Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Değişik bir sorun ve benim tosunun bazı , çok iyi olmayan fotoları...  (Okunma sayısı 8151 defa)

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
sorunun neren olduğunu bilememek gıcık edio insanı..inşallah tez çözersin problemini..selamlar

Ya Musa şu avatarını değiştir be kardeşim monitorü tokatlıyom böcek geziyo sanıtom...   

motor yağını ne kdr km önce değiştirdiniz?

Motor yağı 1000 olmamıştır daha...Rengi yoğunluğu baya iyi. Seviyesi de normal.
Ben yağ pompası diyorum son ihtimal. Yarın belli olacak inşallah.

İlginize teşekkürler :)
Sahip olduklarını kendilerinin en önemli yanı sayanlar genellikle sahip olduklarından daha değerli olamazlar.

çok hoş ve orjinal bi araç bence sadece jantları değiştir ve spor yay al yeter.bide ön farların içi dolmuş onları bi söküp temizle daha yakışıklı olur ;)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
maşallahı var gercekten tosun :sevgi:
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2008, 23:46:27 Gönderen: golf-line2 »

Evet doğru jantlardan kurtulmam lazım acilen. Arabanın daha önce düşüktü yaylar; ancak Van'a gelince malum yolların maşallahı var. Altı sürtüyodu arkaya iki kişi oturunca , yükselttim tekrar ne yapayım.

Aslında amacım arabanın ilk olarak motorunu şöyle adam akıllı bir gözden geçirtmek , sonra şanzımanı ve kaportada bir iki iş, ardından dış boya olabilir , bir far kaşı ve öne karlık...

Bu arada bahsettiğim sorun yağ pompasından kaynaklanıyomuş. Bugün onunla uğraştım. Bu gece rahat uyurum artık...  :D
Sahip olduklarını kendilerinin en önemli yanı sayanlar genellikle sahip olduklarından daha değerli olamazlar.

Bu arada iyi dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim. :)