Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Filmlerin GULÜ  (Okunma sayısı 124695 defa)

Ynt: Filmlerin GULÜ
« Yanıtla #28 : 08 Şubat 2010, 19:07:37 »
demin haberlerde gördüm  kimin cabriosu acaba  ::)
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #29 : 08 Şubat 2010, 19:19:53 »
demin haberlerde gördüm  kimin cabriosu acaba  ::)
Bende şimdi onu arıyodum gördüğüm gibi koştup pc başına bu arabayı Bursa'da  kültürparkı altında gördüm trafik ışıklarında duruyodu sahibi kim acaba  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #30 : 08 Şubat 2010, 19:20:53 »
Arabayı çekerek getiriyo bizim için rezillik  ::)

« Yanıtla #31 : 08 Şubat 2010, 19:41:34 »
Arabayı çekerek getiriyo bizim için rezillik  ::)

gaza basmaktan benzini bitmiş :D
My Cars Audi & Vw Germany Style

« Yanıtla #32 : 12 Şubat 2010, 21:25:31 »
reklam için benide aradılar hatta geldiler resmini falan çektiler ama pahalı geldi herhalde (ben biraz fazla fiyat çektim) aslında ilk benimkinde karar kılmışlardı sonra bu aracı bulmuşlar...bende tanımıyorum sahibini ilk defa gördüm bu arabayı

« Yanıtla #33 : 12 Şubat 2010, 21:37:45 »
gaza basmaktan benzini bitmiş :D

Abi Dizel doldur diyo.. ^-^
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #34 : 12 Şubat 2010, 21:54:30 »
Kaan iyikide almamışlar neme lazım reklam çekiminden sonra Euro dizelden başka kullanamazdın valla arabada :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #35 : 12 Şubat 2010, 23:51:16 »
hahahaah :D sorma erşan abi ya geçen bitanesi koydu zaten allahtan 1-1,5 litrede farkettim,üstüne depoyu fullemek zorunda kaldım tabi karışsın incelsin diye,benzinde pahalı yahuuu :D koydu valla yok yere bi depo benzin alışmışım 20-30 tl almaya :D:D

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #36 : 13 Şubat 2010, 13:54:26 »
Valla allahtan küçük bi şehirde oturuyorum yeri geliyo 10TL yeri geliyo 20TL benzin koyduruyom... Bazen pompacılar soruyo abi 20TL ile nekadar yol yapçan yazık valla GTI arabaya diyolar fullemen lazım diyolar...  Son zamlarla 20TL ile şehir içi 50-55km şehir dışı 70-80KM yol yapıyor buda bana fazlası ile yetiyor...
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2010, 13:55:22 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #37 : 13 Şubat 2010, 19:12:10 »
Ben 7.50krş benzin aldığım günleri biliyorum ne kadar düşüncesizmişim o zaman hakanla beraber cebimizdeki son parayı veriyodu sırf kızlara hava atıcaz diye vay be 7.50krş bide adam gülerdi orda bize hakikaten bu sizi bayağı idare eder bide yıkattırırdım orda  ;D Şimdi 25TLden aşağı koydurmuyorum  :saygılar

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #38 : 07 Mart 2010, 21:45:43 »
The Covenant :)
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
« Yanıtla #39 : 07 Mart 2010, 22:26:44 »
en fazla 10 liracık eurodiesel :D

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
« Yanıtla #40 : 08 Mart 2010, 23:42:06 »
Haftada 50 tl gidiyor.Cumartesi sabah 50 tl'lık almıştım cumartesi bayağı dolaştım.Dünde hanımla bir boğaz turu yapalım dedik yedi kuleden sahil yoluna girip emirgana kadar sahil şeridinden gezdik.ee beşiktaşta trafik bir tıkandı taa bebek'e kadar ağır ağır baktım kırmızıya gelmek üzere ne olur ne olmaz deyip bir 50 tl'lık daha koydum.yarım depoya yakın benzin var bakalım kaç km gezecez?En az 50 tl abiler asaletim sarsılır  >:D >:D >:D
« Son Düzenleme: 08 Mart 2010, 23:43:44 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #41 : 09 Mart 2010, 10:41:18 »
Haftada 50 tl gidiyor.Cumartesi sabah 50 tl'lık almıştım cumartesi bayağı dolaştım.Dünde hanımla bir boğaz turu yapalım dedik yedi kuleden sahil yoluna girip emirgana kadar sahil şeridinden gezdik.ee beşiktaşta trafik bir tıkandı taa bebek'e kadar ağır ağır baktım kırmızıya gelmek üzere ne olur ne olmaz deyip bir 50 tl'lık daha koydum.yarım depoya yakın benzin var bakalım kaç km gezecez?En az 50 tl abiler asaletim sarsılır  >:D >:D >:D
İyi gene sizin benzin göstergeniz çalışıyo ben full depoda yapsam yinede yarıya geliyo şamandırada bişey var hala bakamadım  :( Sağa gidince yükseliyo sola dönünce düşüyo  :-[