta geldiler resmini falan çektiler ama pahalı geldi herhalde (ben biraz fazla fiyat çektim) aslında ilk benimkinde karar kılmışlardı sonra bu aracı bulmuşlar...bende tanımıyorum sahibini ilk defa gördüm bu arabayı

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #57 : 13 Temmuz 2010, 16:50:06 »
 En son çıkan karate kid filminden bikaç scirocco cap i..

Jackie Chan (Bay Han) filmde bir scirocco yu evinin salonunda tamir ediyor ama bunu her yıl yapıyor.. Filmin sonuna doğru aracın anısını anlatıyor ve bu onun için çok zor bir yıl dönümü.. 8 Haziranda mk2 scirocco ile kaza yapıyor ve eşi ile 10 yaşındaki oğlunu bu kazada kaybediyor oda bu yüzden her yıl aracı 8 hazirana kadar resto edip o gün aracı balyoz ile parçalıyor...

Filmde baya bir VW gurubu araç görünüyor sanırım VW film için spnsor firmalardan birisi.. Ve filmde mutlaka izlenmeli...

« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2010, 16:51:11 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #58 : 16 Temmuz 2010, 00:05:58 »
Prison Break 3. Sezon 5. bölümünden Eflatun renginde Cici bi Cabrio. :) Tam net görüntü alamadım ama yinede olsun. :tamamdir

Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #59 : 16 Temmuz 2010, 10:55:22 »
Birkan benden çok yaşıyacaksın bende internetten 4 gün önce başladım bu diziyi izlemeye hiç hoşuma gitmedi bu dizi benim ama can sıkıntısına takılıyom..

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #60 : 16 Temmuz 2010, 10:56:16 »
alt yazıda sormus olay belli dizide :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #61 : 16 Temmuz 2010, 10:59:28 »
Bİ atraksyon yok orman yolundan gidiyolar gevezelik yaparak sonra özel mülk askerleri durduruyo kimlik soruyolar salıyolar..  ;D

« Yanıtla #62 : 16 Temmuz 2010, 12:27:14 »
Abi bu benim hayatımın dizisi ben bu diziyi çok seviyorum şuan 4. izliyişim konuyu açıldığından beri eklicem üşengeçlikten ekleyemedim ama işimdi ekliyim dedim alt yazılı pek hoşuma gitmiyo türkçe dublajda seslerin tonları çok hoşuma gidiyo o filimde.. :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #63 : 16 Temmuz 2010, 12:30:55 »
izliyişim = izleyişim
eklicem = ekliyecem
konuyu = konu
işimdi = şimdi
ekliyim = ekleyim
gitmiyo = gitmiyor
gidiyo = gidiyor

birkan kızmıyorsun değil mi ?

Yunus EMRE

« Yanıtla #64 : 16 Temmuz 2010, 12:34:56 »
izliyişim = izleyişim
eklicem = ekliyecem
konuyu = konu
işimdi = şimdi
ekliyim = ekleyim
gitmiyo = gitmiyor
gidiyo = gidiyor

birkan kızmıyorsun değil mi ?

:D Yok abi ne kızıcam ya bu aralar tatil ya boş verdim herşeyi dikkat etmedim valla sizde haklısınız ben yanlış yazarsam yanlış anlaşılma ve telafuz eksikliği olur kusura bakmayın ben özür dilerim..
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #65 : 16 Temmuz 2010, 17:04:17 »
 İlker ile ikiniz çocuğa dil dersi verceksiniz ha :) Diploma varmı bu arada :)
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2010, 17:04:33 Gönderen: Mk1GTI »

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #66 : 16 Temmuz 2010, 17:06:20 »
İlker ile ikiniz çocuğa dil dersi verceksiniz ha :) Diploma varmı bu arada :)

yok abi sen nasıl mk1 hataları söylüyorsun bizde bu olayda söylüyoruz, ilker hiç affetmiyor direk söylüyor bütün gün yazıyor ya artık bizide beğenmez :D

Yunus EMRE

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #67 : 16 Temmuz 2010, 17:06:50 »
Bİ atraksyon yok orman yolundan gidiyolar gevezelik yaparak sonra özel mülk askerleri durduruyo kimlik soruyolar salıyolar..  ;D

Bir atraksyon yok, Orman yolunda gidiyorlar, Gevezelik yaparak sonra özel mülk askerleri durduruyor, Kimlik sorup salıyorlar.. :D :D

Ben bile yapıyorum kelime hataları özellik ile kısaltmalara kaçıyorum.. :D

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #68 : 16 Temmuz 2010, 17:07:25 »
Ben bile yapıyorum kelime hataları özellik ile kısaltmalara kaçıyorum.. :D

özellikle :D

Yunus EMRE

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #69 : 16 Temmuz 2010, 17:08:19 »
Yani :D