Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf 1 tamponun altı ve boyası  (Okunma sayısı 4108 defa)

Çevrimdışı kerem

• golf 1
golf 1 tamponun altı ve boyası
« : 03 Nisan 2008, 18:29:06 »
merhaba arkadaslar bende 1977 model bi golf 1 var. resmini henuz ekleyemedim...plastik siyah tamponlari var ve bunlari arabanin rengine boyamak istiyorum ama 2 gun sonra bu boya plastigin ustunden atar mi acaba? bide bu tamponlari alt tarafa dogru uzatmak istiyorum. yardimci olursaniz sevinirim..
4 tekersin cok sekersin :)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: golf 1 tamponun altı ve boyası
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2008, 19:49:24 »
Onun yerine kısa tip plastik veya krom tampon daha şık durur.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2008, 20:46:38 »
merhaba arkadaslar bende 1977 model bi golf 1 var. resmini henuz ekleyemedim...plastik siyah tamponlari var ve bunlari arabanin rengine boyamak istiyorum ama 2 gun sonra bu boya plastigin ustunden atar mi acaba? bide bu tamponlari alt tarafa dogru uzatmak istiyorum. yardimci olursaniz sevinirim..

plastik astrı var  boyadan önce atılırsa hic birşey olmaz

« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2008, 22:52:28 »
Hoşgeldin. Allah kaza vermesin. Doğru bir şekilde uygulanırsa, boyanın atacağını sanmam.

Çevrimdışı kerem

• golf 1
« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2008, 23:06:03 »
ilginiz icin tesekkur ederrım...bıde resımlerını ekleyeyım dedım benım arabanın ama nasıl yapıldıgını anlayamadım.resım ekle ıkonuna tıklayınca img cıkıyor...
4 tekersin cok sekersin :)

« Yanıtla #5 : 03 Nisan 2008, 23:17:48 »