Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Filmlerin GULÜ  (Okunma sayısı 124691 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: Filmlerin GULÜ
« Yanıtla #14 : 05 Ocak 2010, 14:45:58 »
Mk1 Coupenin oluyoda Cabrionun niye olmuyo kine  :D

RETRO nedir biliyomusun gökhan..  Üretimi seneler önce bitmiş bir ürünün başka firmalar tarafından tekrardan nostalgi amacı ile üretime geçirilmesidir.. Sen dünya üzerinde tekrardan üretilmiş bir mk1 gördünmü... Güney afrikada hala üretilmekte ama VW nin kendi fabrikasında yani sonradan başlama değil o yüzden RETRO ya girmiyor..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #15 : 05 Ocak 2010, 18:48:26 »
Peki Erşan abim mesela American Cabriolarıda vardı onlar RETRO olarak sayılmıyormu ?
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #16 : 05 Ocak 2010, 19:47:54 »
Hayır gökhancım hepsi seri üretim mk1 ler (Güney Afrikada hala devam ediyor 5 kapı)...  Cabrio lar 92 yılına kadar VW nin çeşitli fabrikalarında üretim bandında kaldı... Gene basit bir açıklama yapayım bir ürünün RETRO ismini alabilmesi için Ana üreticinin ürünü seri üretimden kaldırdıktan sonra falanca firma tarafından talep doğrultusunda tekrardan değişik opsiyonlar ile üretime geçirilmesidir..

Senin, benim veya başkalarının yaptıkları ise klasik bir ürünü elden geçirmek bunada RESTORASYON deniyor..
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2010, 19:50:40 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #17 : 05 Ocak 2010, 19:49:30 »
Hayır gökhancım hepsi seri üretim mk1 ler...  92 yılına kadar VW nin çeşitli fabrikalarında üretim bandında kaldı... Gene basit bir açıklama yapayım bir ürünün RETRO ismini alabilmesi için Ana üreticinin ürünü seri üretimden kaldırdıktan sonra falanca firma tarafından talep doğrultusunda tekrardan değişik opsiyonlar ile üretime geçirilmesidir..
Hmm anladım çok saol abi

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
« Yanıtla #18 : 31 Ocak 2010, 09:37:58 »

Dick.Ve.Jane.is.Basinda.2005 Filminin son sahnesi Düzelttim şimdi daha ii :D
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2010, 12:08:35 Gönderen: mami6848 »

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #19 : 31 Ocak 2010, 11:20:16 »
mami media playerdayken printscreen yaptıysan filmi kapattıktan sonra görünmez o :) hele biz, hiç göremeyiz :D siyah ekran :p

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #20 : 31 Ocak 2010, 11:29:54 »
Prison Break(Büyük Kaçış) bir kaç bölüm öncesinde oğlunu kurtarmaya çalışan kel adamın adı neydi şimdi hatırlayamadım mor renkte bir Golf Mk1 Cabrio kullanıyordu bayağıda hızlıydı hayin son sahnede el frenini çekti döndürdü arabayı indi aşağıya yoldayken kadın aradı bunu Michael nerde dedi durdu durdu adam yanında yok tabi bagajda şimdi duramam dedi sanki biz o bagajın ne kadar küçük olduğunu bilmiyoruz o koskoca adam girecek oraya ama bir türlü fotosunu bulamadım gitti ya  :(

Çevrimdışı mami6848

« Yanıtla #21 : 31 Ocak 2010, 12:09:54 »
mami media playerdayken printscreen yaptıysan filmi kapattıktan sonra görünmez o :) hele biz, hiç göremeyiz :D siyah ekran :p
İlker kusura bakma dedigin gibi yaptım zaten ama aynen öle oldu şimdi farklı bi şekilde halletim sanırsam çok daha güzel oldu  :tamamdir

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #22 : 31 Ocak 2010, 12:12:52 »
İlker kusura bakma dedigin gibi yaptım zaten ama aynen öle oldu şimdi farklı bi şekilde halletim sanırsam çok daha güzel oldu  :tamamdir
bak şöyle yap, media player harici diğer player larda ( mesela media player classic) screenshot alma özelliği var. sahneyi durdurup menüye bi göz atarsan bulabilirsin.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #23 : 31 Ocak 2010, 13:12:48 »
Tamam olmuş şu anda bende gözüküyor ve çok güzel bi foto ama nedense filmelerde cabriolar çok daha fazla kullanılıyor coupelere göre   ::)  8)

Çevrimdışı mami6848

« Yanıtla #24 : 31 Ocak 2010, 13:54:47 »
Aynen gökhan ya :D ama çok güzel bi sahneydi :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #25 : 31 Ocak 2010, 14:27:19 »
Aynen gökhan ya :D ama çok güzel bi sahneydi :)
Fark ettim abi o prison breaktakini bi bulabilsem  orası mükemmeldi ya american tip nikelaj jantlar falan süperdi  :sevgi:

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #26 : 31 Ocak 2010, 14:42:37 »
1986 yılında çekilen alın yazım filmi ve beyaz mk 2 tüm aslar var tecavüzcü coşgun nuri alço erol taş hülya avşar kenan kalav  :D
http://img249.imageshack.us/img249/6384/golf.png
http://img148.imageshack.us/img148/4885/adsz1yi.png
H.G WORKS

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #27 : 08 Şubat 2010, 19:06:22 »
Kadir İnanır ve “Yaban” karakteriyle onu taklit eden Fırat Doğruloğlu’nun rol aldığı Petrol Ofisi reklamının fotoğrafları yayınlanmış, fotolarda ne gördüm bilin bakalım :D

Reklam filmi önümüzdeki günlerde ekrana gelmeye başlayacak.

Alıntı : Yaban ÅŸimdi yandı! - Mynet Haber
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2010, 19:07:07 Gönderen: lostys »